Sign in
Login

Türk Dedektif

2023
IMDb: 6.2
4.62

Barbara Nadel’ın kitaplarından uyarlanan dizide Dedektif Çetin İkmen’in ortağı Mehmet Süleyman ve Dedektif Ayşe Farsakoğlu ile birlikte çözdüğü bir dizi gizemli olay konu ediliyor.

ÜLKE Türkiye
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 231
ORT. 49dk
TOPLAM 6sa 37dk
PUAN 4.62
OY 1.128
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Haluk Bilginer Çetin İkmen
Ethan Kai Mehmet Süleyman
Yasemin Kay Allen Ayşe Farsakoğlu
Erol Afşin Tarık Sanver
Deniz Ülkü Çiçek İkmen
Uygar Tamer Fatma İkmen
Fatih Al Ziver Bucar
Selma Ergeç Selma Payidar
Türk Dedektif hakkında izleyici düşünceleri...
MergenKuha Sith Warrior
Dizi bence güzel olmuş Haluk Bilginer zaten her zaman ki gibi tek başına bulunduğu projenin kalitesini 1.75x boostluyor. Bir çok kişi seçilen şarkılardan ve neredeyse ingilizce konuşulmasından şikayette bulunmuş fakat göremedikleri bir şey var bence. Oda şu: yeni bir şey deneniyorsa bu ilk seferinde profesyonelce asla olamaz. Bundan sonra ki Projelerde bunun gibi yeni bir girişimde bulunacak olan kişiler bir öncekinden feyz alarak yontar ve pürüssüzleştirir. Şarkı seçimleri ilginç olmuş bu konuda katılıyorum ama rahatsızda olmadım açıkcası 2. Bölüm sonunda mesela her ne kadar eski primci bir twitch yayıncısının kendisini rapçi ilan ettikten sonra hayat travmalarını rap yaptığı bir şarkıyı seçmiş olsalar bile yinede şöyle bir bakınca bir çok başka raptense hâlâ daha iyi duruyor. İlginç bir Polisiye dizi olmuş. Suriye ve Arap nefr.. Sorunlarımızdan ötürü bazı kişiler dizide de görünce nefret kusmuş ama yapacak bir şey yok maalesef günümüzün gerçeği bu artık ve değiştirilebilecek bile olsa bu 3 4 senede gerçekleşecek bir şey değil o yüzden değersiz şeyleri görmezden gelerek denenen yeniliklere bakmak lazım sonuçta bir şeyin nereye ne boyutta ulaşacağı bakış açımıza göre şekillenir yani küçük şeyleri görmeyerek küçültüp denenilen güzel şeyleri yontup şekillendirip büyütebiliriz. Kısacası ben keyif aldım henüz 3. Bölüme yeni geçiyorum ama şuana kadar sıkılmadan izledim ve ilgimi çekmeyi başardı.

İyi seyirler dilerim.
rott35 Sith Spy
Türkçe konuşulacak mı dizide?
Yoksa ülkede herkes İngilizce biliyorda bir tek ben mi bilmiyorum?
Egehan Stormtrooper
Keşke sadece İngilizce olsaymış ortaya karışık olması biraz eksi puan getirdi .
dkarakizli Sith Spy
Haluk Bilginer nasıl yorumlanabilir ki. .Adamın yaptığı kötü bir iş yok...2.sezonu merakla bekliyorum..İngilizceyi Türkçe gibi rahat rahat konuşması bence ilham verici ..
cilekalp Darktrooper
Haluk Bilginer her zaman ki performansıyla göz dolduruyor film akışı seri ilerliyor .Tavsiye edilir.
Yukarı