Geç oldu ama bitti. Ne oyundu bee hikayesi atmosferi... 2018 GOTY sonuna kadar hak etmiş. Demek konsolcular böyle oyunlar oynuyor hmmm. İskandinav mitolojisiyle ilgili film oyun önerilerinizi alabilirim. Eylülde ragnarok pcye çıkana kadar idare etsin
Hades, Hellblade ve AC Valhalla var ama God of War'dan sonra ne kadar sarar tartışılır tabii. 2018 yılında RDR 2 ile olan tartışmada ben de yılın oyunu God of War demiştim. Ancak RDR 2 yi bitirdikten sonra fikrim değişti. Bir kac gün kendime gelememiştim o hikaye ve sondan sonra...
Elessar2147 elbette ikisi de çok farklı. İkisi de oyuncuları çeken farklı özelliklere sahip. Benim demek istediğim, hani vardır ya böyle genel bir çerçeveden bakıp karşılaştırma yaparlar. 2018 yılında yılın oyunu seçilirken ben de öyle yapmıştım. Bu arada Ragnarök'de bayağı güzel olmuş. Üstüne katmışlar, izleyip görmediyseniz ben bekletinizi yükseltmeyeyim ama 😅
Elessar2147 İyi sabretmişsin gerçekten. 2 ay kaldı şurada 😃. Genelde böyle devam oyunlarında ilk oyundan daha aşağı çekiyorlar hikaye, oynanış vs. ama üzerine koymaları beni çok mutlu etti
iki kere bitirmiştim, hikayesini o kadar çok severim ve kendine özgü, oyun kıyaslaması yapmam bununla ama hikaye benzerliği azda olsa mit dışında joel ve ellie gibi sayılabilir, ragnarokta kratos daha beyaz duruyor, ghost of sparta