Kaydol
Giriş yap
Squid Game
4.20

Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır.

ÜLKE South Korea
SEZON 1
BÖLÜM 9
TAKİP 593
ORT. 54dk
TOPLAM 8sa 9dk
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Hwang Dong-hyuk 2021 - 2021
Oyuncular
Lee Jung-jae Seong Gi-hun / "No. 456"
Park Hae-soo Cho Sang-woo / "No. 218"
Jung Ho-yeon Kang Sae-byeok / "No. 067"
Wi Ha-jun Hwang Jun-ho
Oh Young-soo Oh Il-nam / "No. 001"
Heo Sung-tae Jang Deok-su / "No. 101"
Kim Joo-ryoung Han Mi-nyeo / "No. 212"
Anupam Tripathi Ali Abdul / "No. 199"
Lee You-mi Ji-young / "No. 240"
Gong Yoo Recruiter
Squid Game hakkında izleyici düşünceleri...
CalisaL Sith Spy
Çıtır çerezlik dizi diceem ama pek olmayacak çünkü konuyu ve karakterlerin hikayesini yedirmek için bölümler fazlasıyla uzun.

Bazı bölümler daha kısa olup bölüm sayısı arttırılabilirmiş. Konu güzel, işleyiş biraz ağırdı ama güzeldi, karakterler çok iyi olmuş, saflar harbi saf, gıcıklar harbi gıcık, karaktersizler de harbi karaktersiz. Yani oyunculuklar çok iyiydi bence, bazı bölümlerde duyguları çok güzel işledi bana.

Dizideki şu an aklıma gelen tek ama tek kötü şey oyun sahnelerinde parlaklığın %2000 olmasıydı. Yani bilerek mi yapılmııış (yapılması için bi sebep de yok) yoksa çekim yada edit hatası mı olmuş bilmiyorum ama ilk oyunların çoğu maalesef öyle. O sahneleri izlerken başım çatladı.

[SPOILER]
Dizinin sonunda da sanki bir sonraki sezon gelebilirmiş gibi bir sahne var, gelirse bu sezon gibi iyi olacağını sanmıyorum ama bakalım, beklemedeyiz.

Puanlayacak olursam 9/10 ?
ismailemin The Loki
Konusu çok güzel bir dizi ama bence bu konu daha güzel işlenebilirdi. Yapım olarak ucuz maliyete yapılmış bir dizi olduğu anlaşılıyor izlenince.

2. sezonu gelecek şekilde bitirmişler. N*tflix hype'ı sayesinde diğer sezonun da geleceğini düşünüyorum.
serial Jedi
Her yerde bu diziyi görmekten çok sıkıldım, çok iyi ama fanları çok toxic.
Fikriyexd R.I.P
Başı biraz sıkıcıydı ama ardından gelecek oyun ne olacak gibi sorular nedeniyle izlettiriyor bir şekilde kendini ama bence asla ‘aşırı’ denebilecek hiçbir şeye sahip değil. Yaşlı amcanın konuşmaları da etkileyici falan değil hatta hikayeyi biraz absürt kılmış. Yok zengin olmamıza rağmen hiçbir şey bizi tatmin etmedi de böyle bir oyun yaptık vs neymiş para her şeyin çözümü değilmiş vs xd hocam başta keşke direkt bu cümleyi söyleseydiniz bu kurguya gerek yoktu vallahi

mavi kırmızı kart olayında muhtemelen maviyi seçenler oyuncular kırmızıyı seçenler de oradaki görevliler bu nedenle keşke sondaki adam kırmızıyı seçseydi de gelecek sefere karakteri bu defa görevli kısmında izleseydik
Yukarı