Kaydol
Giriş yap
Jedo
Ilgıt Muslu
Jedi Spy
İstanbul
Şubat 2022
I'mthefastestmanalive
En son medyalar tümü
Takip ettikleri tümü
Takipçileri tümü
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
612 / 652
Filmler
T. Süre
21sa 35dk
T. Film
11 / 44
 
Beğendiği Yorumlar
Vader Darth Lord » V.I.P
Uyeler arasına gain vs gibi yerlerden sorumlular sızmış veya buna benzer kişileri davet eden eşekler var. geçenm hafta bir kaç tanesini buldum öldürdüm fakat hala sızıntılar var anlamadığım konu şu. neden kendi ayaklarınıza sıkıorsunuz burada atıyorum gibiyi izleyebiliyorsanız onu bunu izleyebiliyorsanız bu sizin karınıza olan birşey biz bundan para kazanmıyorum kendi kndinize ateş ediyorsunuz. Bu sızıntı yapan kişiler diğer içerikleride atıyorum blutv ye oraya buraya bildirmişler şuanda yoğun bir baskı var bir müddet bu içerikler kalkabilir duyru falan atmayıp burdan yazyrum bu tur üyeliklerin çünkü vip almadığını biliyorum. Bilginie. sonra niye böyle oldu niye kalktı ne zman gelecek lafları olmasın.
Gizlenen 38 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
İyi niyetle yapmadıkları kesin de. Muhtemelen patreon tarafından sızıntılar oluyordur. Bir yetkili ordan bir üyelik bağışı atıp alıyordur. Sonra başka birini davet ediyordur. Davet olayını kaldır bence bir süre. Üye uzun bir süre burada takılmadan kullanıcı davet edemesin.
Çekemiyor şerefsizler sancıları var…

Dizi mizi farketmez lordum bu siteye biz çok bağlandık
anytime hayır öyle birşey olsa vip olurlar burayıda görürler. benim akaladıklarımın hepsi üyeler tarafından davet edilen. Bakın şöyle bir kural var hi bir kanal yada kanala bağlı avukat korsan bir siteye para ödeyerek üyelik yapip bunu kanıt olarak kullanamaz. çünkü yasal olmayan yol ile edinilen kanıtlar derecesinde hiç biri hukukda kanıt olarak gösterilemez. normal birşekilde girmesi lazım onun için.
Vader Şeytanın aklına gelmezmiş böyle birşey. İşin zormuş kolaylıklar dilerim.
Sitenin yaygınlaşmasından olmuş olabilir. Gözlerine battı büyük ihtimalle gerçi üye sayısındaki değişime hakim değilim ama
cLeas yok bu grafik tasarımcı, kendi çapında yazılımcı bir kaç tayfa var bunlardan bazıları mubiye oraya buraya işe girince ispiyon etmenin kendilerine mevki tanıyacağını sanıyorlar.
Tr yi geçiyorum dünyanın başka bir yerinde bu kadar platformun içeriklerini bir araya getiren bir oluşum ben rastlamadım, bilmiyorum ya da. Abi neden ya neden yani ülke olarak vasata bu kadar alışmışken herhangi bir konuda vasatın üstünde yapılan iyi işlerle uğraşılır, çekilemez ben anlamıyorum. Birileri adına iyi bir hizmet sağlayan birine nalet olsun değmez dedirtip bezdirmek milli sporu olmuş bazılarının üzücü.
Südü bozuk insan dolu
geçen hafta yakaladığım mubi sorumlusu alfredborden onu davet eden ise tahanoszk ikisinde öldü fakat gitmiş oraya bu raya içerikleri ssleyerek atmış bana gelen resimde bu mesela. 1 haftadır adamlarla restleşiyorum.
yediğin kaba s*çmak da adamlığın kaçıncı seviyesi acaba
bu haftada inatla içerikler hala var maili atıyorlar demekki içeride hala hesapları var.
Vader GÜNDE SADECE 4 SAAT UYKU DÖRT BİR YANI HAİN DOLU YORGUN BİTKİN AMA PES ETMEYEN BİR BEDEN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ LORDUM YORULDUN BİLİYORUZ AMA BU DAVA SENSİZ OLMAZ..
İnsanlar biraz da kıskanıyor bence, hasetlerinde kuduran çok insan var. Güzel bir şey görünce dayanamıyorlar
DinDjarin platformlar tonlarca para veriyor olm sanki parası olan her içeriği ekletebiliyor. İllegal bir yerde çoğu şeyin olması normal bir şey zaten
Sypranx haklısın kral ama bu kadar kalitelisi yok gibisindendi benim yorumum aslında çoğu şeyin olmasından çok :D
Gerçekten kansızlık, karaktersizlik, şerefsizliktir başka açıklaması yok. Kim ne derse desin. Ben şu yaşıma geldi bu kadar kaliteli ve samimi bir platform görmedim. Dizi-film izlemediğim günlerde bile girip Sosyal bölümünde geziniyorum paylaşımlara bakıyorum. Böylesine güzel bir platform bulmuşken ihanet etmek neden?

Bunların hakkı elimize bir kutu boya alıp ava çıkıp yakaladığımız kalleşlerin kapısına işaret koymaktır. Bir süre alımlara ara verilmesi veya ileride davet ile alım sistemlerinde daha farklı değişiklikler yapılması faydamıza olabilir. Tabii bu bencesi. Ne nasıl yapılır çok hakim değilim. Umarım tez vakitte aramızdaki köstebeklerden kurtuluruz, yalnız değilsin Vader...
renasabakay daha öncedende yaşadık bunu ortalık durulana kadar bir müddet temizlik yapılabilir. sonra bir çaresine bakılır.
İçerik yorumları görülebilir halde mi üye olmayanlara bilmiyorum da bu da risk değil mi bir noktada Vader
Swollk ne alaka? içerik yorumlaryla imdb de tmdb de risk o zaman içerik yorumu var diye imdb ye dafva açan bir mal çıkmadı henuz. abi siz kafanızı yormayın bu konu kafanızı yorun diye değil yarın bir gün araığınzı diziye uılaşamazsanız niye demeyin diye.
abi sitenin ilk zamanlarındaki gibi vipde mi olsa bu tarz içerikler? iyi niyetle herkese açmışsın ama başın ağrıyor. Çek içerikleri vip’ye geri rahatla bence
hades yok vipde kurtarmaz artık trusted user olayına gireceğim ve üyelerinde dikkat etmesi lazı abi gidip twitterda artistlik yapiyor bltv tweeti altında yok efendim ben beleş zqwqzde izliyorum iy halt ediyorsun yarrram neden kendi kendine taş koymaya calışıyor görünce anlayamıyorum.
yemek yediğin kaba sıçılmaz cidden düşük ırklar
Sypranx ben kimlik onaylı kullanıcı olarak düşündüm
Bigfrizzyhead yoo benim güendiğim kişiler uzun suredir burada olan tamamen nickine baktığımda bu yapmaz diyeceğim. Uzun suredir aramızda olan , sosyalde gördüğüm, tanıdığım. etkilenecek içerikler aşağıda liste halinde bu arada
https://zqwqz.org/film/aftersun/
https://zqwqz.org/kiyma 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/acans
https://zqwqz.org/alef 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/aynen-aynen 3. ve 6. Sezon
https://zqwqz.org/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi 4. Sezon
https://zqwqz.org/bonkis
https://zqwqz.org/bozkir
https://zqwqz.org/ciplak 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/dogu
https://zqwqz.org/hic
https://zqwqz.org/ilk-ve-son
https://zqwqz.org/killing-eve 4. Sezon
https://zqwqz.org/film/munasaka/
https://zqwqz.org/pavyon 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/sakli
https://zqwqz.org/saygi 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/sifir-bir 4. 5. ve 6. Sezon
https://zqwqz.org/sokagin-cocuklari 1. 2. 3. 4. ve 5. Sezon
https://zqwqz.org/the-handmaids-tale 1. 3. ve 4. Sezon
https://zqwqz.org/bizden-olur-mu
https://zqwqz.org/yalnizim-mesut-bey
https://zqwqz.org/yarim-kalan-asklar
https://zqwqz.org/yesilcam 1. ve 2. Sezon
https://zqwqz.org/gibi 1. 2. ve 3. Sezon
https://zqwqz.org/konusanlar
https://zqwqz.org/leyla-ile-mecnun 4. 5. ve 6. Sezon
https://zqwqz.org/terim
https://zqwqz.org/film/dayi-bir-adamin-hikayesi/
https://zqwqz.org/film/bergen/
https://zqwqz.org/sicak-kafa
Vader yanlış liste oldu galiba lordum
Glas95 yoo liste doğru bu içriklerin kaldırılmasını istiyorlar içeriden birileri ss attığı için onlara haklı olarak istiyorlar neden yanlış liste olduğunu düşündün?
Vader benim hatam baş ağrısından düzgün okuyamamışım kullanıcı arıyorum listede...
Lordum son durum nedir? Bir de trusted user mantıklı bence. VIP olmak cok zor değil. 1 paket sigara parasına olunuyor.
pirilpirilogranci son durum bu içerikler yok şuan.
Vader sıcak kafa son 2 bölümü izlememiştim onlar da gitmiş muhtemelen bu yüzden. yaptıkları gerçekten ayıp. bir keyif aldığımız burası var milletin işi gücü puştluk. Trusted olayı mantıklı. bir süre davetler de kapatılabilir arkadaşların dediği gibi.
Bunu yapabilecek kişi gerçekten ağır hakaretler hak ediyor neden bunu yapar ki yani izlemek varken gidip sosyal medyada beleş izliyorum falan demek de gerçekten ayrı bir seviye boş beleslik.
yuh, neler olmuş, sınav dönemimdi pek uğrayamadım, vipim de bitmiş bi kaç gün önce, içerikler kaybolunca birileri gene lordu kızdırdı sandım. bi bitmedi göt yalayıcı kanı bozuklar dicem, sanki 20 yıldır başka ülkede mi yaşıyoruz diye düşünmeden edemiyorum. Bence davetler de temizliğin bir parçası gibi, olaylar sıcakken saldırılarda kendilerini daha çok belli edeceklerdir. gerekli önlemler ve adımlar atılmakta gibi izlenimim. galeyana gelip her şeyi kapatmak çok da iyi bir seçenek değil bence.
Elimizden muhtemelen pek bir şey gelmemekle birlikte, Lordum destek olarak yanındayız, emeğine de teşekkür ederiz, Metanetinizi koruyun.
Bu itiş kakıştan oluşabilecek maddi kayıplarda da yine bu güzel platformun mensupları olarak destekçi olacağımızı düşünüyorum. Bizi de bu konuda güncel tutunuz.
abi bence bu durum için trusted user da olsa herkesin davet hakkı ellerinden alınsın ve davet sistemi kapatılsın ne kadar sürerse sürsün bütün casus hesaplar temizlendikten sonra davet sistemi eski haline dönsün. Ama bu sefer de henüz işe koyulmamış casuslar kalabilir... Çok sıkıntı durum ya
çok geç gördüm burayı güvenilir kullanıcı detayı güzel olmuş gerçekten bu durum için. söylemem yanlış olurmu bilmiyorum ancak benim gibi sessiz sakin takılan sadece dizi, film izleyip sosyale parmaklıklar ardından bakanlar bu güvenilir kullanıcı emaresini almak için ne yapmalı acaba?
Vader usta sen bu tür üyeliklerin vip almadığını biliyorum dedin ama ben bu içerikler niye kalktı acaba diye düşünüp bir yerde cevap bulamayınca gittim vip aldım bölüm açıldı. Bence farklı bir yol izlemek lazım ben öyle çok yorum atan biri değilim burada sosyal bölümünde de takılamıyorum çok işim var. Gibi izliyordum buradan sadece ama VIP almayı ben bile akıl ettim düşünün yani.
bu insanlar nasıl rahatça hayatlarına devam ediyorlar acaba?.. nasıl mutlu devam ediyorlar diyemeyeceğim çünkü mutlu insan en azından kendiyle barışık olur ama böyle vasat, kişiliksiz ve hayatsız bir eylemde özsaygı ve barışıklık olamaz.. aslında şaşırmıyorum artık ama yine de pes!
mattmurdock hocam yanlışınm var ?? seninhesabın vip oldu diye izlemiyorsun senin hesabın blokeliydi vip olarka onu açtın yani vipe açık olup uyeye kapalı olan bir içerik yok?
Vader ben içerikten değil şu an konuştuğumuz bölümden bahsediyorum yanlış anlaşıldım herhalde.
mattmurdock yok burayı gelip okuyabilirler bunda bir sorun yok içerik yok çünkü olmadığında da dilediğimzi fikiri yürütebiliriz sonucta konuşmak ile paylaşmak farklı şeyler.
Vader Ben daha önceki temizlikte de buradaydım. Hatta url farklıyken de buradaydım. Size sabrınız ve gayretiniz için teşekkür ediyorum. Başka bir yerde temizlik lafı duyulduğunda korkan insanlar olabiliyor ben aktif değilim vb. diye ancak daha önce ne kadar emek harcandığını gördüm. Korkan arkadaşlar bulunuyorsa da korkmasınlar.
galaktik_imparator Jedi » Sosyal » Genel
Exxen avcıları tarafından yapılan saldırılarda (!) bazı içerikleri kaybetmiş gözüküyoruz. İmperial halkı detaylar için Lord Vader'ın külliyesinden gelecek bilgilendirmeyi beklesede açıklamaya ilişkin bizim tahminimiz var: "Önce gerçek hayatta ödediğiniz vergileri takip edin kardeşim işiniz gücünüz mü yok?" -ZQtung haber
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Konudan bağımsız nickinin ortasında boşluk olmasını kıskandım
DinDjarin iyi dediğin 3 gün yaşamıyor asdsadsada. Demek ki hata varmış vader düzeltmiş
Vader Darth Lord » Sosyal » Genel
Hergun yemeğimi kendim yapıyorum diyorum da inanmiyorlar gramaj ile ayarlıyorum her gün kahvaltıdan sonra buharlı pişirici yağsız tuzsuz karbonhidrat protein ve sebze 1.5 saat de hazır ikiye böl öğlen ve akşam öğünü yap bitti :) sporunda asla bırakma 55 e kadar yaşlanmayı unut :)
Gizlenen 13 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
sağlıklı uzun ömürler dilerim
buharlı pişirici diye bir şey olduğunu bugün öğrendim. 3 çeşit yemek yemezsem ölecek biri olarak mantıklı bir ürün gibi tek seferde hallediliyorsa.
gezegentozu sebzeleri 10 dk de pilav ve etleri 25 dk de pişiriyor.
Vader çok iyi o zaman. Marka fark ediyor mu biraz bakındım, russell hobbs ürünleri iyi duruyor.
gezegentozu ben bunu kullanıyorum yaklaşık 7. senesi hala çatır çatır çalışıyor.
şöyle düzenli yaşama çok özeniyorum da işte...
gezegentozu Fakir Tolero buna bak eğer benimkine bişery olursa bundan alıcam ben çünkü pilav h aznesi falan daha buyuk daha guzel. birde süreli calıştırabiliyorsun.
Vader baktım da bana fazla büyük, genelde bir öğünde yiyip bitereceğim şeyler yapıyorum.
gezegentozu ben sabajh akşam aynı şeyi yedğim için vucut geliştirme yapiyorum o yuzdn 2 öğpünlükl yapiyorum 1 öğünlükte yapoabiliyorsun fazla yapmana gerek yok

ben en alta yarım kg et koyuyorum onun ustune 300 gr jasmine pirinç koyuyorum onun ustune de 250 gr mantar ile havuç kabak falan koyuyorum sebze niyetine 30 dk de pişiyor dinlendirdikten sonra tam 2 ye bölüyorum 2 öğün yapıyorum.
hiercelik son 4 senedir bu şekilde kendime düzen kurucam sağlıklı beslenicem spora başlicam diyorum ama daha götümü kaldıramadım hep erteleyecek bi bahane buluyorum ne yapıp edip :D
Vader üst üste aynı yemeği yiyebilen insanlara özeniyorum bazen bende hiç olmayan bir şey. Millet genelede sebze, pilav, tavuk falan yapıyormuş. Peki bakliyat, bulgur gibi şeyler de yapılabilir mi
gezegentozu pilav, makarna, bulgur pilavı, etli dolma, zeytinyağlı dolma, nohut, tencerede su koyup yaptığın herşey burda da yapılır.

bunun amacı yemeklerin diri olmasını sağlar. tencerede yağsız tuzsuzpilav yaptığında lapa olur burda yaptığında tane tane ıokur. amacı bu.
Vader bayıldım şu an harika o zaman, tam aradığım şey.
Vader Naptın abi ya imdi yürek yırtılır
Trdeyken ben de böyleydim... Şimdi hala düzenimi oturtamadım üzerine bide kilo aldım...
ilkerabiniz Dark Jedi » V.I.P
Bizim evi kentsel donusumden mutahhite vermistik evimizi simdi teslim aldik ve tasindik. internet icin altyapinin gelmesi 4-5 ay surer diyor turk telekom… bu sureci hizlandirmanin bir yolu falan var mi..
Gizlenen 10 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Dostum bildiğim kadarıyla yok. Fakat konudan bağımsız bir şekilde bir sorum olacak. Müteahhit kaç liraya yaptı evinizi? Benim ev için 360.000 lira istiyor. Piyasalardan pek bir haberim olmadığı için de araştırmadan vermek istemedim. Ayrıca sadece alternatif olsun diye söylüyorum. Superbox türevi şeyler kullanabilirsin onun geleceği süreçte.
Jedo ada/parsele, hak sahibi sayısına göre değişir bu durum. net bir piyasa yok. birden fazla müteahhitle konuşarak kendi piyasanızı kendiniz belirlemelisiniz. müteahhite yeterli daire kalıyorsa bir kuruş bile almadan yapabilirler. müteahhite daire kalmıyor, sadece yapıp teslim edecek diyorsanız da ,toplam inşaat alanı yakın olan , nakit karşılığında yaptırılan güncel inşaatlarla kıyaslayabilirsiniz.
Jedo ben 1 milyon tl aldım üstüne değil para vermek. 12 daire 2si dubleks 2 dükkan olarak yaptı 6 daire bana 6 daire ona 1 er dukkan paylaştık. Normalde 14 daire sözü vermişti ama belediyeden onay alıp yapamadı bu yuzdenm 1 milyon aldım üstüne.

Tabii ne zaman 2010 da yer ümraniye istiklal mah. canparkın tamkarşısı.
Jedo biz topraktan 4 hisse sahibiydik uskudara bagli oturdugumuz yer o yuzden 5 kat ustune cikamadi mutahhit. Biz dairemizi buyuk yaptirdik uste 2 sene once yaklasik 135 bin lira pra verdik mutahhit ve diger 3 hissedara ortak sekilde bolundu 135 bin tl
Bütün daireler talep ederse belki?
Vader hergün yürüyerek önünden geçiyorum o binanın güzel yerdeymiş yeriniz lordum :)
Bina olarak toplu bir şekilde imza toplayarak tekrar başvuru yaparsanız süreci hızlandırabilirler.Diğer türlü yardımcı olacaklarını düşünmüyorum.
Limonlucay ya yalan olmasin ama sanirim o zaman mutahhit kisi basi 250-300 bine hepinizin dairesini tam yapar ve teslim ederim demisti
daha da uzun sürüyor genelde.
DinDjarin sen şu oto yıkamacının yanında oturuyordun değil mi adresindi görünce bakmıştım aynen yakın olması lazım
İnternet sağlayıcıları yapacağı yatırımları öncelik sırasına alır. Bu öncelik amortisman süresine göre yapılır. Senin binanda 10 kullanıcının geleceği öngörülüyorsa 40 kullanıcı gelecek bir yapıya öncelik verilir. Bu süreyi kısaltabilmenin tek yolu var. Senin altyapı yatırımını üstlenmen ve buna ilgili kuruluşu ikna etmen (Bağlantı gerekir).Özellikle orada yapılacak kazının maliyeti çok fazla olacaktır. Bireysel kazı izni alman çok zor. Orayı kazman ayrı zor. O yüzden böyle imkanlara sahip bir işin yoksa pek bulaşmanı önermem. Beklemen daha iyi.
Guncelleme : internetimiz tam olarak bugun gelmistir
Yukarı