Kaydol
Giriş yap
Kimetsu no Yaiba
4.87
aka #Demon Slayer#鬼滅の刃#İblis Avcısı

Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou'nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı.

ÜLKE Japan
SEZON 2
BÖLÜM 32
TAKİP 361
ORT. 23dk
TOPLAM 12sa 39dk
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Natsuki Hanae Tanjiro Kamado (voice)
Akari Kito Nezuko Kamado (voice)
Hiro Shimono Zenitsu Agatsuma (voice)
Yoshitsugu Matsuoka Inosuke Hashibira (voice)
Kimetsu no Yaiba hakkında izleyici düşünceleri...
Hawke Sith Warrior
Birkaç gün oldu sanırım başlayalı ve az önce bitirdim yemek yerken olsun oyuna ara verdiğim zamanlarda olsun açıp izledim. Başlamadan önce beklentim yoktu ama hızlı olması hoşuma gitti. Öncelikle çok klişeye sahip hele de shounen olduğu için korkuyordum ama yine de şaşırttı beni sıkılmadan izledim. Hiçbir şeyi abartmıyor tadında bırakıyor, fazla uzayan şeyler boğuyor beni mesela kötü adamın ölürken son nefesinde hikayesini anlatması falan çok kısa sürüyor.

İlk bölümlerde hype aldım ortaya gelince fazla çocuksulaştı hele şu Zenitsu ve Inosuke hafiften yordu. Sonradan tekrar açıldı sonlara doğru daha çok zevk almaya başladım pek aksiyon olmamasına rağmen güzel bölümlerdi.

Kaldığı yerden movie ile devam edecekmiş çıkış tarihinden emin değilim ama yaza kalmaz diye düşünüyorum. 2.sezon ise bu yıl içerisinde sonbaharda başlayacak diyordu lakin stüdyonun yüklü miktar borcu varmış onu ödemekle uğraşıyorlarmış iptal oluyorsa şaşırmam kaç tane güzel anime böyle helak oldu.

Son olarak değinmeden geçemeyeceğim çizimleri gerçekten çok iyi hayran oldum. Çerezlik hoş bir anime boş zamanınız varsa izlenebilir
Annahorae Stormtrooper
Bu harika bi anime dizisi !
Espada01 Sith Saber
Mangasını bitirmiştim, animesiyle de baya ünlendi keyifli bir yapım. Manga çizimleri de çok güzeldir onu da takip etmenizi öneririm. Anime görselleri de çok kaliteli olmuş.
Rorschach16 Sith Apprentice
Sanırım izlediğim en iyi anime diyebilirim buna. İzlediğim diğer animelerden daha iyi olduğunu iddia ettiğim için değil de bana duyguları en iyi geçiren bu olduğu için. Çok özgün bir hikayesi olduğu söylenemez hatta oldukça klişe bile denebilir. Ama bu klişeyi görselliğiyle, müzikleriyle, diyaloglarıyla çok çok iyi işlemişler.
antibiotics Sith Apprentice
ömrümde anime izlemedim fakat bu hikaye anlatım zenginliği ve görüntü kalite tatlılığı konusunda bambaşka bir şey çıktı ya. Bir sen bir de Bleach.
Yukarı