Kaydol
Giriş yap
Atiye
2019
IMDb: 7.3
3.92

Atiye, genç ve güzel bir ressamdır. Ailesi ve sevgilisi Ozan’la mutlu bir hayatı olan Atiye, dünyanın en eski tapınaklarından olan Göbeklitepe’ye bir ziyaret gerçekleştirir. Atiye’nin bölgede yaptığı gezi sırdasında, Erhan adındaki bir arkeolog, Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağlantı olduğuna dair bir sembol keşfeder. Bu olayın peşini bırakmayan ve irdelemeye başlayan Atiye, geçmişin izlerini de bulmaya çalışır ve kendisine bambaşka bir yol çizer. Atiye, geçmişi kovaladıkça ve yeni detaylara ulaştıkça, geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani olayları birbirinden ayırt edememeye başlar.

Atiye, with her family and lover Ozan, leads a simple and happy life in Istanbul until her life changes with a discovery made in Göbeklitepe, the world's oldest temple. The archaeologist Erhan, who carries out excavations in the region, discovers a symbol that reveals the mystical relationship between Atiye and Göbeklitepe. Atiye chases after this mysterious event that opens her a different door. She decides to look for her own past in the ancient temple. As this mystery is revealed, Atiye will question everything between the past and the future, between the true and the spiritual.

ÜLKE Türkiye
SEZON 3
BÖLÜM 24
TAKİP 404
ORT. 43dk
TOPLAM 17sa 31dk
PUAN 3.92
OY 779
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Nuran Evren Şit 2019 - 2021
Oyuncular
Beren Saat Atiye
Atiye hakkında izleyici düşünceleri...
ÇöldekiKutupAyısı Sith Sorcerer
Abi yazmadan edemicem 3. Sezona geldim artık gerçekten dayanamıyorum. Sırf şu dünyayı yok eden adamların olayını merak ettiğim için izliyodum ama gerçekten artık dayanılacak gibi değil.

Amına kodumun dizisinde herkes bilge herkes filozof yeter ya
Su akar yolunu bulur atiye
Gökyüzü yakınsa götü kolla atiye
Evren bize bir sır veriyor atiye

Dizi bundan ibaret arkadaşlar. Ortada bi gizem var ama onlar bile bilmiyorlar neyin gizemi olduğunu. Saçma sapan diyaloglar. Boş vaktimde izleyim dedim delirtti beni.

Dizi 17-18 yaşındaki 3-5 tane kız tarafından yazılmış gibi sanki.

MORUQ evrende her şeyin bi anlamı var yhaaa
Aaabiiğ ölüm bi son olamaz yhaa

siktir git atiye kafa açıyorsun
nebennebura Recruit
Netflix turkiyenin cok ciddi bir dublaj sikintisi var. Bizim turk karakterleri ingilizce seslendiren tipleri nerden buluyorlarsa allah askina bulmasinlar artik.
Meksika dizilerini ve hatta hint yapimlarini ingilizce seslendirenler on numara bes yildiz, bizimkilerde bi karakter uyusmazligi, bi vurgu bi ton eksikligi....

Beren saatin yasli teyzeyi gordugu sahneyi turkce dinledim, tuylerimi urpertti harbiden, ingizce dinledim, anahtarini kaybetmis de bulamiyo gibi bi hiz uyandirdi...

Avluda da ayni sikinti var. Demet Evgar cok kaybediyo seslendirenin yuzunden.
dogukanclf Jedi Service Corps
Bana göre Atiye dizisi antik din ve mistik inanışları konu edindiği için gayet ilgi çekici sadece bizim genel dizi kültürümüzdeki bol acılı anlayış kısmı biraz sıktı. Bütün bunların yanı sıra Atiye dizi cin takıntılarının dışına çıktığı içinde güzel. Özellikle yeni yapımlarda kullanılan telepatik görü özelliği ve bunun doğal bir yetenek gibi işlenmesi çok güzel uymuş. Oyuncu kadrosu bence başrol bazında iyi. İyi bir senaryo olmuş bence ama yine de eksikleri yok değil.
eylasu R.I.P
sezonları giderek kötüleşen dizidir, o kadar her şeyi sırdır, gizemdire bağlıyorlar ve cevaplamıyorlar ki...bir kördüğüm hediye ediyorlar sadece
zehrayeldan Admiral
İlk sezondan sonrası iyi değil diyebilirim
Yukarı