Sign in
Login

O Ses Türkiye Rap

2021
IMDb: 4.2
3.20

Koltuklar bu kez rap için dönüyor! Eypio, Murda, Mero ve Hadise’nin jüri üyesi olacağı O Ses Türkiye Rap’te, hem birbirinden iyi performanslara, hem de yarışmacıların rap müziğe nasıl başladıklarına dair hikayelere tanık olun.

ÜLKE Türkiye
SEZON 1
BÖLÜM 13
TAKİP 31
ORT. 54dk
TOPLAM 11sa 45dk
PUAN 3.20
OY 595
Tartışma Alanı & Künye
O Ses Türkiye Rap hakkında izleyici düşünceleri...
yaltor Sith Apprentice
jurilerin raple alakasi yok ki :D
DrEnes Sith Sorcerer
Jürilerin çıplak sesle şarkı söyleyemediği ama yarışmacıların çıplak sesle kusursuz iş yapması beklendiği fikir olarak güzel ama uygulaması vasat bir program olmuş. Bir kere Mero çok genç birisi 2 3 hit şarkı çıkardı diye jüri yapmak çok saçma olmuş. Her şey yaş değil ama bu alanda daha tecrübeli bir isim getirilebilirdi. Çok ucuza kaçılmış açıkçası. Hadise için söylenecek bir şey yok zaten. Bu programda en çok göze batan ve ne alaka denilen bir isim. O ses Türkiye'de dikiş tutturamadı bunca sene ve değişiklik olsun belki rapte kazanırım diye girmiş. Paso kadın yarışmacı topladı zaten maksat feministlik olsun diye olduğunu düşünüyorum.

Elemeler de klasik adaletsiz O ses elemeleriydi. Yani dönülen çoğu yarışmacı şahsen benim gözümde iyi bir rapçi ama illaki 1 kazanan seçilmesi gerekiyor ve illaki eleme yapılması gerekiyor bu da kimi zaman iki alakasız tarzda söyleyen yarışmacının bir tanesinin adaletsizce elenmesine yol açıyor.

Onun dışında kimi zaman komik kimi zaman eğlenceli anlar vardı. Genel olarak iyi vakit geçirdim boş vakitte bakılabilir türden. 2/5
Yukarı