Sign in
Login

Vader

Anakin Skywalker
Darth Lord
Galactic Empire
Ocak 2017
All i am surrounded by is fear and dead men...
En son medyalar tümü
Takipçileri tümü
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
3.088 / 3.989
Filmler
T. Süre
34g 13sa
T. Film
474 / 1.577
 
Sosyal paylaşım duvarı
Vader Darth Lord
Baylan Skoll ile gelen koyu kırmızı - turuncu renkli epic ama low power light saber blackmarket çalışmaları.
Vader Darth Lord
Tarih 23.03.2001, Gazi üniversitesinde son canlı olarak söylüyorlardı bu parçayı. "Huyumdur hep dirilirim, Nice dağlardan dökülürüm..." kısmında birden kapılar açıldı ve içeriye takıım elbiseli bıyıklı cocuklar girdi elleriyle bozkurt işareti yapıyorlardı. Diğer ellerinde sopalar ve taşlar.

O ana kadar bu konserin son konseri olduğunu bilmiyordu Düş Sokağı Sakinleri üyeleri. Sadece 2 kişiydiler Murat Çelik ve Murat Yılmazyıldırım. Ve şaşırmışlardı çünkü onlar Aşktan , Özlemden öte birşey söylemiyorlardı. Protestan müzikde yapmıyorlardı. Yani bir Ahmet Kaya bir Grup yorum değillerdi. Bu güne kadar sevgisine karşılık bulamamış 2 aşıktan öte değilerdi.

Daya yediler, öyle böyle değil, ciddi dayak yediler, feci şekilde yaralandılar. Murat Çelik'in kafasına atılan dişik sayısı belli değildi. Heryerleri kan içinde revam içindeydi.

O günden ber hiç görmedik onları. Eski şarkılarını dinledik durduk Sevdan bir ateş, Hüzün kovan kuşu, vs.

Benim ülkücülerden nefret etmeye başlama zamanlarım bu zamanlardır. Güzel olan herşeye karşıydı adamlar. Ülkü ocaklarına takılan bir eziğin pilatonik olduğu kız sizi mi seviyor hergün gelir 10 kiş okul çıkışında yakalarlarsa döverlerdi ve siz onlar gidene kadar okuldan çıkmazdınız ancak oyle kurtarırdınız günü.

Sırf karşılık vermediğiniz kız sizi sevdi gerçeğini kendine yediremeyen bir sünepe yüzünden.

Şuanda yok mültericler gitsin yok şöyle böyle şirin gözükmeye calışıyorlar.

O şirin gözükmeye calışanların gerçek yüzleri bunlar işte bilin istedim. Çünkü türkler olarak unutmak gibi bir sıkıntımız var...
https://milliyet.com.tr/cadde/dus...gi-5287514
Vader Darth Lord
Cache temizleme
Browser Cache nasıl temizlenir?
Zikuvikuzi penceresi aktifken F12 ye basıp console açılır ve Network tabında listenen zqwqz işlemlerinden en üsttekine sağ tıklanıp Resim 1 deki gibi "Clear browser cache" seçeneğine tıklayıp temizlenir.

Application Cache nasıl temizlenir?
Zikuvikuzi penceresi aktifken F12 ye basıp console açılır ve Application tabına geçilir. Buradan Resim 2'de gözüktüğü üzere "Clear storage" bölümünden gerekli tikler yapılarak en son "Clear site data" butonuna basılıp cache temizlenir.

veya F12 -> Konsol'a
navigator.serviceWorker.controller.postMessage("clearCache");

yazarak.

Memory Cache nasıl temizlenir?
Bazı zamanlarda ramde yeterli kadar boşluk varsa chrome hızlı veri akışı için ram cache kullanmak ister bu durumlar da cacheni ramlerinze yazılır ve süresi bitene kadar silinmez. Ram cache nizi ncak bilisayarı restart ederek temizleyebilirsiniz.

`Dipnot: Bu işlemler belirilen sırayla yapılmalıdır. Önce Browser Cache daha sonra Application Cache`
Vader Darth Lord
Vader Darth Lord
Bir tarafınız ne kadar çok kaşınıyorsa elinizin ulaşacağı yerden o kadar uzaktadır.
Yukarı