Kaydol
Giriş yap
yasasinben
Barış Semerci
Lieutenant Commander
Bursa
Temmuz 2020
Henüz bize kendisinden bahsetmemiş...
Resim Arşivi göster
Takip Ettikleri göster
Takipçileri göster
Dizi İstatistikleri
106 / 112
Film İstatistikleri
Beğendiği Yorumlar
Adamlar Lightsaber'ın somut halini yapmışlar, sesi bile aynı vay be
14
Gizlenen 5 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Hacksmith severim ama ing olunca bazı şeyleri anlayamıyorum. Tolga Özuygur var hacksmith in Türkiye şubesi baya sarıyo tavsiye ederim (Bazı şeyleri Türkçe olsa bile anlamıyorum ama gene de seyretmesi zevkli :D )
mehmetv2 tam şu saniyede karşınızda HAZRETİ ÇIRTÇIRT. Kendisi türklerin en meşhur çözüm üretme teknolojisi olup birşeyleri birşeylere sabitlerken konunun ilk başındaki videonun sahibi adam gibi tornaydı, vsydi uğraşmamak direk "aman tuttu işte miss gibi oldu" dedirtmek adına muhteşem kolaylık sunar.

Şaka değil sadece Türkler kullanır, oto sanayide, normal elektrikçide, boyacıda, egzozcuda vs heryerde görürsünüz bunu. Kime sorarsanız sorun adını Hazreti CIRTCIRT der.

27 gün boyunca abudik bi reaktörün şarj olmasını beklersin ama 2 dk tornada yada özel kalıpla hazırlayabileceğin kusursuz bir tutamacı yapmaya vaktin olmadığı için hz. çırtçırtdan yardım istersin.
Cırtcırt gerçekten orda absürt durmuş :/ bende sıklıkla kullanıyordum açıkçası shdhdjdjdjd
mehmetv2 sesi için olmadık yerlere takıyorum ben çok hoşuma gidiyor
Tam turk isi olmus bu yalniz, lpg li cok yakmaz...:)
daha çakmasını alamadan bu çıktı
Arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim. Aylardır bana seni seviyorum iyiki varsın diyen, benim sevdiğim tek yaşına değer verdiğim kadın 1 hafta önce kafasını toplamak için müsade istedi ve bende verdim. Bugün öğrendim ki dün bir sağlık durumundan öte hasteneye kaldırılmış ve annesinin yanına dönmüş ne olduğunu sorduğum uzun bir mesajın ardından bana hayatında tanıdığı en iyi insan olduğumu ama :) eski sevgilisene dönmek zorunda olduğunu söyledi. Açıkçası 1 haftadır bunun buhranı altından kafamı kaldıramıyorum ne yapabilirim ?
21
DrunkenHuntsman sen nice guyu coo yanlis anlamissin. nice guyluk bir oyun degildir. Saf olana, kendini kullandirtana, herseye inanan nice guy denir.

Tamamen senin anlattigi kendin icin olan nice guyluk iste.

4 4 lugim diye suan kendini ovuyorsun ve bizi rol yapmakla sucluyorsun hayir bak beni yanlis anlama ileride tekrar ayni seyi yasamaman icin sana bu lari soylemek zorundayim.

Burada terkedilen sensin bizim heryeyimiz yolunds yani o kadar yazip anlattigin kisisilten girip farkli noktalara bagladigin sorun bizde degil iste.

Sorun tam tersi sende o yuzden sen bu konuyu yardim alma amacli yazdin.

Belki.bu yuzden kiz arkadasin sana karsi eski erkek arkadasini tercih etti. Yaptigin sey herneyse en dogru olarak dusunmen bence yaptigin en buyuk haya.

Cunku dogru olsaydi suan burada bunu konusmuyor okurdun.

İnsan nasil guclenir hatalarindan ders cikararak. Sen dustugun yerde suan kendini ovup bizi rol yapmakla yafa oyun oynamakla suclarsan bunu bize ne zarari ne de yarari olacaktir.

Bu kadar insan sana gercekleri anlatmaya calisti evet kizin yanina gidersen birsey kaybetmezsin ama goremedigin sey ayni zamanda birseyde kazanmayacak olmandir.

Kendine hakim olup gitmediginde ve o kisiyi tamamen aklindan silip o arasa bile iletisim kurmayi red edebilirsen iste o zaman senin icin yepyeni bir ogreti ve guc olacaktir.

Karar senin matrixin hapi gibi bu okay. Dilersen maviyi sec dustugun o cukurda diledigince nice bir jedi olarak diledigince yasa.

Yada Kirmizi.. Sithin o litmitdiz ofkesi ve sonsuz gucu...

May the force be with you...
DrunkenHuntsman Meğer ne çok yazı sığdırmışsın içinde
Teşekkür ederim lord vader, yazdıklarına yeniden yeniden bakacağım.
"Bir zamanlar çok konuştum, faydasını görmedim, bıraktım."
2
Uzay ile ilgili filmler benim için bir adım öndedir. İnterstellar, Star Wars,Marslı ve bunun gibi filmleri her zaman çok sevmişimdir.Bu filmde çokk iyidir izleyin
2
Yukarı