ZIKUVIKUZI galaktik bir sosyal tv devam et >>

Bilinmeyen bir zaman diliminin
keşfedilmemiş biryerinde....

Zikuvikuzi, 2017 tarihinde kurulmuş dünyada ilkleri denemeye calışan sosyal bir dizi projesidir. Daha sonra Gremots'un da dahil olmasıyla birlikte hızla büyüyen bir teknoloji merkezi haline gelmiştir.

Amacı binlerce içeriği reklamsız ve kaliteli bir şekilde kullanıcılara ulaştırmaktır. Aynı zaman da bunu eğlenceli bir sosyal merkezde sunmaya calışır. Zikuvikuzi teknolojisi sayesinde eşi benzeri bulunmayan bir yapıya sahiptir.

Zikuvikuzi diğer dizi sitelerinden farklı olarak bir takım sert kurallara sahip ve bu uğurda çekinmeden üye katleden hiyarerşi bir yapıya sahiptir. Yine aynı sebepten ötürü buraya üye olan her kullanıcı bu yapıyı benimsemek zorundadır. Çünkü Zikuvikuzinin amacı aptal kumar reklamları ile üyelerini kandırıp dolandırılmalarına izin vermekden çok onlara kaliteli bir ortam, ve reklamsız içerik sağlamaktır.

Zikuvikuzi de göreceğiniz özellikler Galactic Empire teknolojisi ile Türkiye'de ilk defa denenen yeni teknolojilerden oluşmaktadır. Dilediğiniz kadar şaşırıp dilediğiniz kadar hayret etmekte özgür olduğunuzu belirtir ve sizi bu plarformda ağırlamaktan gurur ve onur duyduğumuzu hatırlatırız.

Darth Vader