Kaydol
Giriş yap
eminkk
Emin Karataş
Sith Apprentice
Eskişehir
Şubat 2021
20 Yaşında Masum Öğrenci
En son medyalar tümü
Takip ettikleri tümü
Takipçileri tümü
Bağlantıları
Beğendiği Yorumlar
moody Sith Apprentice » Thor: The Dark World
After credit 1 1:43:50
After credit 2 1:50:55
Iuuksz Sith Apprentice » V.I.P
Deneyimlerime dayalı olarak Proxima Novalara özel arka plan videosu yaratma rehberi;
İlk olarak havuzdan bir video almak istemiyor ve kendi videonuzu yaratmak istiyorsanız Vip olmalısınız.
20 Adet özel arka plan video deposu, özel arka plan video oluşturabilme hakkı (20 adetle sınırlı)


Arkaplan videoları, coub.com adında loop video oluşturma mantığı üzerine kurulmuş bir site arıcılığı ile sisteme ekleniyorlar. Profilimize girip arkaplan videonu değiştir kısmına tıkladığımızda eğer Vip üyeliğimiz varsa sol alt tarafta gizli sekme ikonuna benzer bir ikon bulunuyor, Bu ikona tıkladığımızda Sadece size ait olan videolar kısmı açılıyor, açılan menüde + 5000 Karma 'ya tıkladığımızda bizden bir coub.com linki istiyor. Kendi oluşturduğunuz ya da coub.com üzerinden sevdiğimiz bir linki kopyalarak buraya girdikten sonra
✔️
emojisine tıklıyoruz. Onaylamak için
Özel video oluşturma karşılığı 5.000 Karma puanınız harcanacaktır. Onaylıyor musunuz?
Sorusuna Tamam dediğimiz taktirde Videonuz hazırlanıyor.... lütfen bekleyiniz... kısmını geçince arkaplan videomuz sisteme eklenmiş oluyor. Eklediğimiz videoya aynı arayüzden tıklayarak
Arkaplan videonuzu değiştirmek üzeresiniz. Onaylıyor musunuz?
sorusuna Tamam dediğimizde de arkaplan videosu artık değiştiriliyor.


Coub.com videosu oluşturma ve bulma; Coub.com 10 saniyelik videolar oluşturduğunuz ve videolarınızı online olarak editleyebileceğiniz bir internet sitesi, bu sitede kendi videolarınızı oluşturabilir ya da insanların oluşturduğu videoları izleyebilirsiniz. bir video oluşturmak için ilk olarak bir coub.com hesabına ihtiyacımız var, facebook ile ya da manuel kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, aratma kısmının sağındaki + Create kısmına tıklarsanız, video oluşturma kısmına aktarılacaksınız. Videoları Youtube, vimeo, coub, instagram, twitch vb. gibi sitelerden coub.com'a aktarabilir ya da bilgisayarınızdan upload edebilirsiniz. Videoyu bu kısma girdikten sonra yüklenmesi birazcık sürüyor, yüklentikten sonra açılacak ekranda videomuzun bir önizlemesini görebiliyoruz, videodan 10 saniyelik bir kesiti seçerek videoyu altta olan seçenekler dahilinde istediğimiz şekilde düzenliyoruz.

Çok kabaca anlatmak gerekirse; videonun altında olan + imojisi ile temsil edilen add segment upload, link, aynı videoyu tekrar yoluyla 2 ayrı video parçasını birleştirebilirsiniz. Music kısmıyla link ya da mp4 olarak videonuza ayrı bir ses ekleyebilir, videonun kendi sesini kısabilirsiniz. Klasik video `editleme" özelliklerinden sünger bob efektleri gibi şeyleri de splices'den ekleyebiliyoruz. loop özelliği bildiğimiz loop, ping-pong videonun sona doğru gittiğinde sondan başa sarmasına yarıyor. İlk videonuzu oluşturduktan sonra anlaması gerçekten çok kolay.

Umarım yardımcı olmuştur, okuduğunuz için teşekkür ederim. Yardımları ve engin bilgisi için için Sith Lordum Ellezx 'e teşekkürler.
Gizlenen 5 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Peki size bir soru; Ben ilk oluşturduğum coub videosunun sesini olması gerekenden kısık ayarlayıp zqwqz'ye öyle yüklemişim. Bunu fark ettikten sonra Coub'dan sesini istediğim gibi ayarladım lakin burada güncellenmedi doğal olarak. Önceden yine kendi yüklediğim bir videoyu bir özelliğini beğenmediğimden dolayı kendi kütüphanemden silip tekrar yüklemek istemiştim fakat ikinci kez yüklemeye çalıştığımda bu videonun zaten Zqwqz içerisinde bulunduğunu size günlük random gelen videolar gibi gelince seçebilceğinize dair bir bildirim okumuştum. Şu anda bu videoya da aynısını olmasını istemiyorum açıkçası bu yüzden nasıl bir yol izlemeliyim kararsızım
Baykal sil baştan aynı videoyu couba yükleyeceksin editleyeceksin vesaire sonra yeni linki ekleyeceksin buraya.
İlk arka plan videosu yüklediğim zamanlar böyle rehber postu yoktu, biraz da benim acemiliğim yüzünden 20k ya yakın karma harcamıştım.

Güzel rehber olmuş, eline sağlık. ?
Soayal sorumluluk projesi dediğin
Baykal video random olarak herkesin profiline düşsün istemiyorsan (zq profilinden) silme, tut. Coub'dan daha yüksek sesli yeni bir video yap kendine, onu yükle. Yanlış yaptığında beraber yan yana durur. Senden başka kimse kullanamaz.
Sizce özel arka plan üretilirken optimum videonun görüntüsünün en boy ölçüleri veya oranı ne olmalı ? Çünkü birkaç kapak tasarımı çalışmam başarısız oldu aceleye getirdim sanırım.
Öncelikle rehber çok güzel olmuş eline sağlık. Peki bu yüklediğimiz coub'lar belli bir zaman sonra siliniyor mu? Birkaç yıl önce yüklemiştim fakat onu bulamıyorum belki de sildim hatırlamıyorum.
alduin Jedi » Sosyal » #itiraf
Bu dünyada yegane sevgi beklediğim insanın saygısızca beni kavga sebebimiz olan biri için yara bandı kullanıldığımı öğrendim bugün.

Bana en sevdiğim film ile kendi en sevdiği tabloyu birleştiren bu resmi 20x20 tabloya çizen ve hediye eden birisinin böyle bir şey yapmış olmasını kabul etmek istemiyordum, ihtimal bile vermiyordum bugün öğrenene kadar ama sağlık olsun.

Shit happens, deal with it.

Bide çok güzel çizmiş arsız. Atasım gelmiyor valla tabloyu.
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Tablodan kurtulman gerektiğini düşünüyorum dostum. Atlatmak için en azından. Diyecek çok bisi yok. Shit happens.
onuda o çizmemiştir. onuda yutturmuştur reyis :) kusura bakma ama öyledir yani
bunun aynısını gördüğümden emin olduğum için biraz baktım internetten de.. takma kafana hayatı yalanmış zaten
mziyaalp yok yahu, tablo zaten halihazırda varolan bir tablo. sadece kendisi sıfırdan fiziksel tabloya döküp hediye etmişti.
B42han valla sweattır kıyafettir carttır curttur hepsini ihtiyacı olanlara dağıttım, ne kadar karaktersizce bir şey yapmış olsa bile en nihayetinde benim zaten çok sevdiğim bir filmin tablosu diye atmadım tabloyu. astım odamda bi yere, bakınca ne bir özlem ne bir minnet hiç bir şey duymuyorum. sadece bu tabloyu herhangi birisinden hediye olarak almış olmamın mutluluğu var içimde. a kişisi b kişisi kavramlarına takılmıyorum bu konuda.


lordum valla öyleyse de yapacak bir şey yok, hayatım sona ermedi en nihayetinde. shit happened, dealt with it bu sefer.
Esa_ Jedi » Sosyal » #öneri
WORDLE

https://f.github.io/wordle-tr/ --- Türkçe
https://www.powerlanguage.co.uk/wordle/ --- İngilizce


Amaç her gün değişen 5 harfli bir kelimeyi bulmak.
5 sütunlu, 6 satırlı ızgara şeklinde başlıyor.
Kelimeyi bulduktan sonra ertesi güne kadar oynayamıyosun.
Herkes aynı kelimeyi bulmaya çalışıyor.

İyi eğlenceler :)
Wordle Türkçe 227 4/6

⬜⬜?⬜⬜
??⬜⬜⬜
??⬜??
?????

Güzel oyunmuş. Kelime bulmakta aşırı zorlandığımı fark ettim.
JSON.parse(localStorage.gameState).solution
İngilizcesi daha kolay. Adieu ile başlayınca neredeyse tüm sesli harfler kullanılıyor zatwn. Türkçesi daha uğraştırıcı geldi bana sesli harf çokluğından
İtalyanoo Sith Saber » V.I.P
alkolün otun bokun püsürün olduğu bir gecenin sabahına uyanmak acı vericiydi yeni yıla eğlenerek girdik umarım bu eğlence bize girmez herkese çook güzel bir 2022 yılı dilerim
Yukarı