Kaydol
Giriş yap
SPY×FAMILY
4.83

Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı "Alacakaranlık" olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve "Dikenli Prenses" olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.

ÜLKE Japan
SEZON 1
BÖLÜM 12
TAKİP 240
ORT. 24dk
TOPLAM 4sa 49dk
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Tatsuya Endo 2022 - 2022
Oyuncular
Takuya Eguchi Loid Forger (voice)
Atsumi Tanezaki Anya Forger (voice)
Saori Hayami Yor Forger (voice)
Hiroyuki Yoshino Franky Franklin (voice)
Yuko Kaida Sylvia Sherwood (voice)
Kazuhiro Yamaji Henry Henderson (voice)
Kenichirou Matsuda Narrator (voice)
SPY×FAMILY hakkında izleyici düşünceleri...
CalisaL Sithari
Sırf Anyanın tatlılığı için bile izlenir bu anime. Onun dışında konusu da çizimler de güzel, mutlaka listenize ekleyin. Bir de şu mâlum sahnenin gifini atmazsam olmaz 😅
Sima Lieutenant Commander
Anya karakteri o kadar tatlıydı ki biraz daha göreyim, biraz daha göreyim derken bölümler hemen bitti. Konusu da hissettirdikleri de çok güzeldi.
Muhammet Dark Jedi
Anime izlemem diyen arkadaşım 2 bölüm izledikten sonra dışarı çıktık, dolaşırken haydi eve gidelim de kalan bölümleri izleyeceğim diyordu 😀. Anime sevmeyen insana bile sevdirir.
LindThore Sith Saber
Uzun zamandır komedi türü anime izlemiyordum ve tekrar bir şans vermek istedim ve değdi. Aşırı akıcı, boğmayan bir anime. Eğlenceli, komik, çerez olarak tüketebilirsiniz.
Yukarı