Sign in
Login

Ilk Ve Son

2021
IMDb: 8.8
4.18

Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin hikayesi. 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşandıkları güne kadar geçen; bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkansız aşk hikayesi.

ÜLKE Türkiye
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 255
ORT. 1sa 4dk
TOPLAM 8sa 39dk
PUAN 4.18
OY 760
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Cem Karcı 2021 - 2021
Oyuncular
Salih Bademci Paris
Özge Özpirinçci Denise
Ilk Ve Son hakkında izleyici düşünceleri...
Açıkcası izlemeden önce klasik türk yapımı diye ön yargılı yaklaşmıştım fakat çok yanılmışım. Dizi çok güzel ve kaliteli, izlettikçe izletiyor. Sahnelerde duyguları hissetmemek imkansız ve aşırı dram içerisinde boğuldum...
merichbey Sith Saber
açıkcası güzel yorumlara kanıp izlemeye çalıştığım bir dizi oldu kendisi, ikinci bölümünde gülmekten bıraktım. zorla ağlatma çabası, seks satsın diye öylesine seks eklenmesi, bayatlamış bildiğin leş gibi kokan ilişki klişeleri.. aslında bunları saydığımda kusmuyorsanız bir şans verebilirsiniz. amma ve lakin zorla ağlatmaya çalışan bir yapı olduğunun altını tekrar tekrar çizmek isterim. Ayrıca akışa alışmakta zorluk çekebilirsiniz, onun dışında klasik formülle yapılmış klişe bir ilişki draması.
Tuziii Stormtrooper
toksik bir kadın ve adam.
Bishopwalter Sith Tyro
Psikolojik olarak inanılmaz yorucu bir dizi olmuş. İlişkinizde en ufak bir amanız bile varsa acaba bu kadar korkunç şeyler olur muyu düşündürüyor.
unpetitbisou Stormtrooper
Toksikliği iliklerine kadar hissettiren bir dizi. Gerçekçi olduğu için daha bi seviyorum, kadın erkek ilişkilerinin zararlı boyutunu güzel işlemişler, bir de sevdiğin ve hep seveceğin halde o kişiden vazgeçmek zorunda olmak.
Yukarı