Sign in
Login

Solo Leveling

4.33

On yıl önce insanların dünyasında büyü ve canavarların diyarını bağlayan bir "Kapı" beliriverdi. Belli bir süre sonrasında bu "Kapı"ların içinden korkunç canavarlar çıkmaya başladı. Bu canavarlarla savaşabilmek için sıradan insanlar bilinmeyen bir şekilde insanüstü güçlere sahip oldu ve bu insanlara "Avcı" dendi. Yirmi yaşındaki baş karakterimiz Sung Jin-Woo'da bu "Avcı"lardan birisidir amma velakin kendisi en düşük rütbe olan E rütbesindeki diğer avcılara kıyasla bile acınası bir durumdadır. Bu yüzden insanlar aralarında ona "Dünyanın En Zayıf Avcısı" demeye başladı ama yine de Sung Jin-Woo insanların dediklerini umursamadan hasta annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için düşük seviye kapılarda canavar avlamaya devam etti. Her bir avında bir şekilde yaralanmayı başarabilen Sung Jin-Woo yine de her seferinde bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ama son avında işler kelimenin tam anlamıyla yanlış gider ve kendisini daha önce hiç karşılaşmadığı bir ölüm tuzağında bulur. Kendisini bekleyen bu ölüm tuzağında Sung Jin-Woo hayatta kalabilecek midir acaba?

ÜLKE Japan / South Korea
SEZON 1
BÖLÜM 7
TAKİP 318
ORT. 23dk
TOPLAM 2sa 45dk
PUAN 4.33
OY 726
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Taito Ban Sung Jinwoo (voice)
Genta Nakamura Yoo Jinho (voice)
Haruna Mikawa Sung Jin-ah (voice)
Reina Ueda Cha Hae-In (voice)
Daisuke Hirakawa Choi Jong-In (voice)
Hiroki Touchi Baek Yoonho (voice)
Banjo Ginga Go Gunhee (voice)
Makoto Furukawa Woo Jinchui (voice)
Solo Leveling hakkında izleyici düşünceleri...
BlueAngeL61 Sithari
hem izleyip hem de mangasını bitiren biri olarak bence 2024 dün en iyi animesi şuanlık kesinlikle izlemensini tavsiye ederim.
ilkerozalp Jedi Spy
Level kasmalı güzel bir yapıt, ileriki bölümlerinde daha güzel detaylar gelebilir, sıkıcı değil hoşuma gitti.

Keyifli seyirler
DrinkTillUDrop Stormtrooper
mangasının ilk sezonunu bitirmiştim animesinin çıkacağını duyunca mangayı okumayı bıraktım okuduğum en iyi mangalardan biriydi tavsiye ederim
shouldbeivy Darktrooper
baya iyi başladı bu arada manwası zaten sağlamdı anime hali de çok iyi gidiyor
Yukarı