Kaydol
Giriş yap
CobainSport
Ümit Çoban
Commander
Manisa
Temmuz 2021
Ben,Ümit 21 Yaşında TeknoManyak birisiyim. Sürekli Teknoloji bilgisayarlar üzerine çalışan donanım hastası Manyağın tekiyim.. Tek hedefim Kendimi geçmek :D
Resim Arşivi göster
Takipçileri göster
Son Dinlediği Şarkılar
Playlistleri
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
65 / 73
Filmler
T. Süre
23sa 24dk
T. Film
11 / 17
 
Sosyal Paylaşım Duvarı
CobainSport Commander
Bu karışık dönemlerde eski GPU bile hayatımı kurtarıyor :D
HD6850 1GB Sapphire
Modladım komple baştan aşağı yapılabilecek modifiyelerini yaptım. Yeni vBios yazıldı 970MHZ Gpu hızı artık Blok Ve fanlar değiştirildi O kadar overclock ve performans farkına rağmen 60 derece :)
(Daha da abartabilirdim fakat 1 günde bozulacak parça olmasını istemedim :D)
CobainSport Commander
F9 Bitti, Fakat ana konusundan çıkmış arkaplana atılmış bütün karakterleri geri çağırmış ve saçma sapan şekilde işlenmiş bir film olmuş adamlar 20 dakika içinde bitirmeye başladı.. sanki speedrun yapılıyor.. 2 saatlik bir film ve anormal saçma sıktı.
CobainSport Commander
Aman aman nerelere geldik... 😀
TeknoBilgi_Onur Darktrooper
Parlak gemiye hoşgeldin
CobainSport Commander
Selam BB8, ben geldim!
Merhaba CobainSport, Zikuvikuzi dünyasına hoş geldin!

Ben sistemsel olarak gidişatı kontrol eden ve Zikuvikuzi içerisinde yapacağın her yazılımsal faliyeti sağlayacak olan droid BB8. Arada bir süprizlerde yapmıyor değilim. Aklına takılan her soru için sayfanın en altında yer alan S.S.S bölümünden yararlanabilirsiniz.

Zikuvikuzi de eğlenceli dakikalar geçirmeni dilerim. Bu büyük dünya ve altyapısı olarak ben sadece senin mutlu olabilmen adına yaratıldığımızı unutma. Vader gelmeden işlerime dönmem gerektiği için şimdilik elveda dilemek zorundayım.
maytheforcebewithyou
Yukarı