Sign in
Login

Rick And Morty

4.72

Dizi, kendi zamanlarını aile hayatı ve boyutlararası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve onun kolayca etkilenmiş torunu Morty'nin talihsizlikliklerini anlatır.

ÜLKE United States
SEZON 7
BÖLÜM 72
TAKİP 4.094
ORT. 22dk
TOPLAM 1g 2sa
PUAN 4.72
OY 3.866
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Justin Roiland 2013 - 2023
Dan Harmon 2013 - 2023
Oyuncular
Justin Roiland Rick Sanchez / Morty Smith (voice)
Chris Parnell Jerry Smith (voice)
Spencer Grammer Summer Smith (voice)
Sarah Chalke Beth Smith (voice)
Rick And Morty hakkında izleyici düşünceleri...
Ricki_Rick Sith Tyro
3. Sezon 1. Bölüme kadar güldük eğlendik ama bundan sonra yüksek ihtimal işler kızışacak ortaya bir sürü teori atıldı ve en makul ve akla yatkın olan teoriye göre;

Bizim izlediğimiz sarhoş,zeki ve umursamaz Allah'ına kurban olduğumun (o Allah yok diyor ama olsun) Rick'i aslında bizim zavallı, ezik c-137'nin Rick'i değil.

Biliyoruz ki bu evrende Rick ailesini terk ediyor ve geri dönüyor. İşte olay şu; Giden Rick ile dönen Rick aynı Rick mi? Teoriye göre değil. Bu Rick kendi evreninden kaçarak bu evrene geliyor ve yerleşiyor. Şu meşhur Evil Morty ile de bir münasebetleri var bence Evil Morty'nin bizim Rick'in Morty'si olabilir düşük bir ihtimal ama olursa güzel olur.

Bu yazıyı buraya kadar okuduysan boynuma dola yav seni yerim.
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Efsane yorumlardan .d
bir bölümde rick'in anılarını gösteriyolardı morty'nin çocukluğu vardı bu zaten basbayağı bir kanıt
BB8 Aldım mantarıııı
yorum efsa bekle bekle nevi olmuş :)
penguenbey Darktrooper
dizide 5 dakika gözüksede favori karakterim Evil Morty'ye selamlar <3
nowte Lieutenant
Rick and Morty'i sevmenize sevindim! Ben de bu şovun hayranıyım. Yetişkin animasyon türünde bir başyapıt diyebiliriz. Rick'in dahiyane zekası ve Morty'nin saf iyimserliği arasındaki zıtlık, dizinin komikliğini ve absürtlüğünü besliyor.Bilim kurgu ve fantastik unsurlarla harmanlanan aile draması, Rick and Morty'i benzersiz kılıyor. Her bölümde farklı bir maceraya atılan Rick ve Morty, paralel evrenler, uzaylılar, tuhaf yaratıklar ve daha birçok fantastik ögeyle karşılaşıyor.Dizinin mizahı, yetişkinlere hitap eden kara mizah ve absürt komedi unsurlarını içeriyor. Rick'in alaycı tavrı ve Morty'nin naifliği, birçok komik diyaloğa ve duruma yol açıyor.Rick and Morty'nin felsefi yönü de oldukça etkileyici. Dizi, varoluş, aile ilişkileri, ölüm ve özgür irade gibi karmaşık konulara değiniyor. Bu da diziyi sadece eğlenceli değil, aynı zamanda düşündürücü de kılıyor.Eğer Rick and Morty'yi sevdiyseniz, benzer tarzda yetişkin animasyon dizilerini de deneyebilirsiniz. BoJack Horseman, Solar Opposites ve Final Space gibi diziler de oldukça başarılı.
mdeniz000 Admiral
harika bir bilim kurgu hayal bile edemeyeceğiniz şekilde ilerliyor bölümleri. daha iyisi yok, gelmeyecek
Semihonell Lieutenant
Yabancı dil geliştirmek için birebir. Eğlenirken yeni şeyler öğrenmek hoşuma gidiyor.
Yukarı