Kaydol
Giriş yap
boraege
Bora Bul
High Admiral
Tunceli
Ağustos 2021
Henüz bize kendisinden bahsetmemiş...
En son medyalar tümü
Takip ettikleri tümü
Takipçileri tümü
Beğendiği Yorumlar
Eypmert Sith Sorcerer » The Punisher
Ya harika sldkskkdlgmf
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Buneamkfhpgywfvlbvii
patladım asdkjashf
çok iyi dfasjdflkşjsg
Sdhend Sith Apprentice » The Last of Us S1B4
Yavaş yavaş Joel ve Ellie'nin birbirine ısınması çok güzel işleniyor . Bir baba kız profili yavaştan gözümüze çiziliyor .
Nasi birinci olamadik ya
Güzeldi merak uyandırdı ve aktı gitti, kızın çizburger istemesi çok iyiydi şefe uzun zaman sonra yaparken keyif aldığı bi yemek yaptırdı. Paket istedikten sonra da gideceğini garantilemiş oldu. Zaten onun orda olması anlamsızdı menüye dahil değildi.

Saçma noktaları da vardı açıkçası mantık aranması gereken bir film olduğunu düşünmüyorum. İzlerken keyif aldım mı ? Evet aldım bu filmin amacı da buydu bence. Canım çizburger çekti
Dragd Sith Warrior » TEKKEN: Bloodline
Çocukluğum ps2 başında Tekken 4 ve Tekken 5 oynayarak geçti ve çok sevdiğim bir oyun serisidir, hep güzel bir tekken dizisi gelse çok güzel olur diyordum. Bu projeyi duyunca sevinmiştim anime olması da yapımcının işini kolaylaştırır efektlerde ve hikayede sıkıntı çıkmaz çok güzel bir yapım olur diye umuyordum ama gel gör ki sadece yapmak için yapılmış gibi duruyor olayların derinliğine tam inilmiyor bir dövüş oyunundan uyarlansa da adam akıllı bir dövüş sahnesi bile izlemiyoruz hepsi hızlıca bitiyor.Ortada çok sağlam bir hikaye örgüsü yok basit tutulmuş bir olayı izliyoruz.İyi yanlarına gelirsek,öncelikle efektler ilk başta göze garip gelse de sonradan alışıyorsun ve bence dövüşlerde oyunda ki zevki almanı sağlıyor,ikinci olarak hikaye ve karakterler oyuna bağlı kalmış hem oyundan hareketler çok fazla kullanılmış hem de karakterlerin kişilikleri birebir alınmış. Son olaraksa seri izlerken hiç sıkmıyor bir oturuşta izlettiriyor 6 bölüm değil 60 bölüm olsa oturur izlerdim(Ki öyle olsaydı daha iyi olurdu daha derin bir hikaye örgüsü daha sağlam dövüş sahneleri olurmuş)
katılıyorum. Çok oldu bittiye getirildi konu.
Yukarı