Sign in
Login

The Boys

2019
IMDb: 8.7
4.70

Daha gerçekçi bir dünyaya uyum sağlamış 7 süper kahraman. Onlar gibi üstün güçlere sahip ancak yozlaşmış super kahramanların peşine düşecekler. CIA önderliğinde toplanan ekibin tek görevi şöhret ve güç için yozlaşan kahramanları kontrol altına almak veya onları ortadan kaldırmaktır. Niyetleri ne kadar iyi olsa da bizim tanıdığımız süper kahramanlardan daha farklı karakterlere ve kötülerle savaşma anlayışları vardır. Kötü diye tabir ettikleri kahramalardan daha mı kötüler?

The Boys is set in a universe where superpowered people are recognized as heroes by the general public and owned by powerful corporation Vought International, which ensures that they are aggressively marketed and monetized. Outside of their heroic personas, most are arrogant and corrupt. The series primarily focuses on two groups: the titular Boys, vigilantes looking to keep the corrupted heroes under control, and the Seven, Vought International's premier superhero team. The Boys are led by Billy Butcher, who despises all superpowered people, and the Seven are led by the egotistical and unstable Homelander. As a conflict ensues between the two groups, the series also follows the new members of each team: Hugh "Hughie" Campbell of the Boys, who joins the vigilantes after his girlfriend is killed in a high speed collision by the Seven's A-Train, and Annie January / Starlight of the Seven, a young and hopeful heroine forced to face the truth about the heroes she admires.

ÜLKE United States
SEZON 4
BÖLÜM 28
TAKİP 2.283
ORT. 1sa 1dk
TOPLAM 1g 4sa
PUAN 4.70
OY 3.057
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Eric Kripke 2019 - 2024
Oyuncular
Karl Urban Billy Butcher
Jack Quaid Hughie Campbell
Antony Starr Homelander
Erin Moriarty Annie January / Starlight
Dominique McElligott Queen Maeve
Jessie T. Usher A-Train
Laz Alonso Mother's Milk
Chace Crawford The Deep
Tomer Capone Frenchie
Karen Fukuhara Kimiko / The Female
Nathan Mitchell Black Noir
Colby Minifie Ashley Barrett
Claudia Doumit Victoria Neuman
Jensen Ackles Soldier Boy
The Boys hakkında izleyici düşünceleri...
Okuzherif R.I.P
Mis gibi iş.Prodüksiyon harika, casting harika, oyunculuklar harika, senaryo harika...

Dizi zaten Garth Ennis'in (Punisher, Preacher, John Constantine Hellblazer, The Boys) aynı adlı çizgi romanınından uyarlama. Onu da okuyun mutlaka, olayları çok farklı bir açıyla ele alan, kişisel olarak çok sevdiğim -Top 10'imde- değişik bir çizgi roman.

Garth Ennis müthiş bir adam, çok kaliteli işler yapar ben de çok severim yaptığı işleri, keyifle okurum. Genelde mature reader a yönelik işler yapar, sikiyle düşünür, her şey hemen sekse gelsin, okuyucuma am göt meme göstereyim ister, ama bunları da hikayeye yedirir yadırgamazsın...
Çok kaliteli bir çizgiromanın her yönüyle çok kaliteli bir uyarlaması olmuş.9/10
Spectacular Sith Warrior
This your Captain, America? :D :D Jensen Ackles'ı ilk defa Dean Winchester olarak göremiyorum, rolden tamamiyle kopmuş ve bu çok iyi. 3.sezon ateş edecek ateş.
jensen ackles'e çok yakışıyor böyle atar giderler. Yeni sezondan daha çok görürüz umarım Soldier Boy'u
Grishjarta Sith Apprentice
mis gibi dizi ya. Son sezonu uzun zamandır bekliyordum ve hayal kırıklığına uğramadım. O absürtlük beni benden alıyor. Dizi özetle, bir şirketin süper kahramanları bir ürün, bir paralı asker gibi pazarlamasını konu alıyor. Burada, Superman, flash,spiderman gibi kahramanların ahlaki bakış açılarını görmüyoruz. Süper kahraman olsa da insan insandır ve her insanın karanlık bir yüzü vardır şeklinde bir temaya sahip. Ölmeden önce mutlaka izleyin. Dünya fani, ölüm ani, bölümleri daha hızlı çıkarsan nolur yani be Amazon.
Eredin7525 Stormtrooper
alışıla gelmişin dışında ve sürükleyici bir dizi, cidden herkesin bir şans verip izlemesi lazım.
Yukarı