Sign in
Login

Carnival Row

4.23

Hikaye, savaşın sefaletinden kaçan ve her türlü yaratığın (insanlar, vampirler, fantastik yaratıklar) aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Göçmen nüfus hızla büyümektedir. İnsanlar tarafından boyun eğdirilen mitolojik sakinler, hayatta kalabilmek için yasadışı işlere zorlanır. Bir seri katil cinayetler işlemeye başladığında zaten gergin olan halk arasında paniğe neden olur.

Orlando Bloom and Cara Delevingne star in "Carnival Row," a Victorian fantasy world filled with mythological immigrant creatures whose rich homelands were invaded by the empires of man. This growing immigrant population struggles to coexist with humans in the grimiest section of the city -- forbidden to live, love, or fly with freedom. But even in darkness, hope lives, as a human detective, Rycroft Philostrate, and a refugee faerie named Vignette Stonemoss rekindle a dangerous affair despite an increasingly intolerant society. Vignette harbors a secret that endangers Philo's standing during his most important case yet: a string of gruesome murders threatening the uneasy peace of the Row. As Philo investigates, he reveals a monster no one could imagine.

ÜLKE United States
SEZON 2
BÖLÜM 18
TAKİP 179
ORT. 55dk
TOPLAM 16sa 30dk
PUAN 4.23
OY 456
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Travis Beacham 2019 - 2023
René Echevarria 2019 - 2023
Oyuncular
Orlando Bloom Rycroft "Philo" Philostrate
Cara Delevingne Vignette Stonemoss
David Gyasi Agreus
Karla Crome Tourmaline Larou
Indira Varma Piety Breakspear
Tamzin Merchant Imogen Spurnrose
Simon McBurney Runyan Millworthy
Arty Froushan Jonah Breakspear
Jared Harris Absalom Breakspear
Andrew Gower Ezra Spurnrose
Alice Krige Haruspex
Jamie Harris Sergeant Dombey
Anna Rust Fleury
Carnival Row hakkında izleyici düşünceleri...
HakanTeller Admiral
Orlando Bloom ve Cara Delevinge ikilisini görünce direk açıp izledim gerçekten çok ilginç ve kasvetli bir evreni var kısa, güzel izlemelisiniz.
mehmet_bngl Sith Sorcerer
Konusu ve evreni oldukça farklı. Güzel bir izleme zevki sunuyor.
Dönem dizisi ve Orlando Bloom 💓Dizinin çok değişik bir atmosferi var.
Yukarı