Sign in
Login

Wednesday

4.48

Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 1.079
ORT. 51dk
TOPLAM 6sa 48dk
PUAN 4.48
OY 3.060
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Miles Millar 2022 - 2022
Alfred Gough 2022 - 2022
Oyuncular
Jenna Ortega Wednesday Addams / Goody Addams
Emma Myers Enid Sinclair
Joy Sunday Bianca Barclay
Percy Hynes White Xavier Thorpe
Hunter Doohan Tyler Galpin
Gwendoline Christie Larissa Weems
Riki Lindhome Valerie Kinbott
Jamie McShane Donovan Galpin
Moosa Mostafa Eugene Otinger
Christina Ricci Marilyn Thornhill
Georgie Farmer Ajax Petropolus
Naomi J. Ogawa Yoko Tanaka
Wednesday hakkında izleyici düşünceleri...
M35U7K Jedi Path
Müzikleri, kurgusu, castingi herşeyi ile ilk bölümünü beğendim. Enfes bir yapım olmuş. Tim Burton hayal kırıklığına uğratmadı. Teşekkürler.
pelikanlim Admiral
Henüz final bölümünü izlemeden konuşuyorum. Bence sıradan ve oldukça basit bir dizi, pek çok açıdan klişe. Bununla birlikte yarattığı atmosfer çok hoş ve karakter kendisini izlettiriyor. Ben severek izledim ve gotik yanı bana hitap etti (zaten Tim Burton severim) ama aşırı iyi bir dizi olduğunu da düşünmüyorum.
itsblu Darktrooper
Ya Tim Burton yaşlandı ya da çok engel koyup kısıtladılar bu adamı... Bir sürü göndermesi bir sürü detayı harika! ama yeteri kadar "Addams" olarak gelemedi bana.

Beğenerek mi izledim? Tim Burton yapmış tabii ki iştahla izledim.
Mertocakk Darktrooper
İkinci sezonu olacak mı acaba
beni sarmadı sosyal medyada ünlü olmasının dışında çok bir olayı olmadığını düşünüyorum şarkı seçimini iyi yapmasalar bence o da olmazdı
Yukarı