Kaydol
Giriş yap
The Bear
2022
IMDb: 8.5
4.56

Gastronomi dünyasından genç bir şef olan Carmen "Carmy" Berzatto, erkek kardeşinin intiharının ardından aile kurumunun yönetimini devralmak için Chicago'ya dönmek zorunda kalır. Kendi dünyasından uzakta olan Carmy, bir trajedinin sonuçlarına katlanırken küçük bir işletmenin, inatçı bir personelin ve gergin aile ilişkilerinin ezici sorumluluklarıyla uğraşmak zorundadır.

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 701
ORT. 30dk
TOPLAM 4sa 2dk
PUAN 4.56
OY 1.662
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Christopher Storer 2022 - 2022
Oyuncular
Jeremy Allen White Carmen 'Carmy' Berzatto
Ebon Moss-Bachrach Richard 'Richie' Jerimovich
Ayo Edebiri Sydney Adamu
Lionel Boyce Marcus
Abby Elliott Natalie 'Sugar' Berzatto
Liza Colón-Zayas Tina
The Bear hakkında izleyici düşünceleri...
EfenErkek Admiral
Mükemmel bir dizi! Hızlı temposu ama gerektiğinde tam da gerektiği kadar yavaşlamasını çok başarılı bir şekilde becermişler. Zaten oyunculuklar güzel. Hem güldüren, Hem de güzel dramasıyla kendine çeken 10 numara bir dizi olmuş. 2. sezon onayını da almış duyduğuma göre sabırsızlıkla bekliyorum.
Karcar5 Lieutenant Commander
1 aydır sürekli karşıma çıkıyor izlemek istediğim bir dizi bugün başlayacağım yorumlarda da çok güzel umarım gerçekten güzel bir dizidir
fakejohnsmith Lieutenant Commander
Başta çok sıradan bir hikaye gibi görünse de olay örgüsü ve karakterler ilginizi çekmeye başlıyor. Her karakterin benzersiz özellikleri ve yaşantısı olmasına rağmen bunların aşırıya kaçılmadan gerçekçi bir şekilde anlatıldığını fark ediyorsunuz ve bu durum izlemeyi daha keyifli hale getiriyor. Görsel olarak hızlı bir ilerleyişi olmasına karşın hikaye olarak daha sakin ve ağırdan alıyor böylece izleyiciyi hem sıkmıyor hem de daha fazla merak uyandırıyor. İkinci sezon için heyecanlıyım, henüz anlatılmamış çok şey var.
Mertys Jedi Warrior
Çok güzeldi mutfak ortamını dibine kadar yaşattı ordaki kaosu gösterdi bize. Oyunculuk zaten güzel uymuş. Tatmin ediyor dizi
Seydannur0n Darktrooper
10/10 dizi düşük puan veren beni üzer hüzün eğlence gerginlik hepsi bir arada toplanmış
Yukarı