Sign in
Login

Tales of the Walking Dead

2022
IMDb: 6.2
4.26

‎The Walking Dead TV evreninden hem yeni hem de eski karakterleri takip edecek episodik bir antoloji.‎

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 6
TAKİP 169
ORT. 44dk
TOPLAM 4sa 27dk
PUAN 4.26
OY 1.389
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Scott M. Gimple 2022 - 2022
Channing Powell 2022 - 2022
Tales of the Walking Dead hakkında izleyici düşünceleri...
Fring Sith Tyro
Bu evrenin genişlemesi güzel bir şey tabii fakat ana dizinin o kadar bozulmaması gerekirdi. Çizgi roman serisine uygun olarak gidilseydi ana dizi hâlâ eskisi gibi heyecan verici olabilirdi. İlk çıktığı günden beri takipçisi olduğum ana dizinin son sezonunu henüz izlemedim bile, o kadar sönük bir durumda artık. Fear the Walking Dead'i ikinci sezon sonu bıraktım, World Beyond'a da hiç bakmadım bile. Güzelim evrenden soğuttular sırf daha çok para kazanabilmek ve politik doğruculuk yapabilmek için. İlk dört sezonuyla dünyanın en çok izlenen ve hakkında konuşulan sayılı dizilerinden birisinin bu hâle gelmesi üzücü. En azından Tales of the Walking Dead'da ana dizideki Fısıldayanlar grubunun liderinin yaşantısı da ele alınacakmış, bu hanesine artı puan yazdırır. Zaten bu evren villain'leriyle güzel; Negan ve özellikle Vali, seyir zevkini katlıyordu.
JeyeF Jedi Spy
Tamaam tamaaam en zombi sizsiniz tamam. Yani fear the walking dead dan daha ilgi çekici olduğu kesin. Beyond zaten vasat. En azından bir şeyler vadediyor. Şimdilik okey ama bakıcaz.
Fear the walking dead çok güzeldi bence
atilalbayrak Darktrooper
Ana diziden çıkarılan veya ölen karakterlerin ayrı dizide ayrıntılı anlatılması acaba konu sıkıntısıyla mı ilgili?
Murathan_teller Lieutenant Commander
Bölümlerden birisi zombi kıyametinin başlangıcından yaklaşık 35 yıl sonrasını anlatacakmış.En çok o bölüm için heyecanlıyım.
Alfanın origin bölümü de olacak sanırım
Ana dizi bitse bile evrenin genişlemesi güzel
Umarım batırmazlar
Yukarı