Kaydol
Giriş yap
Lie To Me
2009 - 2012
IMDb: 8.0
4.80

Sıradan bir insan 10 dakikalık bir konuşmada 3 yalan söyler! Lost, Shark ve 24 dizilerinin yapımcılarından Davranış Bilimcisi Paul Ekman'ın hayatından esinlenen ve başrolünde Pulp Fiction, Rezervoir Dogs gibi en iyi Tarantino filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Tim Roth'un oynadığı drama. İnsanların yüzlerinden, vücut duruşlarından, ses tonlarından ve konuşma şekillerinden doğru mu yoksa yalan mı söylediklerini analiz ederek FBI başta olmak üzere, polise, hukuk firmalarına, özel şirketlere, askeri birimlere en zor vakaları çözmede yardımcı olan Dr.Lightman ve ekibini konu alıyor.

ÜLKE USA
SEZON 3
BÖLÜM 48
TAKİP 347
ORT. 43dk
TOPLAM 1g 10sa
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Sam Baum 2009 - 2011
Oyuncular
Tim Roth Cal Lightman
Kelli Williams Gillian Foster
Monica Raymund Ria Torres
Brendan Hines Eli Loker
Hayley McFarland Emily Lightman
Lie To Me hakkında izleyici düşünceleri...
Mikaelson Sith Spy
Bu tarz, Sherlock veya The Mentalist gibi dizilere bayılıyorum...
eag Stormtrooper
önceleri çok ön yargılı baktığım dizi sonraları vazgeçemek istemediğim vazgeçemediğim ve insanları sıkı takibe alıp %1/2 lik kısımda yalan söylelip söylemeiğni anlamamı sayğlayan efsanevi dizilerden bir taneside budur arkadaşlar :) kesin izlenmeli izlemeyen çok şey kaybeder ki zaten bilim de e yeri var
hllyrtmn Dark Jedi
Dizinin en çok beğendiğim yanı, bölüm sonunda yormadan, aman ne olacak bir sonraki bölümde dur bir bölüm daha bakayım dedirtmeyip, tatlı tatlı bölümü bitirmeleridir.
Sloup Sith Saber
Efsane dizidir kendisi.
Not alarak izlenmesi gereken bir dizi!
Yukarı