Sign in
Login

The Witcher: Blood Origin

4.26

The Witcher'daki olayların yaşandığı dünyadan 1200 yıl önce, elflerin dünyasında geçen The Witcher: Blood Origin zamana yenik düşmüş bir hikâyeyi, ilk Witcher prototipinin yaratılmasını anlatıyor. Ayrıca canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki "Kürelerin Birleşimi"ne yol açan olaylar da gözler önüne seriliyor.

ÜLKE United States / Poland
SEZON 1
BÖLÜM 4
TAKİP 310
ORT. 51dk
TOPLAM 3sa 26dk
PUAN 4.26
OY 2.065
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Lauren Schmidt Hissrich 2022 - 2022
Declan de Barra 2022 - 2022
Oyuncular
Laurence O'Fuarain Fjall
Sophia Brown Éile
Michelle Yeoh Scían
Lizzie Annis Zacaré
Mirren Mack Merwyn
Lenny Henry Balor
Jacob Collins-Levy Eredin
Zach Wyatt Syndril
Huw Novelli Brother Death
Francesca Mills Meldof
Nathaniel Curtis Brían
Dylan Moran Uthrok One-Nut
Minnie Driver Seanchai
Aidan O'Callaghan Kareg
The Witcher: Blood Origin hakkında izleyici düşünceleri...
Vader Darth Lord
İzlemeden puanına bakarak "haters gonna hate" diiyebilirim. Henry Cavill ana rolden çıktı diye sanırsam bu tepkide kardeşim Netflix ne yapsın DC şart koşmasaydı çıkması için adam oynamaktan zevk alıyordu. Pandemiyi suçlayın DC yi suçlayında 1 puan abanmak ne demek.

Edit: 1.bölümü izledim oyunculuklar vasat hele ki etraftaki figüranlar aman tanrım balta sırtına gelmeden 3 sn önce falan duruyor donup kalıyor. Neden animasyon yuapmadılar ki keşke animasyon yapsalarmış.
animasyon yapmaları bence de daha iyi olurdu ancak sırf animasyon diye izlemeyecek ilginç bir kesim de mevcut maalesef
ironninja nasıl uydurma bir kesim o https://zqwqz.org/film/the-witcher-nightmare-of-the-wolf/ gayet animasyoın ile izlendi ve 7.2 imdb başarısı aldı? senin kaynak neresi acaba?
Vader kastım o değildi aslında, benim de aşırı derecede beğendiğim ve sevdiğim bir film bu ama örnek vermek gerekirse into the spider-verse filmini sırf animasyon diye izlemeyen arkadaşlarım var ya da anime ne çocuk musun muhabbetine girilen ortamlar mevcut bunu demek istemiştim
Skorpa07 Sith Saber
bir evreni ne kadar mahvedecekler sonu gelir mi derken fırından ekmek çıkartırcasına yeni yapımlar üretiyorlar.
Manujay Stormtrooper
Biraz üstün körü olmuş. Keşke biraz daha uzun olabilseydi. Dizide insan Henry Cavil aramıyor değil, yine de senaryoyu beğendim, tavsiye ederim.
Sakmanov Admiral
the witcher'ı izledikten sonra buraya geldim ama onun kadar heyecanlı ve ilgi çekici olduğunu söyleyemeyeceğim yine de vakit geçirmek için iyi bir dizi
kingofelf Jedi Consular
bence witcher havasını vermiyor
Yukarı