Sign in
Login

The Boys

2019
IMDb: 8.7
4.69

Daha gerçekçi bir dünyaya uyum sağlamış 7 süper kahraman. Onlar gibi üstün güçlere sahip ancak yozlaşmış super kahramanların peşine düşecekler. CIA önderliğinde toplanan ekibin tek görevi şöhret ve güç için yozlaşan kahramanları kontrol altına almak veya onları ortadan kaldırmaktır. Niyetleri ne kadar iyi olsa da bizim tanıdığımız süper kahramanlardan daha farklı karakterlere ve kötülerle savaşma anlayışları vardır. Kötü diye tabir ettikleri kahramalardan daha mı kötüler?

The Boys is set in a universe where superpowered people are recognized as heroes by the general public and owned by powerful corporation Vought International, which ensures that they are aggressively marketed and monetized. Outside of their heroic personas, most are arrogant and corrupt. The series primarily focuses on two groups: the titular Boys, vigilantes looking to keep the corrupted heroes under control, and the Seven, Vought International's premier superhero team. The Boys are led by Billy Butcher, who despises all superpowered people, and the Seven are led by the egotistical and unstable Homelander. As a conflict ensues between the two groups, the series also follows the new members of each team: Hugh "Hughie" Campbell of the Boys, who joins the vigilantes after his girlfriend is killed in a high speed collision by the Seven's A-Train, and Annie January / Starlight of the Seven, a young and hopeful heroine forced to face the truth about the heroes she admires.

ÜLKE United States
SEZON 3
BÖLÜM 24
TAKİP 2.142
ORT. 1sa 1dk
TOPLAM 1g 0sa
PUAN 4.69
OY 2.880
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Eric Kripke 2019 - 2022
Oyuncular
Karl Urban Billy Butcher
Jack Quaid Hughie Campbell
Antony Starr Homelander
Erin Moriarty Annie January / Starlight
Dominique McElligott Queen Maeve
Jessie T. Usher A-Train
Laz Alonso Mother's Milk
Chace Crawford The Deep
Tomer Capone Frenchie
Karen Fukuhara Kimiko / The Female
Nathan Mitchell Black Noir
Colby Minifie Ashley Barrett
Claudia Doumit Victoria Neuman
Jensen Ackles Soldier Boy
The Boys hakkında izleyici düşünceleri...
Okuzherif R.I.P
Mis gibi iş.Prodüksiyon harika, casting harika, oyunculuklar harika, senaryo harika...

Dizi zaten Garth Ennis'in (Punisher, Preacher, John Constantine Hellblazer, The Boys) aynı adlı çizgi romanınından uyarlama. Onu da okuyun mutlaka, olayları çok farklı bir açıyla ele alan, kişisel olarak çok sevdiğim -Top 10'imde- değişik bir çizgi roman.

Garth Ennis müthiş bir adam, çok kaliteli işler yapar ben de çok severim yaptığı işleri, keyifle okurum. Genelde mature reader a yönelik işler yapar, sikiyle düşünür, her şey hemen sekse gelsin, okuyucuma am göt meme göstereyim ister, ama bunları da hikayeye yedirir yadırgamazsın...
Çok kaliteli bir çizgiromanın her yönüyle çok kaliteli bir uyarlaması olmuş.9/10
Spectacular Sith Warrior
This your Captain, America? :D :D Jensen Ackles'ı ilk defa Dean Winchester olarak göremiyorum, rolden tamamiyle kopmuş ve bu çok iyi. 3.sezon ateş edecek ateş.
jensen ackles'e çok yakışıyor böyle atar giderler. Yeni sezondan daha çok görürüz umarım Soldier Boy'u
Oiku Stormtrooper
İlk sezon çok sarsıcıydı. İlk defa bu kadar sert bir şeyi izledim ve şok olmuştum. İkinci sezonda biraz agalar ortamına dönmüştü ve sıkmıştı ama üçüncü sezonda sanki toparladı. Hayret Eric kirpke nasıl oldu da ikiden fazla karakterin hikayesini unutmadan devam ettirebildi.
RReddington Admiral
farklı bi dizi gerçekçiliğe yakın olması ayrı bi çekici kılıyor başyapıt bana göre
An itibariyle 1. sezonu bitirmiş bulunmaktayım. 1.5 gün gibi bir sürede hiç sıkılmadan izledim. Gerçekten sezonun en az bir bölümde sıkılırım diyordum ama gayet akıcı ve eğlenceliydi. Başlanması için bir şans verilir mi? KESİNLİKLE!
Yukarı