Sign in
Login

Fear the Walking Dead

2015
IMDb: 6.9
4.18

Walking Dead dizisinde geçen zamanın daha eski dönemini anlatmaktadır. Zombilerin öncesi ve virüsün ortaya çıkış ve yayılış süreçleri işlenmektedir. Dizinin ilk sezonunda dünyanın alt üst olmuş halinin psikolojik etkilerine odaklanılmıştır. The Walking Dead'te zombiler için kullanılan “Walkers (Yürüyenler)” kelimesi yerine “Infected (Hastalık bulaşmış)” kelimesi kullanılmaktadır.

AMC kanalından 6 bölümlük ilk sezon onayının ardından 15 bölümlük 2. sezon onayını da alan dizi 23 Ağustos 2015'te Gala'sını yaptı. 24 Ağustos 2015'te yayınlanan ilk bölümü büyük ilgi gördü. Dizinin yaratıcılarından Dave Erickson, The Walking Dead ile ortak bölüm gibi bir şey düşünmediklerini söyledi. Dizinin 2. sezonu 10 Nisan 2016 tarihinden itibaren gösterime girdi. 2. sezon 15 bölümden oluşacak ve iki parça olarak yayınlanacaktır. İlk parça 7 bölüm ikinci parça da daha sonra yıl içerisinde yayınlanacaktır.

ÜLKE USA
SEZON 8
BÖLÜM 107
TAKİP 808
ORT. 48dk
TOPLAM 3g 14sa
PUAN 4.18
OY 691
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Dave Erickson 2015 - 2023
Robert Kirkman 2015 - 2023
Oyuncular
Lennie James Morgan Jones
Alycia Debnam-Carey Alicia Clark
Colman Domingo Victor Strand
Danay García Luciana Galvez
Austin Amelio Dwight
Mo Collins Sarah Rabinowitz
Alexa Nisenson Charlie
Karen David Grace Mukherjee
Christine Evangelista Sherry
Colby Hollman Wes
Jenna Elfman June
Keith Carradine John Dorie
Rubén Blades Daniel Salazar
Fear the Walking Dead hakkında izleyici düşünceleri...
Eraybpt Sith Apprentice
girdiği her ortamın anasını siken, ne bok yediği belli olmayan, her karakteri atarlı, lanet olası bir ailenin zombilerden kaçışının sikik öyküsünü anlatan yabancı dizilerin yüz karası bir dizidir
Gizlenen 3 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Eraybpt WOWOWOWWOWOWWOW ! Biraz ağır oldu gibi yapımcı duymasın ağlar valla :(
Neredeyse Her Kelimende Haklısın :)
omarlittle cabuk baban gormeden xd
ziyazn ahahaha babam seviyor diziyi napiyim xd
3.sezondayım şuanlık bir sıkıntı yok ama uzun diziler bi noktadan sonra saçmalamaya başlıyor
DrEnes Sith Sorcerer
Gözümde sonradan toparlayan twd klonu bir dizidir. Karakterleri twddeki kadar kült ve insanı içine çeken drama sahip olamasa da 4. ve 6. sezonu genel itibariyle twd'yi aratmayacak cinsten. İlk 3 sezona katlanabilirseniz sonrası sizi içine çekecektir özellikle twd fanıysanız 4. sezon itibariyle zevkle izleyeceğinizi umuyorum. Şunu baştan uyarayım 5. sezon çoğunlukla filler bölümlerle doludur izlemesem bile olurmuş dediğim bir sezondu.
Şu sezon iyi bu kötü diye ayırmaya gerek yok. Diziye Morgan geldiğinden beri o meksika havası gitti, yeni karakterlerle dizi tamamen TWD ye döndü. Ondan sonrası çok iyi. Yalnız tek bir kötü yanı var oda Morgan... Adam her zaman ki gibi kanser ediyor bir o değişmedi.
Ethadien Lieutenant
Başlarını 2015'de ilk çıktığında izlerken aşırı sıkılmıştım. Sonrasını daha yeni izleyip bitirdim. 2. Sezon sonrası baya sarıyor. Karakterler çok iyi olmasa da Bi süre sonra twd tadı vermeye başladı. Mekan seçimleri güzeldi. Özellikle Meksika bölümleri hoşuma gitmişti ama taa ki aşırı uzatana kadar. Genel yorumum izlenebileceği yönünde. TWD evreni üzerine güzel gelişmeler anlattılar. Filmlerde göreceğimiz detaylar ve karakterler olursa bu diziden daha güzel olur.
sterimar Commander
Yeni sezon ne zaman ?
Hilalito Sith Apprentice
Çevremde çok önerilmesine rağmen ön yargıyla yaklaşıp güzel aonuçlar aldığım bi dizi ilk başlarında biraz sıkılabilirsiniz fakat devamı sürülkleyici
Yukarı