Kaydol
Giriş yap
The Sandman
4.38

Gözlerimizi kapatıp uykuya daldığımızda bizi bambaşka bir dünya bekler. Düşdünya denen bu yerde Düşler Lordu Sandman, en derindeki tüm korkularımızı ve fantezilerimizi şekillendirir. Ancak Düş beklenmedik şekilde yakalanıp yüz yıl boyunca tutsak edilince, yokluğu hem rüyalar âlemini hem de gerçek dünyayı sonsuza dek değiştirecek bir dizi olayı tetikler. Düş, düzeni yeniden sağlamak için farklı dünyalarda ve zamanlarda seyahat ederek sonsuz varlığı sırasında yaptığı hataları telafi etmeye çalışır. Bu yolculuk sırasında hem eski dost ve düşmanlarıyla tekrar karşılaşır hem de kozmik ve insani yeni varlıklarla tanışır.

ÜLKE United Kingdom / United States
SEZON 1
BÖLÜM 10
TAKİP 146
ORT. 48dk
TOPLAM 8sa 4dk
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
David S. Goyer 2022 - 2022
Neil Gaiman 2022 - 2022
Allan Heinberg 2022 - 2022
Oyuncular
Tom Sturridge Morpheus / Dream
Boyd Holbrook The Corinthian
Vivienne Acheampong Lucienne
Patton Oswalt Matthew the Raven (voice)
The Sandman hakkında izleyici düşünceleri...
bojack Sith Spy
Bir Neil Gaiman klasiği, 11ciltlik sandman çizgi roman serisinden uyarlama netflix dizisi. İlk 5 bölümü izledim ve açıkçası beni birkaç şey hariç tatmin eden bir uyarlama oldu.
Özellikle A Hope in Hell bölümünde ''Düşlerin cehennemde ne gücü kalırdı cehennemin buraya hapsolanlar cenneti düşleyemese'' olayını, düellonun tamamını çok güzel işlediklerini düşünüyorum.
ilsuduman Jedi
çizgi romanları okumadım ama özellikle 5 ve 6. bölümde hikaye anlatıcılığının zirvesine çıkılmış, ben Jenna Coleman için şans verdim ama diğer oyuncuların çoğu da iyi iş çıkarmış. 7/10
Çizgi romanların ve Neil Gaiman'ın büyük bir hayranı olarak başarılı bir uyarlama olmuş diyebilirim. Ufak tefek farklar elbet var, çizgi romanda erkek olan bazı karakterler kadın cast edilmiş ya da siyahi olmayan karakterler siyahi ama 1.neil gaiman'ın seçimleri olduğu için ona güvenin 2.sandman bu tarz şeyleri kafaya takmamanız gerekecek kadar mükemmel hikayelere sahip bir seri. Her zaman bütün karakterler ve olaylar über fantastik olduğu için uyarlamanın kötü olacağını düşündüm ama gayet de altından kalkabilmişler. Kesinlikle izleyin hatta okuyun.
letoatreides Sith Spy
-x^2 grafiği gibi bir sezon ortalara doğru yükseliyor sonrasında alçalıyor ama genel anlamıyla beklediğimi aldım
Yukarı