Kaydol
Giriş yap
Narcos
2015 - 2019
IMDb: 8.8
4.79

Narcos, dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar'ın bu konuma gelirken yaşadıklarını ve onu hapse göndermek isteyen DEA Ajanı Steve Murphy'le ortağı Javier Peña'nın yaşayacağı olayları anlatıyor.

Dizide Pablo Escobar'ı Wagner Moura, Steve Murphy'yi Boyd Holbrook ve Javier Peña'yı da Game of Thrones dizisindeki Oberyn Martell rölüyle hafızalarımıza yer etmiş Pedro Pascal canlandıracak. İlk sezonu 10 bölüm olan dizi daha yayınlanmadan Amerika'da büyük ses getirdi.

ÜLKE USA
SEZON 4
BÖLÜM 30
TAKİP 1.713
ORT. 51dk
TOPLAM 1g 1sa
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Chris Brancato 2015 - 2017
Doug Miro 2015 - 2017
Carlo Bernard 2015 - 2017
Oyuncular
Pedro Pascal Javier Peña
Matias Varela Jorge Salcedo
Damián Alcázar Gilberto Rodríguez Orejuela
Francisco Denis Miguel Rodríguez Orejuela
Alberto Ammann Pacho Herrera
Pêpê Rapazote Chepe Santacruz Londoño
Arturo Castro David Rodriguez
Michael Stahl-David Chris Feistl
Matt Whelan Daniel Van Ness
Andrea Londo Maria Salazar
Narcos hakkında izleyici düşünceleri...
eraybpt Sith Lord
dizinin başından sonuna kadar escobar'ın hem güzel yanlarını hem de tüm çıplaklığıyla kötü yanlarını teşhir ettiler. zaman zaman sempati duyuyor insan. eğer olur da dizinin devamı çekilirse ki çekilecek deniyor; 3. sezondan itibaren diziyi izleyen herkes kolombiya halkı gibi escobar'a sempati duyacak. çünkü cali karteliyle karşılaşan kolombiya daha çok felakete sürüklendi. dizinin devamı escobar olsa böyle olmazdı havasında geçecek gibi. bekleyip görelim.
haklı bulmaktan ziyade sürükleyici etkisi çok dizinin...

misal ben dizi bitince koltuktan ayağa kalkıyorum, göbeğimin yarattığı haz ile göbek altımdan kemeri tutup pantolonu götüme göre ayarlıyorum. Patron gibi :smilingeyes:
Keşke spoiler olarak işaretleseydin
hs1987 Sith Spy
Pablo Emilio Escobar Gaviria
Babayev Sith Juggernaut
Allahını seven üstüme toprak atsın :((((
madjack95tr Sith Juggernaut
bu dizinin yuzde 80'i uydurma ve propaganda amacli olusturulmus. evet gercekten cok dramatik yapmislar, izletiyor kendini ama sinirleniyor insan dogal olarak. bildigimiz komunist karsiti amerikan propagandasi ve "her komunist katil ve teroristtir" mesaji vermeye calisarak escobar'i basit bir teroristten ibaret gostermisler. bu adam abd tarafindan guya kirmizi bulten ile araniyorken, goruldugu yerde beynine kursunu yiyecegi soyleniyorken cocugu ile birlikte beyaz sarayin onunde fotograf cektirmisti. diziler her zaman gercegi soylemiyor ne yazik ki. oz cocugu tarafindan yazilan biyografisine gore bu dizide verilen hemen her sey yalandan ve abartmalardan ibaret.
Yukarı