Sign in
Login
4.43

Dünyanın en gelişmiş yedi robotu, insan müttefikleriyle birlikte birer birer öldürülür. Çok geçmeden, Müfettiş Gesicht kendisinin de tehlikede olduğunu anlar.

ÜLKE Japan
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 120
ORT. 1sa 1dk
TOPLAM 8sa 13dk
PUAN 4.43
OY 1.190
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Shinshu Fuji Gesicht (voice)
Hidenobu Kiuchi Brand (voice)
Pluto hakkında izleyici düşünceleri...
canbo Sith Tyro
Mükemmel ötesi bir anime, herkese öneririm. Hiç beklemediğim anda hiç beklemediğim bir şekilde çıktı. Drama ve polisiye sevenler saldırsın
Bu arada bu Astro boy animesi
Batuboys Sith Apprentice
Uzun süredir beklediğim bir yapımdı. Gerek senaryo gerekse kullanılan çizimler ve müzik, yapıma iyi bir hava katmış. Kendinizi hikayenin sürükleyiciliğine bırakabilirsiniz.
Starship Jedi Margrave
Monster'ın yapımcısından güzel bir polisiye bilimkurgu karışımı. Robotların, hayatın her noktasında yer aldığı ve insanlarla robotlar arasındaki çizgilerin silikleştigi bir geleceği inanılmaz tasvirlerle yansıtıyor. Sordurduğu sorulara çoğu zaman doğru ve net bir cevap bulamayacaksınız.

Monster kadar etkilenmemiş olsam da izlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir kurgu.
Ben bu kadar iyi bir anime olmasını beklemiyordum ve en iyilerinden biri çıktı. Her bölüm sonunda yaşananları sindirebilmek için boş boş duvarlar baktım ve düşündüm. Kurgu çok güzel, anlatım çok güzel. Yer yer 3d ve 2dnin iç içe geçişi de çok güzel olmuş umarım daha fazla görürüz. Herkesin muhakkkak izlemesi gerek.
Dreko Darktrooper
biraz meta biraz polisiye biraz teknoloji biraz dram biraz gizem harmanlanmış bir anime .. bir heyecan ile 5-6 bölüm izledikten sonra sıkmaya başladı ve bıraktım
Yukarı