Sign in
Login

Cyberpunk: Edgerunners

4.46

Dizi, teknoloji ve vücut değiştirmenin takıntı hâline geldiği gelecekteki bir şehirde, Night City’de hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğunu konu alan bağımsız, 10 bölümlük bir hikâye anlatıyor. Her şeyini kaybetme tehdidiyle karşı karşıya olan bu çocuk, bir edgerunner, yani siberpunk olarak da bilinen kanun kaçağı bir paralı asker olarak hayatta kalır.

ÜLKE Poland / Japan / United States
SEZON 1
BÖLÜM 10
TAKİP 719
ORT. 26dk
TOPLAM 4sa 20dk
PUAN 4.46
OY 2.081
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Rafał Jaki 2022 - 2022
Oyuncular
KENN David Martinez (voice)
Cyberpunk: Edgerunners hakkında izleyici düşünceleri...
headshot Sith Spy
Klise bi hikaye ama Cyberpunk evreni sevenler icin bence gayet guzel bi yapim. Su zamanlar gideri olan diziler listesine adini yazdirir.
canbo Sithari
Başlamadan önce ufak bir ön yargım vardı kesin yapamamışlardır bunu diyordum fakat yanılmışım, bayaa hoşuma gitti, çoğu yerinde direkt oyuna göndermeler mevcut o da çok güzel bir ayrıntı bence. Unutmadan ending de çalan müziğin ismi "Let You Down" ve youtube'ta aratıp klibini izlemenizi öneririm. Klipte Maine'nin önceki ekip arkadaşlarından biri olan 'Sasha' nın dramatik hikayesi gösteriliyor.
Gizlenen 3 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
canbo Netflix anime işini baya kotardı ya. Dizileri leş iki üç yıldır bir tane iyisi yok ama animede tam tersi hepsi harika
silademiregen netflix direkt seri üretim içerik çıkardığından arada iyiler oluyor ya
Bu zamana kadar izlediğim tek anime dizi Death Note
Sence bu diziye başlamalı mıyım yoksa sıkılır mıyım bro?
aepefe323 Bilim kurgu teması seviyorsan bence sıkılmazsın ya güzeldi baya
Yav usta şimdi kim youtube'a girip yazacak diyenler için
aepefe323 izlemediysen izle tek nefeste bitiyo zaten. İlk izlediğim anime buydy ama bitti aynı gün...
UGANDAUGANDA Stormtrooper
tavsiye ederim
sahinben Commodore
Çizimleri çok çok iyi fakat hikayesinde ne yazık ki görmeye alışık olduğumuz birkaç öğe var. E tabii normal sonuçta daha ne kadar farklı hikaye yazılabilirdi ki. Yine de izlemeye ve vakit ayırmaya değecek bir seri.
Coexist Jedi
Unutamayacağım anime dizisi olarak aklımda hep kalacağını düşünüyorum Rafal Jaki mükemmel bir iş yapmış tebrik ederim ilk 2 bölüm sıkıcı ilerliyor fakat ardından dram, aksiyon, romantizm üçlemesini izleyiciye doruklarında yaşatıyor duygusal ve gerilim seven biri olarak bu anime beni oldukça etkiledi ve baya baya ağlattı özellikle son bölümlere doğru geçmişe çoğu yerde atıf yapılması animeyi oldukça anlamlı ve duygusal kılmış son olarak unutmayalım ki "ancak öldüğünde efsane olursun"

animenin en beğendiğim 3 müziğini de şöyle bırakayım;

delicate weapon -grimes
major crimes -health
I really want to stay at your house -Rosa Walton
Yukarı