Kaydol
Giriş yap
Genel Sorular ve Cevapları

Zikuvikuzi'ye üye olabilmek için gereken yaş sınırlaması nedir?

Minimum 16 yaş kişiler sadece Zikuvikuzi'ye üye olabilmektedir. Zikuvikuzi üye olurken doldurduğunuz formun doğruluğuna inanmaktadır. Aksi durumlarda sorumluluk üyelik yapan kişiye ait olacaktır.

Üye olurken neden karmaşık bir şifre girmem gerekiyor?

Diğer sitelerde kullandığın şifrelere göre daha karmaşık bir şifre istememizin sebebi Zikuvikuzi hesabınızın diğer hesaplardan daha değerli olduğunun farkına varmanız ve aylakça hesabınızı çaldırıp yine aynı aylakça geri istemenizden tamamen kurtulmak içindir. Çünkü değerli olan şeyler iyi korunması gerekir. Çaldırılan veya kaybedilen hesaplar ne yazık ki sizin sorumluluğunuzdadır ve geri verilmek yerine direk öldürülmektedir.

Multi üyelik neden yasak?

Öldürülen kullanıcıların tekrar yeni hesap alamaması için multi üyelik yasaktır. Multi üyelik açanlar sorgusuz sualsiz öldürülmektedir. Ve bir daha üyelik hakkı tanınmamaktadır. Bizi kandırabileceğinize gerçekten inanıyorsanız şansınızı deneyin. Aksi halde sistem emin olun sizden zekidir.

Temp (Tek Kullanımlık) Email adresine neden izin verilmemektedir?

İlk sebebi multi üyelik şekline izin vermiyor olmamızdır. Temp email takibi ne yazık ki yapılamamaktadır. 2. Sebebi ise şifrenizi unuttuğunuzda bu şifrenizi geri alamayacak olmanız ve yönetimi boş yere maillerinizle sık boğaz edecek olmanızdandır. Bu yüzden Zikuvikuzi'ye sadece gerçek mail adreslerinizle ve gerçek bilgilerinizle üye olabilirsiniz aksi anlaşıldığı an Zikuvikuzi hesabınız bir daha açılmamak üzere öldürülecektir.

Zikuvikuzi’de neden BAN kelimesi yerine ÖLDÜRÜLMEK kesilmesi kullanılmaktadır?

Evet şiddet dolu bir kavram fakat Zikuvikuzi üyelik sistemi tamamen Star Wars Role-Playing temalı bir üyelik sistemidir ve Galactic Empire'ı temsil etmektedir. Hiçbir Stormtrooper yaptığı hata yüzünden Empire'dan atılmaz. Her hata yapanın sonu Lordunun infazında sonlanmaktadır. O yüzden Zikuvikuzi'de yapacağınız kural dışı hareketler yetkili Empire Sith tarafından tespit edildiğinde ölüm cezasıyla sonuçlanacaktır. İşte yine aynı sebepten ötürü BAN kelimesinin Zikuvikuzi karşılığı ÖLÜM'dür.

Sosyal bölüm kuralları?

Zikuvikuzi ve özellikleri hakkında soru sormak, diziler bölümler hakkında soru sormak (örn: şu eklenecek mi?, bu yapılacak mı?) yasaktır. Ayrıca art arda farklı mesajlarda medya paylaşmak yasaktır. 1 mesaj içerisinde dilediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. Daha detaylı kurallar için sosyal bölüm mesaj gönderme alanının hemen üstüne bakabilirsiniz. Sorunlarınızı gidereceğiniz alan tam olarak burasıdır sosyal değil bunu sakın unutmayın. Aksi halde ölüm kaçınılmaz olacaktır.
Kişisel veriler ve gizlilik hükümlülükleri

Kişisel bilgilerim ne amaçla alınmaktadır?

Kişisel bilgileriniz sadece sizinle üyelik sorunlarınız ya da üyeliğinizle alakalı problemler için iletişim kurmamıza olanak sağlayacak verilerdir. Bu veriler sadece Zikuvikuzi'nin sunucularında barındırılmaktadır ve yüksek güvenlikli yazılımlar tarafından korunmaktadır. Herhangi bir şekilde 2. şahıslara paylaşılması söz konusu dahi olmayacaktır. Zikuvikuzi kişisel gizlilik ve güvenlik önceliklerini benimseyen ve maddi manevi hiçbir koşullarda bu hususlardan caymayacak bir prensip anlayışına sahiptir.

Zikuvikuzi (kendi girdiklerim dışında) herhangi kişisel verimi tutuyor mu?

Zikuvikuzi izlediğiniz içeriklerde kaldığınız yerden devam etmek, karma sisteminden yararlanmak, dinlediğiniz müzikleri ve sosyal platformda ilginizi çekebilecek içerikleri size hızlı bir şekilde sunmak adına "Çerezler" (cookies) denilen verilere sistem içerisindeki hareketlerinizi kaydeden veriler işlemektedir. Bunlar en son gezdiğiniz sayfa, ip adresiniz, hangi içeriği izlediğiniz ya da hangi sürede kaldığınız gibi verilerdir. Bunların harici kişisel bilgisayarınızda bulunan datalara ulaşabilecek veya tutabilecek bir teknoloji zaten mevcut değildir.
Duyurular, Uyarılar ve Bildirimler

Duyuru olduğunu nasıl anlarım?

Sayfayı yenilediğinizde sağ en üstte profil resminizin etrafında dönen galactic haberleşme sistemi iconu birbirinden farklı renkler içeriyorsa ve her yenilediğinizde "I want to know what happened to the plans they sent you" şeklinde bir ses duyuyorsanız bu yeni duyuru var anlamına gelmektedir. Hemen profil resminizin üstüne gelerek açılan sekmeden kırmızı ünlem işaretine basarak duyuruları okuyup uyarının gitmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni bildirim olduğunu nasıl anlarım?

Sağ üstte profil fotonuzun hemen solunda yer alan bildirim simgesinin üstünde kaç adet okunmamış bildiriminiz olduğu yazmaktadır.
Üyelik Onayı, Belgeler ve Gizlilik Koşulları

Üyelik yaparken neden Cep telefonu zorunlu tutulmaktadır?

Her tüzel şahsın 1 kullanıcı açma hakkı olduğu için cep telefonu zorunluluğu getirdik. Bu sayede multi accountları engelleyebilmekteyiz ve güvenliğiniz için şifre kaybı hesap işlemleri için tüm bilgilerinizi yine aynı GSM'e göndermek için istemekteyiz.

Verified kullanıcı nedir?

Verified kullanıcı yani kimliği onaylanmış hesap anlamına gelir. Bu kişinin girdiği tüm bilgileri doğrudur güveni oluşturur. Bu tür hesaplar tamamen gerçek tüzel kişileri kapsamaktadır.

Verified kullanıcıların ekstra özellikleri var mıdır?

Onaylı kullanıcılar diğer onaysız kullanıcılara göre daha fazla karma puanı kazanmaktadırlar ve bir çok alanda önerilen kullanıcılar arasında (takip sistemi vb) sadece verified türü kullanıcı grubu gösterilmektedir.

Verified olmayan kullanıcılar güvensiz midir?

Verified olmayan kullanıcılar güvensiz diye birşey söz konusu değildir. Ama Zikuvikuzi olarak bu tür kullanıcılarla yaptığınız sosyal deneyimde kesinlikle garanti sunmamaktayız. Başınıza gelebilecek piskolojik yada ona benzer tüm sorunlar tamamen sizin kontrolünüz altındadır. Yani her zaman bir risk vardır.

GSM ve Kimlik gibi bilgiler kimler tarafından görülebilir?

Bu tür bilgileriniz sizin bilginiz dışında asla 3. tekil şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sistemde yer alan Vader harici hiç bir yöneticinin dahi kimlik gibi gizli tutulan belgeleri görmeye yetkisi yoktur. GSM bilgileriniz ise sadece yöneticiler tarafından görülmektedir.
Nasıl Verified üye olunur?

Ne yapmam gerekiyor?

Kimliğinizi yüzünüz hizasına getirip kullanıcı hesabınızın bağlı olduğu email adresinden resimle birlikte [email protected] mail adresine email atmanız gerekmektedir. Veya direk olarak @vader kullanıcısına özel mesaj gönderebilirsiniz. Bu mail incelendikten sonra Verified simgeniz onaylanacaktır.
Profil Düzeni ve Özellikleri

Profil avatar'ı nasıl eklenir?

Profil linkinize tıkladıktan sonra profil sayfanız açıldığında direk avatar resminin bölündüğü kısmın üstüne tıkladığınızda açılan yükleme pencerese bilgisayarınızdan bir resim seçip tamam diyerek ilgili resmi avatar olarak ayarlayabilirsiniz.

Profil header arkaplan resmi nasıl eklenir?

Avatar gibi aynı şekilde fakat bu sefer header bölümünü genişlettikten sonra sağ yukarıda çıkan resim iconuna (bkz: ) tıklayarak header resminizi belirleyebilirsiniz.

Playlist nasıl oluşturabilir ve müzik ekleyebilirim?

Playlist oluşturmak için ekstra birşey yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir alana yaptığınız yorumlara yüklediğiniz MP3 dosyaları otomatik olarak playlistinize eklenmiş olacaktır. Hatta yorum'u göndermeyip sadece upload ile mp3 yüklemeniz dahi yetmektedir.

Header bölümüm sürekli açık kalabilir mi?

Sağ üstte bulunan avatarınızın üstüne geldiğinde çıkan ayarlar simgesine tıklayarak (bkz: ) ilgili ayarı yapabilirsiniz.

Profilime ben ve takip ettiklerim dışında yazı yazsın istemiyorum!

Sağ üstte bulunan avatarınızın üstüne geldiğinde çıkan ayarlar simgesine tıklayarak (bkz: ) ilgili ayarı yapabilirsiniz.

Profil videosu nedir ve nasıl yüklenir?

Profil Headerinizi ayarladığınız yerin hemen solundaki simgeden.
Karma Sistemi ve Özellikleri

Karma sistemi nedir?

Karma sistemi Zikuvikuzi üzerinde yaptığınız her faliyette kazandığınız bir puanlama sistemidir, dizi izlerken, yorum yaparken, bölüm, yorum yada diziyi beğendiğinizde veya dizi film süresi tanımladığınızda kazanabileceğiniz hatta o gün sadece online olarak dahi elde edebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemde kazandığınız karmaları aynı zamanda Galactic Empire parası olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar zenginseniz rütbenizde o kadar şaşalı ve karizmatik olacaktır. Sith Lord'a kadar uzanan bu yolda şimdiden başarılar dileriz.

Kazandığım karmalarla neler alabilirim?

Kazandığınız karmalarla bir çok şey alabilirsiniz. 10.000 karma puanı kazandıktan sonra kullanımınıza açılacak olan BlackMarket de göreceğiniz ürünleri satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Karma kazanmak için ekstra etkinlikler var mı?

Evet var. BB8 gibi Zikuvikuzi yazılımlarının belirli aralıklarla mesajlar altına bıraktığı mantarları lootlayarak içerisinden çıkan karmaları toplayabilirsiniz. Ama unutmadan karma lootlamak özen gösterilmesi ve vakit ayırılması gereken bir iştir. Yoksa yapacağınız tek şey mantarın neye benzediğini sormaktan öteye gidemeyecektir. Ayrıca günlük olarak son 24 saat içerisinde online olan herkese belirli karma puanı verilmektedir.
BlackMarket Sistemi ve Özellikleri

BlackMarket nedir?

Karma puanlarınızı harcayabileceğiniz ve içerisinde eğlenceli objeler bulunan bir satış alanıdır.
Diziler, Filmler, Bölümler ve Çeviriler Hakkında

İstediğim dizi yok ne yapmalıyım?

Beklemekten başka şansın yok, eğer takip ettiğin dizi Zikuvikuzi üzerinde yoksa emin ol Türkiye'de takip ve izlenme oranının çok düşün olmasından kaynaklıdır. Önceliğimiz her zaman çoğunluğun izlediği dizilerden yana olmaktadır.

Eklenmesini istediğim bir dizi var ne yapmalıyım?

Kendine ait duvarda bunu paylaşabilirsin. Emin ol zamanı geldiğinde göreceğiz ve dikkate alacağınız.

İstediğim dizinin çevirisi yok ne yapmalıyım?

Beklemelisin başka çaren yok. Yada herhangi bir Çevirmenin duvarına ricada bulunabilirsin.

Kişisel altyazı nasıl ekleyebilirim?

Bu konuda size yardımcı olması için kişisel altyazı ekleme rehber videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.
Çalışmayan Dizi Bölümleri Yada Filmler Hakkında

İzlemek istediğim bölüme yada filme girdiğimde playerde hata mesajı alıyorum ne yapmalıyım?

Öncelikle bunun bir kaç sebebi olabilir onu tam olarak anlamanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda lütfen en son yayınlanan güncel bölümleri check ediniz yada filmleri. Eğer herhangi bir hata almıyor izleyebiliyorsanız hata aldığımız bölüm güncelleniyor olabilir. Bazı içerikler güncellenmektedir. Kaynak bulunmadığında player hata verecektir. Sabırla beklemekten başka bir şansınız ne yazık ki yoktur.

Hiç bir içeriği izleyemiyorum ne yeni ne de eski?

İnternet bağlantınız, kullandığınız paket yada bağlı olduğunuz network (iş interneti gibi) video sunucularımızı engelliyor olabilir. Bu gibi durumlarda network yetkilisi ile görüşüp rica etmekten başka şansınız yoktur. Bazı durumlarda çocuk filtresi kullanan internet yapıları da video sunucularımızı engellemektedir.
Dizi Takip Sistemi

İzlediğim dizileri işaretleyebiliyor muyum?

Sistem otomatikman izlediğiniz diziye ait bölümü izlediğiniz süre boyunca işaretlemektedir. Daha sonra kaldığınız yeri görme ve oradan devam etme şansınız vardır..

İşaretlemeyi manuel olarak yapabiliyor muyum?

İlgili dizinin sayfasından bölüm listeleme panelinden ilgili bölümün sol tarafında bulunan check simgesine tıklayarak daha önceden izlediğiniz bölümleri işaretleyebilirsiniz.

İzledim olarak işaretlediğim bir bölümü deaktif edip sıfırlama şansım var mıdır?

Ne yazık ki karma sistem güvenliği için bu mümkün değildir.
Müzik Podcast Sistemi

Müzik bölümündeki şarkıları mobil cihazıma nasıl aktarabilirim?

Müzik bölümündeki playlistlerinizi yada zikuvikuzi'nin sizler için sunduğu diğer arşivleri mobil cihazlarınızda da kullanabilmeniz için gerekli olan detaylı işlemleri öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Podcast için önerilen uygulamalar nelerdir?

IOS: Apple Podcast
Android: Podcast GO
Windows (PC): iTunes
Bağış Sistemi ve Patreon

Bağış sistemi nedir?

Üyelerin kendi istekleriyle Zikuvikuzi'ye destek olmak amacıyla yaptıkları bağış mekanizmasıdır.

Herhangi bir tutar zorunluluğu var mıdır?

1$ ile 50$ arası diledikleri ücreti bağış yapılabilinir. Herhangi bir tutar yoktur. Sen az yaptın sen çok yaptın gibi bir sistemde asla olmayacaktır. Gönün zenginliği ile cepteki durumun karşılaştırmak kadar ahmak olmadık hiçbir zamanda olmayacağız.

Nereden bağış yapabilirim?

Patreon.com'un Zikuvikuzi'ye sağladığı Destekle linkine tıklayarak bağış yapabilirsiniz.

Patreon Güvenli midir?

Dünya'nın en büyük ödeme sistemlerinden birisi olan Payoneer'ın projesi olduğu için oda dünyanın ne güvenli ödeme sistemlerinden bir tanesidir. İçiniz rahat olarak kullanabilirsiniz.
Ölen Üyeler Hakkında

Ölen hesapları tekrardan canlandırma olanağı var mıdır?

Eğer yanlış anlaşılma sonucu bir hesap öldürülmüşse yüce Emperor gücünü kullanarak tekrardan ruhunu ona bahşeder ve gerekli seramoni ile üyeyer canlandırılabilir. Aksi durumlarda normal olarak üye canlandırma yoktur ve olmayacaktır ama hemen aşağıdaki madde de ekstra olaran bir seçenek mevcuttur.

Bağış sistemi ile reenkarnasyon nedir?

Reklamsız ve bedava hizmet sağladığımız için tüm yük cebimizdedir. Bizde bu masrafı azaltmak ve hizmetimizin kalitesini artırmak adına ölen hesap sahipleri 10$ bağış yapıp mail yolu ile ulaştıkları taktirde üyelik hesaplarına reenkarnasyon şansı tanınacaktır.
Üyelik Kapatma İşlemi

Üyeliğimi kapatabiliyor muyum?

Üyelik kapatma sistemimiz yoktur, sistemde yer alan lordlara ve iletişim sorumlularımıza ekstra yük bindirmek istemiyoruz. Çünkü anlık alacağınız kararlardan vazgeçtiğinizde tekrardan üyeliğimi açarmısınız problemleri ile karşılaşmak bize zaman kaybettirecektir. Dilediğiniz taktirde zaten siteye giriş yapmadığınız da emin olun kimse yokluğunuzu bile anlamayacaktır.
Sosyal Bölüm ve Kuralları

Sosyal bölümün amacı nedir?

Sosyal bölüm üyelerin kaynaşması ve birbirleri arasında fikir alışverişinde bulunması için yapılmış ekstra bir toplanma alanıdır. Bu alanda insanlar birbirlerini rahatsız etmekten ziyade birbirleri ile fikir alışverişine girerler.

Bu bölümde nelere dikkat etmem gereklidir

Sosyal bölüm kendi içerisinde hashtag bölümlere ayrılmıştır. #birderdimvar #zikutech #müzik #gif ve #duyurumvar gibi. Soru sormak için ilgili hashtage tıklayıp o alan için ayrılmış bölgeye girmek zorundasınız. Aksi taktirde uyarı alabilir yada ölümle sonuçlanan bir yola sapmış olabilirsiniz.
Video/Stream Özellikleri

Videolar hangi formatta ve kalitede yayınlanmaktadır?

Zikustream'de tüm içerikler 2 farklı şekilde sunulmaktadır;
 • MPEG-DASH
 • HLS

MPEG-DASH

MPEG-DASH teknolojisi video ve görüntü dosyalarının birbirinden bağımsız şekilde sunulduğu son kullanıcıya izlerken birleştirilerek gönderilen ve uyumlu bir sekronizasyonla izlemenizi sağlayan sistemdir. Bu sistemde bir içeriğe birden fazla ses dosyası yüklenebildiği için günümüz teknolojisinde en son yapıları içerisinde barındırmaktadır.

Kaliteler: 360P (960 Kbps), 432P (1.2Mbps), 480P (1 Mbps), 540P (1.6 Mbps), 720P (3.2 Mbps), 1080P* (5.2 Mbps), 2K* (8 Mbps), 4K* (10 Mbps) (* olan içerikler bazı dizileri kapsamaktadır.)

Kodekler: Video/MP4 (H264_NVENC/libx264) (CUDA, High/Main/Baseline Profile, 60 veya daha az framerate), Audio/AAC (AAC) (192K/128K Bitrate, 48000/44100H, 5+1/Stero)

Bu yayında kullanıcı video kalitesini seçemez, internet bağlantısına göre anlık kalite sürekli değişerek durmadan ve kesintisiz yayın sağlar.

HLS / Apple Media

HLS Mpeg-Dash'e göre daha eski bir video altyapısıdır ve Mpeg-Dash desteklemeyen mobil cihazlar için yedek stream altyapısıdır..

Kaliteler: 360P (0.8 Mbps), 432P (1.2 Mbps), 480P (1.2 Mbps), 540P (1.6 Mbps), 720P (3.2 Mbps), 1080P* (5.2 Mbps), 2K* (8 Mbps), 4K* (10 Mbps) (* olan içerikler bazı dizileri kapsamaktadır.)

Kodekler: Video/MP4 (H264_NVENC/libx264) (CUDA, High/Main/Baseline Profile, 60 veya daha az framerate), Audio/AAC (AAC) (192K/128K Bitrate, 48000/44100H, 5+1/Stero)

Bu yayında kullanıcı video kalitesini seçebilir fakat donma anında otamatik kalite düşecektir.

MP4 (H264 / H265 - 8BIT)

TV uygulaması ve Video/Gifler de sunulan düz mp4 formatlı video dosyasıdır.

Kodekler: Video/MP4 (H264/H264_NVENC/libx264) (Cuda/OpenCL, Baseline/Main/High Profile, 60 veya altı framerate), Sessiz

WEBM (Google Video Project)

TV uygulaması ve Video/Gifler de sunulan düz webm formatlı video dosyasıdır.

Kodekler: Video/WEBM (VP9/VP8) (60 veya altı framerate), Sessiz

MP3

TV uygulaması, Video/Gifler de ve Müzik bölümünde sunulan düz mp3 formatlı ses dosyasıdır.

Kodekler: Audio/MP3 (Libmp3lame) (Stero, 192K/128K, 16Bit, 44100HZ)

OGG

TV uygulaması ve Video/Gifler de bölümünde sunulan düz ogg formatlı ses dosyasıdır.

Kodekler: Audio/OGG (Libvorbis) (Stero, 128K)

İçerikleri nasıl bilgisayarıma yükleyebilirim?

Zikuvikuzi içeriklerin kullanıcılar tarafından bilgisayarlarına yüklenmesini desteklememektedir.

İçerikleri sıkıntısız izleyebilmek için ne tür cihazlara sahip olmam gerekmektedir?

Masaüstü cihazlar için gereken tarayıcı ve özellikleri
 • Chrome (30+ Versiyon)
 • Firefox (42+ Versiyon)
 • Internet Explorer (11 ve üstü minimum işletim sistemi Windows 8)
 • Safari (8+ versiyon)
 • Opera (15+ versiyon)
Mobil cihazlar için gereken tarayıcı ve özellikleri
 • Android Chrome (Android 4.0+ versiyon)
 • Android Firefox (Android 4.1+ versiyon)
 • Android UC Browser (11.8+ versiyon)
 • Samsung Internet (5+ versiyon)
 • IOS (8+ versiyon)
 • Windows (8+ versiyon)
Warlords
Rütbeler

Stormtrooper

0 ~ 10K

Darktrooper

10K ~ 25K

Lieutenant

25K ~ 50K

Lieutenant Commander

50K ~ 70K

Commander

70K ~ 80K

Captain

80K ~ 90K

Commodore

90K ~ 100K

Admiral

100K ~ 150K

High Admiral

150K ~ 200K

Jedi

200K ~ 300K

Dark Jedi

300K ~ 400K

Sith Apprentice

400K ~ 600K

Sith Spy

600K ~ 800K

Sith'ari

800K ~ 1M

Sith Tyro

1M ~ 1.5M

Sith Saber

1.5M ~ 2M

Sith Warrior

2M ~ 3M

Sith Sorcerer

3M ~ 5M

Sith Juggernaut

5M ~ 10M

Sith Alchemist

10M ~ 15M

Sith Knight

15M ~ 20M

Sith Combat Master

20M ~ 30M

Sith Master

30M ~ 50M

Sith Battlelord

50M ~ 75M

Sith Marauder

75M ~ 100M

Sith Lord

100M ~ 200M

Dark Lord

200M ~ 500M

Darth Lord

500M ~ 1B

Dread Lord

1B+
Diğer Sorular ve Cevapları
Yukarıda aradığınız cevabı bulamadıysanız çekinmeyin hemen aşağıda yer alan bölümden detaylı sorularınızı sorabilir kafanızda kalan soru işaretlerini giderebilirsiniz... Sorularınız mutlaka cevaplanacaktır, lütfen sabır göstermeyi unutmayınız.
Aliannac27 1 ay önce Sith Tyro
Sistem de var olan coub videosunu profilime nasıl eklerim? https://prntscr.com/qde93k
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Darth Vader 1 ay önce
kendi coub hesabını açıp ilgili coub videosu altındaki bu coubdan bir coub oluştur diyerek farklı bir video yapabilir ve onu paylaşabilirsin. Coub'a üye ol yani sorun yapma orasıda bana ait:)
3
@vader 1 ay önce
Aliannac27 1 ay önce
Üye oldum zaten lordum ve bütün videolarınızı beğendim. Kullanmak istediğim video da size ait :) Yardım için teşekkür ederim.
@aliannac27 1 ay önce
B42Han 7 gün önce
lordum coub'un size ait olduğunu bilmiyordum şimdi ağzım açık şekilde coubda geziyorum.Sanırım kayboldum
@b42han 7 gün önce
Nebennebura 6 gün önce
Ruslarin diilmiydi ya Coub?
@nebennebura 6 gün önce
Cnkrb 7 gün önce Sith Apprentice
video playerını nereden değiştirebiliyoruz
Emret_ 1 ay önce Stormtrooper
Dizi izlemek için girdiğimde 232011 hata kodunu aldım hesap ayarlarıma girdiğimde üyelik süreniz bitmiştir yazıyor ne yapmalıyım?
B42Han 7 gün önce
vip üyelik al
@b42han 7 gün önce
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön