Kaydol
Giriş yap
The Mandalorian
2019
IMDb: 8.8
4.72

Star Wars dizisinin yönetmen koltuğunda Iron Man, Iron Man 2 ve The Jungle Book gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenen Jon Favreau oturuyor. Favreau ayrıca dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Star Wars evrenine yabancı bir isim olmayan Favreau, animasyon dizi Star Wars: The Clone Wars'un kadrosunda yer almıştı...

Dizi imparatorluk yıkıldıktan sonraki dönemde ödül avcılığı yapmakta olan Mandaloryalı Din Djarin'i ve ona eşlik eden sevimli Grogu'nun hikayesini anlatmaktadır.

After the stories of Jango and Boba Fett, another warrior emerges in the Star Wars universe. The Mandalorian is set after the fall of the Empire and before the emergence of the First Order. We follow the travails of a lone gunfighter in the outer reaches of the galaxy far from the authority of the New Republic.

ÜLKE United States
SEZON 3
BÖLÜM 24
TAKİP 2.131
ORT. 40dk
TOPLAM 16sa 9dk
PUAN 4.72
OY 2.507
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Jon Favreau 2019 - 2023
Oyuncular
Pedro Pascal Din Djarin / The Mandalorian
The Mandalorian hakkında izleyici düşünceleri...
Vader Darth Lord
Dizi tarihinde bir kırılma noktası. Bölüm başına 12.5 ile 15 milyon dolar bütçe ayrılarak üretilen Disney yapımı. Tam olarak imparatorluk yıkıldıktan sonraki dönemde ödül avcılığı (Bounty Hunter) yapmakta olan Mandaloryalı Din Djarin'i anlatan bir görsel şölen sunmaktadır.

Diğer sinemadan tv ye aktarılan yapımlarda olduğu gibi (tv'deki flash - sinemadaki flash) bariz kalite düşmesi farkı kesinlikle yoktur. Tam tersine sinemadaki STAR WARS neyse aynı kalitede hatta daha kaliteli bir şekilde tv ye aktarılmıştır.
vikings1 Stormtrooper
Sarrdı
Alpertopbas Stormtrooper
PEDRO PASCAL Şili den Amerika'ya göçmen olarak gelmiş bir ailenin çocuğu 2019 yılında başlayan The Mandalorian başrolünü hakkıyla veren bir sanatçı. STAR WARS efsanesinin hiç bir zaman bitmemesi dileğiyle iyi seyirler.
ersangul Sith Apprentice
Unreal engine teknolojisi sayesinde bir şaheser ortaya çıkmış. STAR WARS evreni can çekişirken tam vaktinde yetişmiştir.
SenseiGuard Sith Tyro
Kurgusu o kadar harika ki STAR WARS'tan hiç bir fark aratmıyor. Bu kurgu tekniğine bayılıyorum. Türkiye'de de Alper Çağlar bunu denemeye çalışıyor, umarım o da bu tarz kaliteli yapımlara imzasını atar.
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Oda bir Göktürk üçlemesini çıkaramadı gitti.
SolaireOfAstora sen bu yorumu atalı 1 yılı geçmiş hala ses seda yok.
SenseiGuard güya bu sene 2. film çıkacaktı.
Yukarı