Sign in
Login

The Last of Us

4.77

Naughty Dog tarafından geliştirilen video oyunundan uyarlanan dizi, biyolojik bir kıyamette modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonra geçiyor. Hikaye, Ellie adındaki bir kızı baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırmak için tutulan sert bir hayatta kalan Joel'e odaklanıyor. İkili hayatta kalmak için birbirlerine bağımlı hale geldiklerinde, görünüşte küçük olan bu iş acımasız bir yolculuğa dönüşür.

ÜLKE Canada / United States
SEZON 1
BÖLÜM 9
TAKİP 2.427
ORT. 58dk
TOPLAM 8sa 42dk
PUAN 4.77
OY 4.131
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Craig Mazin 2023 - 2023
Neil Druckmann 2023 - 2023
Oyuncular
Pedro Pascal Joel Miller
Bella Ramsey Ellie Williams
The Last of Us hakkında izleyici düşünceleri...
akatsukidesuka Sith Spy
Oyun müziğini jenerik olarak seçmeleri ayrıntısına ben bayıldım!!! Ellie castingi için yapılan eleştiriler beni rahatsız ediyor 14 yaşındaki bir kız oyundaki kadar güzel seçilmediği için eleştirmek bir tık rahatsız edici bir endişe. Kız gayet iyi bir oyuncu, genel dış görünüş benzediği sürece bir sorun yok benim için. Sabırsızlıkla izleyeceğim.
Jenerik konusunda haklısın fakat ellie daha iyi seçilebilirdi kanısındayım oyunculuğu bana pek iyi gelmedi
mellosch Darktrooper
cok begendim 2. sezonu izlemek icin sabirsizlaniyorum!!
basrol kizin oyunculugu efsaneydi bence castingi cok iyi yapmislar pedro pascal‘a zaten lafim yok… bir gunde bir sezonu bitirdim ve izledikce izleyesim geldi. ilerde acaba boyle bir sey yasansa dunyanin hali ne olurdu diye dusunmeden edemiyor insan
2025 e kadar beklicez
murtaturta Stormtrooper
Hiç gerekliliği olmayan ama izlerken de sıkmayan bir dizi olmuş, umarım ikinci sezonunda bazı detayları gözden geçirip karşımıza daha tatmin edici bir senaryo koyarlar.
Sahan Stormtrooper
Büyük seri umutlarım her zaman devam etmesi yönünde böyle bir yapımın yeniliklerinden mahrum kalmak istemem.
Yukarı