Kaydol
Giriş yap
ylmz
Yılmaz Örkmez
Lieutenant
Gümüşhane
Eylül 2019
yaşamaya çalışan ceng öğrencisi bide arada dizi film izlemeye geliyo buraya
Takipçileri göster
Son Dinlediği Şarkılar
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
1.119 / 1.125
Filmler
T. Süre
6g 6sa
T. Film
76 / 82
 
Sosyal Paylaşım Duvarı
2019'dan bu yana sanırım ilk kez 100k altına düştüm. 84k dan tekrar kasmaya başlıyoruz hadi bakalım :D. Sith Apprentice'e tekrardan vedamızı ettik elbet bir gün be.
6
ben uslanmam aga valla ne güzel sith olmuşum e dur daha yani dimi. ama yok markette ne var ne yok toplicam. karmamın en dip seviyesini görücem sanırım (1896 karmadan başlıyoruz). bakalım tekrar sith görmemiz ne kadar sürecek :D
Özlem Büfe vazgeçilmezimiz ya. Paket neskafeyi arkadaşlarla keyifle içiyoruz starbucks yanında halt etmiş :D
Vay be. Bunca zaman öylece akıp gitti, ömrüm şu sahneyi de görmeye yetti ya. Hem seviniyorum hem üzülüyorum. İyiki izlemişim.
4
Gizlenen 2 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
lan spoiler yedik şu uyarıyı koysalar da tıklıyorum dayanamayıp 💔
Paradox Ya zaten belliydi kanka çok takılma emin ol izleme keyfini etkileyecek bi spoiler değil. Sağ salim dön kafan rahat bitirirsin Allaha emanetsin.
ylmz Valla şaka maka çok bunaldım, laf yemekten azar işitmekten, çarpılmaktan. Daha önümde çok uzun bir zaman var ve ben sosyal hayatı unuttum. Çok bunalıyorum, her şeyi özlüyorum. Kıymete bindi çoğu şey, bir bölüm bile izlemek büyük ödül olurdu benim için ama 3-4 dakikadan fazla zamanımı ancak ancak ayırabiliyorum buraya o da boşluk olursa şimdi şimdi.

Sen de Allah'a emanetsin toprağım. Zaten çok unutkanımdır unuturum bile bu spoilerı. Her gün kafamda bir sürü şeyler... :)
Paradox Kafayı bozma orada lazımsın buralara :D. İşin şakası bi yana alışılır be, o 100 küsür gün böyle geçmez illaki toparlarsın kendini. Hem gümüşhanede bile yaşamışsın askerde mi zorlanıcan. Sen 2 3 haftaya orayı da kendine mekan yaparsın bu günleri de hatırladıkça söver geçersin :D.
ylmz gümüşhanede en azından dışarı çıkıp kafa dağıtıyodun kanka :D Zaten her geçen gün geçmiş güne sövüyorum sdjjds
İlla bi yerden o Gümüşhane plakasını çıkarıcan dimi :D. Yoksa birincilik kolay yani maksat memleketi anmak.
1
Yukarı