Kaydol
Giriş yap
4.33

Jin Kazama, ailesine özel Kazama tarzı geleneksel dövüş sanatlarını genç yaşta annesinden öğrenir. Fakat korkunç bir iblis aniden ortaya çıkıp sevdiği her şeyi yok edince hayatı mahvolur. Buna engel olamadığı için kendine kızan Jin, intikam almaya yemin eder ve mutlak gücün peşine düşer. Bu arayış onu, dünyanın en iyi savaşçılarının katıldığı King of Iron Fist Turnuvası’na yönlendirecektir.

ÜLKE Japan
SEZON 1
BÖLÜM 6
TAKİP 182
ORT. 25dk
TOPLAM 2sa 34dk
PUAN 4.33
OY 1.377
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Kaiji Tang Jin Kazama (voice)
Hiroshi Watanabe Heihachi Mishima (voice)
TEKKEN: Bloodline hakkında izleyici düşünceleri...
rcem Lieutenant Commander
çok iyi gerçekten sevdim
jves Sith Tyro
Netflix yine kafasına göre senaryo yazmış ama oyunlardan bazı kesitler mevcut lore haricinde english dub bi tık kasıntı geldi bana ne iyi ne kötü beklentisiz başlarsanız çerezlik gider
Dragd Sith Warrior
Çocukluğum ps2 başında Tekken 4 ve Tekken 5 oynayarak geçti ve çok sevdiğim bir oyun serisidir, hep güzel bir tekken dizisi gelse çok güzel olur diyordum. Bu projeyi duyunca sevinmiştim anime olması da yapımcının işini kolaylaştırır efektlerde ve hikayede sıkıntı çıkmaz çok güzel bir yapım olur diye umuyordum ama gel gör ki sadece yapmak için yapılmış gibi duruyor olayların derinliğine tam inilmiyor bir dövüş oyunundan uyarlansa da adam akıllı bir dövüş sahnesi bile izlemiyoruz hepsi hızlıca bitiyor.Ortada çok sağlam bir hikaye örgüsü yok basit tutulmuş bir olayı izliyoruz.İyi yanlarına gelirsek,öncelikle efektler ilk başta göze garip gelse de sonradan alışıyorsun ve bence dövüşlerde oyunda ki zevki almanı sağlıyor,ikinci olarak hikaye ve karakterler oyuna bağlı kalmış hem oyundan hareketler çok fazla kullanılmış hem de karakterlerin kişilikleri birebir alınmış. Son olaraksa seri izlerken hiç sıkmıyor bir oturuşta izlettiriyor 6 bölüm değil 60 bölüm olsa oturur izlerdim(Ki öyle olsaydı daha iyi olurdu daha derin bir hikaye örgüsü daha sağlam dövüş sahneleri olurmuş)
katılıyorum. Çok oldu bittiye getirildi konu.
ornitorenkperry Lieutenant Commander
Çok iyi cidden
youngpurp Sith Spy
Eski tekken tadını verdi gerçekten
Yukarı