Sign in
Login
4.20

Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 6
TAKİP 509
ORT. 46dk
TOPLAM 4sa 38dk
PUAN 4.20
OY 698
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Jonathan Igla 2021 - 2021
Oyuncular
Jeremy Renner Clint Barton / Hawkeye
Hailee Steinfeld Kate Bishop
Tony Dalton Jack Duquesne
Alaqua Cox Maya Lopez
Fra Fee Kazimierz 'Kazi' Kazimierczak
Aleks Paunovic Ivan
Piotr Adamczyk Tomas
Vera Farmiga Eleanor Bishop
Hawkeye hakkında izleyici düşünceleri...
Xmehmetaltay Sith Juggernaut
Hawkeye için ayrı bir sempatim var. Aslında baya seviyorum bu karakteri tam bir görev adamı başarısız olduğu bir şey yok. MCU içinde güven veriyor e komikte mizahı da var yani daha ne olsun. Jeremy Renner için ayrı paragraf açmak lazım tabi oyunculuğu zaten çok iyi olan bir aktör, başka büyük yapımlarda da oynamış bir isim. Hawkeye karakterini bize ilk günden beri çok iyi yansıtıyor. Bu kadar zamandır Hawkeye olduğu için çok memnunum ama bu diziyle birlikte bırakır gibi yaş 50 oldu artık sonuçta ?
Hailee Steinfeld ise çok güzel bir seçim olmuş. Marvel'ın cast seçimleri her zaman nokta atışı olmuştur bence. Disney+ üzerinden yayınlanan diziler arasında en çok zaman anlamında bunu bekledik sanırım baya bir boşluk oldu arada. Sinemadaki filmlerden dolayı. Diğerlerine göre farklı bir havası olmasını bekliyorum bakalım.
boraege High Admiral
ilk bölümde 18 yaşlarında bir kızın karatede siyah kuşak alarak 6 7 tane adamı dövmesi artık bana hitap etmemeye başladı . marvel meraklısı yada boş zamanı olan varsa izleyebilir .
ilkerozalp Jedi Consular
Abartısı yok, yay ve ok birde tabiki hailee steinfeld varsa marvel olup izlenmez mi, bir ddaredevil değil ama severek izledim
supermanprime Jedi Spy
Son yapılan Marvel dizilerinin kalitesi çok üst düzey Wanda Vision, Loki ve What İf gibi harikaydı. İlk başta Hawkeye için bu kadar kaliteli olacağını düşünmezdim ama gerçekten çok güzel yapmışlar, bağlama, dövüş sahneleri her şey tamamıyla mantık içinde çok keyif aldığım yapımlardan birisiydi.
Yukarı