Kaydol
Giriş yap
Jedo
Ilgıt Muslu
Jedi Path
İstanbul
Şubat 2022
I'mthefastestmanalive
En son medyalar tümü
Takip ettikleri tümü
Takipçileri tümü
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
532 / 558
Filmler
T. Süre
19sa 15dk
T. Film
10 / 34
 
Beğendiği Yorumlar
Vader Darth Lord » Sosyal » #genel
Hergun yemeğimi kendim yapıyorum diyorum da inanmiyorlar gramaj ile ayarlıyorum her gün kahvaltıdan sonra buharlı pişirici yağsız tuzsuz karbonhidrat protein ve sebze 1.5 saat de hazır ikiye böl öğlen ve akşam öğünü yap bitti :) sporunda asla bırakma 55 e kadar yaşlanmayı unut :)
Vader Naptın abi ya imdi yürek yırtılır
Trdeyken ben de böyleydim... Şimdi hala düzenimi oturtamadım üzerine bide kilo aldım...
Bizim evi kentsel donusumden mutahhite vermistik evimizi simdi teslim aldik ve tasindik. internet icin altyapinin gelmesi 4-5 ay surer diyor turk telekom… bu sureci hizlandirmanin bir yolu falan var mi..
İnternet sağlayıcıları yapacağı yatırımları öncelik sırasına alır. Bu öncelik amortisman süresine göre yapılır. Senin binanda 10 kullanıcının geleceği öngörülüyorsa 40 kullanıcı gelecek bir yapıya öncelik verilir. Bu süreyi kısaltabilmenin tek yolu var. Senin altyapı yatırımını üstlenmen ve buna ilgili kuruluşu ikna etmen (Bağlantı gerekir).Özellikle orada yapılacak kazının maliyeti çok fazla olacaktır. Bireysel kazı izni alman çok zor. Orayı kazman ayrı zor. O yüzden böyle imkanlara sahip bir işin yoksa pek bulaşmanı önermem. Beklemen daha iyi.
Guncelleme : internetimiz tam olarak bugun gelmistir
berkaykrc Sith Apprentice » Kiyma S2B7
2 bölüm önce evliyayken şimdi terminatöre döndü ya çocuk demek ki hacıya hocaya bel bağlayan sonra kayışı koparıyor hiç toparlayamıyor beklediğim gibi de vezir'e oyun oynamadı. Mastermind zevir çıktı.
Erwin_Rommel Dark Jedi paylaştı!
bugün çoğu yaşıtım olan arkadaşlarımın mezuniyet fotoğraflarını gördüm storylerde ve moralim bozuldu çokça. normalde bende bu sene mezun olucaktım ama ilk üniversitemi 1 yıl kala bırakıp (bölümden nefret ettigim icin biraktim, aile baskisiyla secmistim) başka bölüme gecis yaptigim için daha 1. sınıf bitti 2. sınıfa yeni geldim. yaşıtlarım işlerini ellerine alıp, kendilerine mimar, muhendis, hemşire vs. diyip benim hala öğrenciyim demek ve üstelik daha universitenim basında olmak cok canımı sıkıyor. kaybettiğim yıllarıma ve arkadaşlarımla eşit seviyede olmayışıma takılıyorum bazen.
hic kendini bu durumda bulan veya bu düşüncelere çözüm önerisi olan var midir
Gizlenen 4 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Üniyi 7 senede bitirdim, KYK geri ödemesine hala öğrenciyken başladım. Gerçi 4 senede bitirecek olsam da mezuniyete katılmazdım.
Sınava 2019da girdim. O zaman nasıl bir mentaldeysem çok kör tercihler yaptım. Hazırlıktı, pandemiydi derken 1. sınıfı daha bu sene okuyabildim. Hiç bana göre olmadığını anladım bırakmak çok zor oldu çok keşke dedim ama işin sonunda fark ediyosun ki kaygılanmanın stress olmanın hiçbir önemi yok çünkü önemli olanın kendi mutluluğun olduğunu fark ediyosun. Sen bu kararı kendi geleceğin için zamanında vermişsin şu an cidden istediğin sevdiğin bir bölümdesin daha çok buna odaklanmanı öneririm eğer etrafındaki insanlara bakarak kendini bu kadar aşağılarsan şu anda okuduğun bölümü kendine zehir edebilirsin. Kendine odaklan her zaman ileri bak bunlar hep toplum baskısı boş işler.😇
3 sene mezun kalıp sonunda gittiğim okulu ilk yıldan bıraktım lisansı bırakı önlisansa geçtim pandemiydi transkript hatasıydı derken önlisansın 8. dönemini bitirip büyük ihtimalle yine mezun olamamışımdır, derslerim de kötü olmamasına rağmen, tanıdığım herkes evlendi işlerinde terfi almaya bile başladılar ama benim henüz ne işim var ne diplomam. İçten içe hepimiz aynı eksiklikleri hissediyoruz aslında. İşimiz olsa birileri bizden daha iyi diye dertlenecektik belki de. Önemli olan senin yaptığın şeyden, seçimlerinden, kendi hedeflerinden ve inancından memnun olup olamaman. İşsizim ama mutsuz değilim, instagramda her gün ofis storysi atmayı düşünmeyecek kadar mutlu olacağım önümdeki engelleri aşınca elde ettiğim işten dolayı. Geç olsun güç olmasın misali işte anladın. İnsanların değil, senin mutluluğun önemli o yüzden kaybedilmiş bir şey yok ortada. Deneyim kazandın, bir çok farklı şey öğrendin, diplomasız da gelişim gösteriliyor nasılsa. insanlar evini işini kurduktan sonra kendilerini öğrenmeye kapatıyorlar. Sen onlardan bir kaç yıl geriden geldiğini düşünüyorsun ama sen ilerliyorken onlar yerlerinde sayacaklar.
hepimizin amacı aynı para kazanmak. onlardan daha fazla para kazanmanın yolunu bulursan otomatik sorun çözülecektir ve biraz iyi hissetirecekse ben hem okulu para kazanıyorum diye bıraktım( zaten sevmiyordum) hem de kazandığım tüm paraları kaybettim( yaklaşık 1m). ama artık üzülemiyorum yaşamın kendisine duyarsızlaştım galiba
Olaya kaybettiğin değil kazandığın yıllar olarak bakmalısın.
nefret ettiğin bir bölümden mevzun olup hayatını sevmediğin bir meslek üzerine kurmaktan kurtulmuşsun.
Daha genciz güzeliz üniversitede geçireceğin ekstra yılların keyfini çıkart.
Yukarda bahsetikleri gibi kaybetiklerin ile değil kazandığın yıllara bakarak devam etmelisin motivasyonunu yıpratmamak için.
Bak benle kıyasla kendini en basitinde madem yaş 38 mezuniyet ilk okul her ne yaparsan yap çok gençsin ve sevdiğin her şeyi mesleğin haline getirebilmek için gerekli vakte sahipsin.
2 sene önce çevre ve okul etkisi ile şartlanarak başladığım hukuğu myg ile bırakıp %100 ingilizce olan istediğim bölüme geçiş yaptım dolayısıyla bir de ingilizce hazırlık okumak zorunda kaldım. Lise arkadaşlarım seneye mezun oluyor, ben henüz 2. sınıfa geçtim. Hiçbir şeyden eksik kaldığımı hissetmiyorum. Aksine istediğim böülümü keyifle okuyorum ve uzunca bir süre öğrenci olmanın nimetlerinden yararlanmaya devam edicem. Üstüne üstlük artık daha çok arkadaşım var, network epey genişledi yani :D
mraylak High Admiral paylaştı!
Sevgili ZQWQZ Ailesi sosyal alanını sadece okuma üzerine kullanarak eğlenirdim fakat bugün bana gelen mailden sonra yazma isteği doğdu.

Tüm herkesten önce bu güne girdiğimiz anda bana kutlama mesajı atan zqwqz admini kalbimi bir kez daha fethettiniz teşekkür ederim <3
Nice mutlu yıllara 😇
Paradox selimmm naptin selim
Mutlu yıllar brom burada geçireceğin nice mutlu senelere..🔥😎
Yukarı