Sign in
Login

Modern Family

2009
IMDb: 8.4
4.66

Modern Family, Amerika ABC televizyonun da yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır.

İlk ailemizin reisini “Evli ve Çocuklu” dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O'Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny'e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır.

İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett'in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile'nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex.

Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett'in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam'dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor

ÜLKE USA
SEZON 11
BÖLÜM 245
TAKİP 984
ORT. 21dk
TOPLAM 3g 15sa
PUAN 4.66
OY 1.009
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Christopher Lloyd 2009 - 2020
Steven Levitan 2009 - 2020
Oyuncular
Ed O'Neill Jay Pritchett
Sofía Vergara Gloria Delgado-Pritchett
Julie Bowen Claire Dunphy
Ty Burrell Phil Dunphy
Jesse Tyler Ferguson Mitchell Pritchett
Eric Stonestreet Cameron Tucker
Sarah Hyland Haley Dunphy
Ariel Winter Alex Dunphy
Nolan Gould Luke Dunphy
Rico Rodriguez Manny Delgado
Aubrey Anderson-Emmons Lily Tucker-Pritchett
Jeremy Maguire Joe Pritchett
Reid Ewing Dylan Marshall
Modern Family hakkında izleyici düşünceleri...
mica R.I.P
Dizi camiasındaki en underrated dizi
tunacll Dark Jedi
Kendisi piyasadaki en underrated sitcom dizisidir. Durum komedisininin günümüzdeki en güzel örneklerinden biri olduğunu düşünüyorum. Bitmesin diye üzülerek izlediğim diziyi herkese şiddetle öneriyorum.
drugslayer Stormtrooper
Karakter zenginliği ve hikaye örgüsü diğer sitcomlara göre çok daha iyi ancak çok underrated olduğunu düşünüyorum.
fagoren Sith Saber
Büyük bir The Office fanıyken, her yerde daha iyisi gelmez diye gerine gerine gezerken izlememle birlikte hayatımın en kötü dönemlerinden birinde ellerimden tutmuş bir dizi, bu sefer eminim ki daha iyisi gelmeyecek. Sit-com tanımlamalarına son noktayı koymuş bir dizi. Neredeyse 10'un üstünde başrol var fakat her bölüm, her sezon favoriniz değişebiliyor. Sezondan sezona onlar da karakterlerine, ilişikilerine yeni şeyler ortaya koyarken siz de bu ailelerin bir parçası oluyorsunuz. Mizah seviyesi de diğer sit-com'lara göre farklı bir düzeyde. Keşke ilk defa izleyebilme şansına sahip olsaydım ama defalarca da izlesem sıkılmayacağım için kendimi biraz avutabiliyorum.

Eleştiri olarak ise son 1.5 sezona kadar olan her şeyi yutabilirim ama 10.sezondan sonra haliyle anlatacak bir şey kalmamış olmasıyla bölümlerin sıkıcılaştığını ve bir iki karakterin de hikayelerinin çöpe atıldığını düşünüyorum.

tanım: Asla övmeyi ve izlemeyi bırakamayacağım sit-com dizisi.
yigitaykut Sithari
underrated ve comfort zoneumu oluşturan bi dizi
Yukarı