Sign in
Login

breakh3art

Servet Bozkurt
Sith Tyro
Gaziantep
Aralık 2018
Henüz bize kendisinden bahsetmemiş...
En son medyalar tümü
Beğendiği gönderiler
avji Sith Spy » Sosyal » Öneriler
Selamlar günde ortalama 10 saat bilgisayar başında oturuyorum.Kullanmış olduğum koltuk çok eskidi yeni koltuk arayışındayım.HP omen citadel e çok yakınım.Fakat sizin önerilerinizi de almak isterim.9k yı geçmeyen tüm önerilerinizi bekliyorum.
Gizlenen 3 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
hocam bende arayis icindeyim. Arastirma sonucunu haber edersen sevinirim. Benim icin de fikir olur
caqlarreizz tamamdır.Ama dediğim gibi ben hp omen citadel e çok yakınım sen de bi bak derim :D
Markus tavsiye edebilirim. koku ve deforme problemi yok, yazın diğerilerine göre çok daha konfrolu.
Ben de her gün 10+ saat pc başındayım, belimde ve dizimde sürekli ağrı oluyordu o yüzden IKEA Markusa geçtim. Şuan aralıksız oturma sürelerim artmasına rağmen hiç ağrı olmuyor, sırt kısmı file olduğu için terleme de olmuyor. Kesinlikle tavsiye ederim şu an 800 liralık bir indirimi de var gidip bi deneyip almanı öneririm. F/P olarak bundan daha iyi olanların çoğu Türkiye'de yok. Sonrası zaten 9k'yı çok rahat geçiyor.
Citadel'i gözünüz kapalı alabilirsiniz, yakın bir tarihte arkadaşıma aldık mükemmel bi koltuk.
Bütçe sebebiyle kendim de Xprime Cool tercih ettim baya geniş ve rahat bi koltuk düşünebilirsiniz.
Citadel’i almadıysan xDrive Fırtına modeline bakmanı tavsiye ederim fiyatı normalde 7.5-8 k arasındaydı ancak şuan kendi sitelerinde indirim var diye biliyorum Citadel’e göre bi tık daha fiyat olarak uygundur diye tahmin ediyorum, kullanıcı kitlesi geniş olan bir marka zaten hitap ettiği kitlede belli ergonomik açıdan problem yaşayacağını zannetmiyorum.
Swollk Jedi » Sosyal » Genel
Ekşi sözlüğe erişim btk kararıyla engellendi, şimdiden seçim akşamının provası gibi
Gizlenen 16 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Seçim akşamı engellemelerine gerek kalmayacaktır çünkü oylar çoktan verilmiş olur. Geç kalınmış olur yani. Komplo teorisine gerek olmadığını düşünüyorum muhalefet işini yaparak her sandığa görevli yerleştirir ve şüpheye mahal bırakmaz
heroicmovement oha gerçekten muhalefet bunu her sandığa yapıyor mu
bizde ölüler bile diriliyor seçim öncesi de, pek alışık olmadığımız durumlar
na2mina 2018 seçimlerinde CHP 13 bin sandığa gözlemci yerleştirmedi. Muharrem İnce deprem öncesi bas bas bağırıyordu sandık ittifakı kuralım her seçmeni inceleyelim ne kadar ölü seçmen var ne kadar suriyeli seçmen var kontrol edelim diyordu. Ben halktan biri olarak defalarca bunu duydum diğer muhalefet liderlerinin duymama imkanı yok. İşlerini yapıp kontrol etmeliler
heroicmovement suriyeliler de mi oy kullana biliyor :)) şimdi herşey anlaşıldı. ya kimlere karşı savaşıyoruz her gelen koltuğuna yapışıyor ya
Kırk yılda bi işime yarayacak (tartışmada boşa sıkacak argümanım kalmadı) siteye bi giriyom site yok. Lâl olmuş, lilloş olmuş.
Harbi öyleyim. Napim olm iyi bir argüman bulana kadar uğraşsınlar diye buradan araklıyorum Swollk
ali kıran baş kesenlerin memleketine döndü güzelim ülkem.
ekşi sözlük avukatları ilgili merciden doğru düzgün bir açıklama bile alamamış halen. bu armutların kafa hiç çalışmıyor gerçekten he . lan sizin yüzünüzden daha popüler hale gelecek işte daha fazla konuşulacak. iş bilmez zındıklar
ammo yok öyle olmuyor öyle olmuş olsaydı dizi siteleri sonuna 567 gib rakamlar eklemezdi. kapandığı an günlük 2 milyon tekil hiti 10.000 e düşüyor. aylık reklam geliri 3 milyon dan 50.000 tl ye geriliyor anlaştığı tüm firmalar reklamları iptal ediyor. vs vs vs

eksşi sözlük kullanıcıdan üyeden para kazanmıyor reklamdan kazanıyor reklam gelirini 5 ay kes 6. ay devam edemez.
ammo açıklama var sözlük olan biten kısmında buraya atmaya üşendim :d ama gerçekten somut bir sebep yok genel olarak DEVLETİMİZİ kötülüyolar o yüzden yassah diyip banlamışlar siteyi
Trakyalı Muhafazakâr ve ekibi pelikancıları banlamayan yönetimin eseri. Çok seslilik cart curt diyerek siteyi ele geçirttiler. Umarım yakın zamanda Btk binası bombalanır. İnstagram haber sayfalarının yorumlarında orangutanlar iyi oldu devletimizi suçluyordu falan yazmışlar :D
Iuuksz lol ekşi sözlük bundan 10 yıl önce her hafta mahkeme kararıyla kapanıyordu. sırf pelikancıları tuttuğu için 10 senedir herhangi bir kapanma yaşamadı. tamamen yanlış o yüzden önermen.
Vader bilmiyordum. Her bilgiyle tayyip anksiyetem 2 katına çıkıyor, teşekkürler lordum.
Iuuksz ekşi sözlüğün bu kadar takip edilmesinin tek bir sebebi var. önceden gerçekten vikipedia gibiydi ama artık değil trollerin başlıkları altına choli cvahillerin küfürleri.

troll gelir tayyibin atatürkden daha iyi bir lider olması başlığını açar, chpli bışkın cahilde gelir altına "anasını bacısını s.....ğimin açtığı başlıktır" yazr.

O ona küfreder, bu buna küfreder ortama kaos hakim olur. Kaos = Hit demektir gelen reklam paralarınıda başakla ssg bölüşür. Bu ortamda mutlu olan sadece 2 kişli vardır başak ve sedat.

AKP de salak kapatacağına başakla seatınhesaplarına bloke koyup araştırmaya soksa zaten 2 dk de sistemi ele geçirmesine izin verirler:)
Vader şöyle düşünmekte haksız mıyım ?

bu kapama ,sansür gibi kısıtlamalar nedeniyle adamların popülerliği vb şeyleri daha da artacak . Uzun vadede daha iyi kazanç elde edecekler. Doğru şu an kazançları sekteye uğramış olabilir ama dönemlik.
ammo Hiç zannetmiyorum, ilk önce finansörlerini daha sonra üyeleri kaybederler. Kaç bin kişinin ölümü ile sonuçlanmış deprem bile tıpkı daha önceki depremler gibi unutulmaya başlamışken. İnsanlar canını mal varlığını alakadar eden konular hakkında bile bu kadar umursamazken ekşiyi umursadıklarını pek sanmıyorum.
Yine de Atamızın şu sözüne yer vermek istiyorum.
--- Alıntı ---

Matbuat hiçbir sebeple tahakküm ve nüfuza tabi tutulamaz

ammo tabiiki artacak orasıda öyle ekşi sözlük 1000 kere kapandı bugune kadar 500 ünü adnan oktar kapattı. her defawında daha da güçlü geri geldi orası oyle. Ama hepsinde 3 -4 gun kapalı kaldı maksimum hatta 24 saat bu sefer sebepsiz bir kapatma var kaç gün kalacak bilmiyoruz ama şuda bi gerçek.

Her sosyal medya özgüdür fakat twitterda bile birine "ananı sikeyim" dediğinde tweetin silinir anında önce 12 saat sonra 24 saat 72 saate kadar ceza yersin ve en son üyeliğin kapanır.

Ama ekşi sözlükte dilediğin için ananı sikeyim diyebilirsin mahkemey vermediği sürece orada o şeilde hakaret kalıyor silmiyorlar bu cok yanlış birşey. Ekşinin bu konu ben çok ama çok haksız olduğunu düşünyorum.

2 tane tutar segileyebilirsin ya ananı sikeyim entrylerini silmezsino zaman üyelerin anonim olamaz üyelerinin hepsini tüzel kiş olarak onaylamak zorundasınki sorunu olan onu kim yazdıysa onla mahkemeye giderek halledebilsin.

hem anonim olayım hem ana avrat küfrettireyim bunu bakın sadece türkiye değil amerikada da olsa kapanır çok büyük cezalar yer avrupada da olsa kapanır cok büyük cezalar yer.

Şu yapılan olay Türkiyeye özgü bir olay değil. Hükümetin bence yıllar öncesinden kaatıp ya anonimliği kaldır tweeter gibi facebook gibi yada ben sorumlu değilim yazan sorumlu diyerek işin içinden çıkamazsın mottosunu ekşiye vermesi gerekiyordu.
Vader tabi hocam haklısınız hukuksal yönden ifade özgürlüğüne ne girer ne girmez ben pek bilmiyorum ancak kazanç meselesine kafayı taktım biraz. gene baya güçlenecekler gibime geliyor.
pititibis Sith Warrior » The Bear
Muhteşem dizi, su gibi akıp gidiyor zaten izleyin izlettirin.
AntiParantez Jedi Sentinel » The Bear
Bir hızlı bir yavaş ilerliyor ama dengeyi harika tutmuşlar, tam yerinde ve zamanında her şey. Akıp gidiyor resmen tek oturuşta bitirmelik. Son zamanlarda izlediğim en güzel diziydi, tavsiye ederim. 👍
iEren Lieutenant Commander » Breaking Bad
Dizi tarihinin en efsane serisi.
Yukarı