Kaydol
Giriş yap
Sevketdkmc
Ş**** D****
Sith Spy
Rize
Şubat 2018
Bitmiş,tükenmiş,yılmış, biraz sıkıntılı, ortama göre neşeli, kişiye göre sevecen, dosta sevgi, düşmana kin besler , umursamaz, kafasına göre takılan asosyal bir birey.
Resim Arşivi göster
Takip Ettikleri göster
Son Dinlediği Şarkılar
Playlistleri
Beğendiği Yorumlar
Azizovic 19 saat önce Lieutenant Commander
23
Azizovic 3 gün önce Lieutenant Commander
22
Plutonlukiz 8 gün önce Sith Saber
arka planda eba'yı açıp burada takılıyorum 10/10 uzaktan eğitim
9
Gizlenen 10 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Lrossal 8 gün önce
bu eba da üniversite düzeyi yok değilmi reis
1
@lrossal 8 gün önce
Plutonlukiz 8 gün önce
Lrossal yok galiba dthrdr
@plutonlukiz 8 gün önce
Lrossal 8 gün önce
inş
@lrossal 8 gün önce
Meloidas 8 gün önce
Lrossal üniversite düzeyi olan eğitim her üniversitenin kendi sitesinden veriliyor sanırım.
@meloidas 8 gün önce
Napolyonkk 8 gün önce
Meloidas zoom'dan
@napolyonkk 8 gün önce
Holybram 8 gün önce
Meloidas cogu universitenin altyapisi yok olanlara da online egitim kulllanilmayacak diye yazi gitmisti ama dun yeni kararla online egitime geciyorlar. Suan akademisyenler haril haril google classroom uzerinden ders olusturmaya calisiyor. Bir cok akademisyen tek basina powerpoint acamiyirken nasil yapacaklar elimde patlamis misir izliyorum. Yasli hocaniz falan varsa yaziktir yardim edin biraz anliyorsaniz
5
@holybram 8 gün önce
Meloidas 8 gün önce
Holybram ya hiç uğraşamıcam şuan. En iyisi bende mısır patlatıyım
1
@meloidas 8 gün önce
Napolyonkk 8 gün önce
Holybram Boşuna hep. Nasıl sınav yapacaklarını bilmiyorlar. Bir mucize olsun da mayıs-haziran gibi bu hastalık azalsın istiyorlar. O zaman yapabilirlerse yapacaklarına inanıyorlar.
@napolyonkk 8 gün önce
Direwolf 8 gün önce
Holybram bizim üniversite bütün dersleri office teams e geçirdi. İlk hafta ders notu paylaşımı diğer haftalar canlı ders ile devam edicekler. Sınavların nasıl olacağı gerçekten benim içinde merak konusu. Yaz okulu iptal olmaz inşallah 4 yılda bitirmem bu sene yaz okuluna kalmama bağlı.
@direwolf 8 gün önce
Holybram 8 gün önce
Direwolf hazirlikli okullar var elbet ama iste sorun sadece ders icerigini vermek ile olmuyor. Napolyonkk dedigi gibi yazili sinavlar var. zaten sinav zorunlulugu bazi fakultelerin sacma dayatmasi. ben dersimde sinav degil sene sonu odev seklinde yapmak istesem karsi cikarlardi. simdi sinav formatini take-home exam seklinde yapar birileri ama yine adaletsizlik olur. her ogrenci ayni imkanlara sahip degil. bakalim izleyip gorecegiz. ben halihazirda online ders veren biri olarak oturdugum yerden izliyorum tek sorunum cocuklarin topluma hizmet uygulamasi vardi 12 saat bir kurum yada kurulusta gonullu calismalari gerekiyordu. bcoktan bitirenler isimi kolaylastirdi bitiremeyenlere de internet uzerinden yardim edebilecekleri kisiler bulmalarini soyledim birkac site paylastim sorun cozuldu. sinav zaten yok final odevi veriyorlar 10-15 sayfa. sosyal bilimlerde is kolay cozuluyor gordugunuz gibi ama uygulamali derslerde labi olanlar yada staj zorunlulugu olanlar ugrasip duracak.
@holybram 8 gün önce
Direwolf 8 gün önce
Holybram çok sıkıntılı bi süreç. Memlekete döndüm bilgisayarım masaüstü İzmir'de evde bıraktım. İnterneti de oraya taşıtmıştım burda internet yok. 20 gün kaldı 2 gb internet kaldı telefonumda.
@direwolf 8 gün önce
Napolyonkk 8 gün önce
Holybram ...ve sınav sisteminin sadece uygulandığı kişiler için değil uygulayan kurumlar için de yetersiz olduğu anlaşılır.
@napolyonkk 8 gün önce
Holybram 8 gün önce
Napolyonkk ogrenmeyi olcmede sinav mantigi sadece bir yontem. egitim sistemleri buna takmis durumda oldugu icin o sinavi gecen herkesin ogrendigini varsayma kolay olup islerine geliyor. sinavi gecemezsen ogrenmemissindir hak etmemissindir mantigi. ama sistemlerini sinav uzerine kurmayip ogrencilerin ogrenme aliskanliklarina gore olcme degerlendirme kullanabilen sistemleri begenmiyoruz pratikte. bu da bizim egitim sisteminin sinavi bakalim ogrenebilecekler mi :P
2
@holybram 8 gün önce
Yukarı Geri Dön