Kaydol
Giriş yap
Kus uçusu
2022
IMDb: 5.1
4.03

Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine "kuş uçusu" gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?

ÜLKE Türkiye
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 116
ORT. 46dk
TOPLAM 6sa 10dk
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Zeynep Parla
Berkay Akdemir
Tuana Gizem Uzunlar
Elif Kurtuaran Ceren
Muhammed Derbazlar
Asena Hotamis
Birce Akalay Lale
İbrahim Çelikkol Kenan
Miray Daner Aslı
İrem Sak Müge
Defne Kayalar Gül
Burak Yamanturk Selim
Ertan Ekmekçi
Merve Nil Güder Mila
Yasemin Eti
Suğdem Gözalır
Muhammet Uzuner
Zafer Ergin
Kus uçusu hakkında izleyici düşünceleri...
biricikbeyaz Jedi Guardian
Dizinin konusu ve senaryo hakkında olumlu yorum yapamayacağım ama oyunculuklar gerçekten iyi. Lale Kıran diye bir marka yaratmışlar, Birce Akalay da hakkını vermiş. Eğer gerçekten çookk boş zamanınız varsa ve Miray Daner'in aşırı cringe hallerini izlemek istiyorsanız durmayın başlayın!
keriimozer Dark Jedi
işlemeye çalıştığı ana konu ve yan konular güzel ve ilgi çekici. fakat biraz çiğ bir anlatım var. İzlenebilir bir yapım ama tavsiye edilmelik değil.
hazalonl Darktrooper
İnanılmaz iyi oyunculuklara sahip ayrıca kuşak farkını belli bir noktadan güzel değerlendiren bir dizi
ElonMusk Darktrooper
Dizinin konusu aslında fena değil fakat tam olarak seneryoyu oturtamamışlar. Dizide çok saçmalıklar var örneğin Miray Daner'in karakterinin koskoca şirkette bir sürü kamera olmasına rağmen flashı çalması ve güvenlik kamera kayıtlarını şirkette hiçbir ototritesi olmayan normal bir çalışan çocuğun silmesi gibi. Bunun gibi tonla saçmalıklar var. (Ben beğenmedim.) Miray Daner'in karakterine sinir olmamak elde değil zaten.
Yukarı