Sign in
Login

Family Guy

1999
IMDb: 8.1
4.73

2000 yılından bu yana komedi ve animasyon dallarında Emmy adaylıklarının ve ödüllerinin gediklisi olan çizgi dizi Family Guy,sıra dışı Griffin ailesinin absürd hayatlarını ekranlara taşıyor. Zaman zaman The Simpsons efsanesine benzetilen çizgisi ile yıllardır geniş bir hayran kitlesi yaratan dizi, başı dertten kurtulmayan baba Peter Griffin, fedakar ama hafif bela paratoneri olan anne Louis ve onların üç çocuğu, ne yapsa yaramayan “loser” Meg, fil çocuk Chris, dünyayı ele geçirmeyi kafaya koyan bebek Stewieve tabii ki ailenin yegane üyesi entelektüel köpek Brian’ın çılgın maceralarını konu alıyor.

Seth MacFarlane imzasını taşıyan dizi, ki kendisi aynı zamanda baba Peter Griffin’e sesiyle hayat veriyor, Amerikan toplumuna yaptığı güncel göndermeleri, zeki esprileri, konuk ünlüleri ve müzikleriyle son on yılın en sevilen animasyon komedileri arasında yer alıyor.

ÜLKE United States
SEZON 21
BÖLÜM 395
TAKİP 1.299
ORT. 22dk
TOPLAM 6g 3sa
PUAN 4.73
OY 1.575
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Seth MacFarlane 1999 - 2023
Oyuncular
Seth MacFarlane Peter Griffin / Brian Griffin / Stewie Griffin / Glenn Quagmire / Tom Tucker (voice)
Alex Borstein Lois Griffin / Tricia Takanawa / Loretta Brown / Barbara Pewterschmidt (voice)
Seth Green Chris Griffin (voice)
Family Guy hakkında izleyici düşünceleri...
NoctisX34 Sith Warrior
Her bölüm size en iyisini sunmasa da göndermeleriyle ve karakterleriyle kendine bağlayan bir yapım. 19 sezon izlemem ben ne bu böyle diyorsanız da en azından Imdb'de en yüksek puanlı bölümleri bulup bir bakın derim.

Dizinin sınırı yok istisnasız her şeye sallıyorlar, beni diziye en çok yükselten olay da bu. Popüler kültüre aşşşşırı gönderme var. Eğer Amerika gündemine, magazinine hakimseniz biraz net eğlenirsiniz. İzleyin!
Azaghal Sith Tyro
daha önce 5. sezona kadar izlemiştim yüklendiğinde devam edip bitirmeyi planlıyorum
bengisucalskan Sith Apprentice
Tek bir kişinin seslendirdiği, her bölüm farklı bir konu işleyen ve ofansif mizah sevenlerin hoşuna gidebilecek bir dizi. İlk başlarda Meg karakterini sevmeseniz de ilerleyen sezonlarda kendinizi empati yapıyorken bulmanız çok olası
evin sevilmeyen çocuğu meg
Buzdark Stormtrooper
Çerezlik tabirine en çok uyan, 2000'li yıllardan günümüze kadar gelen, tatlı komedi ve yer yer ince mesajlar veren bir dizidir.
Painkiller039 Commodore
bu formattaki tüm sitcom ları bitirmiştim bunu izlememiştim ama keşke ilk önce bunu izleseymişim. mu az zam
Yukarı