Kaydol
Giriş yap
men17
Burak Altuntaş
Jedi
Sakarya
Mayıs 2021
Henüz bize kendisinden bahsetmemiş...
Resim Arşivi göster
Takip Ettikleri göster
Takipçileri göster
Son Dinlediği Şarkılar
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
382 / 417
Filmler
T. Süre
1g 5sa
T. Film
13 / 37
 
Beğendiği Yorumlar
Vader Darth Lord » Sosyal » » #genel
Evet gençler bir konu hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum. Bugüne kadar bağış yapacak durumu olmayan bir çok üyemiz vardı hep soruyorlardı ne yapabiliriz de bizim de bir katkımız olu diye. Bugüne kadar hiç birşey yapamazlardı ama artık yapabilirler sadece onlar değil herkes yapabilir.

Daha önceden dizi sayfaları misafirlere kapalıydı ama artık üye olmasa bile google üstünden dizi sayfasını görebilecek. Tabii bölümleri göremeyecek sadece dizi sayfasını dizi puanını ve kullanıcı yorumlarını görebilecek.

Üye olmayanların nasıl görebileceği hakkında fikriniz olması için resim ekledim bakabilirsiniz.

Neden bu bölümleri açtığıma gelince şu yüzden nasıl IMDB de dizi hakkında kullanıcı fikirlerini yada dizi puanını görebiliyorsanız zikuvikuzi olarakda kendi puanlama sistemimizi ve kendi kullanıcılarımızın fikrini merak eden misafirler için açmaya karar verdim. Böylelikle zikuvikuzi x içerik hakkında ne düşünüyor herkes tarafından görülebilecek.

İleride belki otoriter bir puanlama sistemine bile sahip olabiliriz kim bilir. Evet gelelim nasıl destek olabilirsiniz konusuna. Dizileri yorumlamaktan ama lütfen düzgün bir şekilde çekinmeyin.

Nasıl düzgün bir şekilde yani gidipte "izleyin, izlettirin, süper dizi" tarzında ilkokul cocuklarının yazacağı yorumlar yapmayın. Dizi hakkında gerçekten ne düşünüyorsunuz ve okuyan bir misafire ne katabilirsiniz onu düşünüp yorum yapın. Bolca dizileri puanlayım. Hiç yorum yapılmamış ve puan almamış hala bir çok dizi var sistemde.

Kısaca bu şekilde veri oluşturarak yardım edebilirsiniz. Özen göstereceğinizi düşünüyor ve şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Hiç bir şekilde "banane amk" diyenleride anlayabiliyorum. İllaha yapmak zorunda değilsiniz. Ha ileride atıyorum bir sorun oluştuğunda en azından benimde gözümde bir şekilde destek olanlar ile banane amk diyenler arasında bir fark oluşmuş olur.

Burada yapmaya calıştığım şey kendim için bir artı değil . Yada zikuvikuzi çok misafir ziyareti aldığında para kazanmayacak. Burada yapmayı düşündüğüm şey sizin fikirlerinizi otoriter kılıp insanlar tarafından takip edilmesini sağlamak. Nasıl bir içerik için ekşi sözlükte ne yazmışlar acaba diye merak ediliyorsa neden zikuvikuziler ne demiş acaba diye merak edilmesin.

Kısaca amacımız her birinizi daha değerli kılmak.

Şimdiden teşekkürler.
nebennebura daha once baska bir yerden izlemis oldugun bir icerige zqwqz uzerinde izlemeden yorum yapabilirsin ama yildiz ile puanlamak icin icerigi izlemis olman gerekiyor abi.
nebennebura abicim bölümün altına yaptığın yorum işimize yaramıyor ki bölümler kapalı misafirlere bence tekrar oku. Dizi sayfasından bahsediytoruz. Genel. Bölümü kurtlar kovalasın.

Ayrıca sistem bölümlere tv den izleyen adam buraya gelip izledim diye işaretlerse yine oy kullanmasına izin veriyor.

Bizim savaşımız geliyor interneti yüzünden bölümü açamıuyor yada bölüm donuyor sırf dondu diye 1 yıldızı basan bir kaç mal var sitede onlara savaşımız. Siteyi yada kendi internetini oyluyor orada bölümü değilde.
Fazla yorum yapmayı seven birisi değilim ama bundan sonra izlediğim veya takip ettiğim diziler hakkın elimden geldiğince yorum yapmaya çalışacağım.

Zaten yorum yaparken "izleyin, mukko" tarzı şeyler yerine hem dizinin konusunu, konuyu nasıl işlediğini vb. hem de kendi fikirlerimi iyi bir şekilde aktarmaya çalışıyorum boş beleş yorumlar yapmıyorum. Bundan dolayı da fazla yorum yapmıyordum (sevmiyorum). Bu saatten sonra yapmaya çalışırım ama.
uzaylibey R.I.P » V.I.P
Ata'mız ne güzel gülüyor.
Vader Darth Lord paylaştı!
Günlerdir yok şöyle güzel yok böyle güzel, harikulade, mükemmel ötesi diye döndürdüğünüz içerik "Love, Death & Robots"..

Hype üstüne izleyim dedim şasldkşdlkşasdk

Ç Ö P
Abi tavsiyesi demiş bir de :'D. Uzun zamandır bir yoruma sesli gülmemiştim. Tavsiyeyi okudukça sırıtıyorum
18 yaşındayımdır
Muhtemelen 17 yaşındasınız size bir abi tavsiyesi
Qfafafadaafsgdhah yine öldürülmeyi egosu kaldıramamış biri ego ego ego diye ağlamış hep aynı senaryo
biraz relax ol KDFAJHFKFSKFDASFJKALHFSADKJ 3.5 yıldan beri buradayım ilk defa bu kadar güldüm :D :D
Yukarı