Kaydol
Giriş yap
And Just Like That...
2021
IMDb: 5.8
5.00

Ekranların fenomen dizisi Sex And The City’nin devam halkası olan “And Just Like That...”, 50’li yaşlarında olan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Candace Bushnell’in yeni romanı “Is There Still Sex in the City?”den uyarlanacak yapımda, hayatlarının ikinci evresinde olan kadınların, New York City’de yaşadıkları aşk, seks, evlilik ve dostluk maceraları ele alınıyor

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 8
TAKİP 25
ORT. 40dk
TOPLAM 5sa 22dk
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Darren Star 2021 - 2022
Oyuncular
Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw
Cynthia Nixon Miranda Hobbes
Kristin Davis Charlotte York
Mario Cantone Anthony Marentino
David Eigenberg Steve Brady
Willie Garson Stanford Blatch
Evan Handler Harry Goldenblatt
Sara Ramirez Che Diaz
And Just Like That... hakkında izleyici düşünceleri...
Roccie Sithari
Güncel konuları ele alan, ama eski SATC'nin yanından geçemeyen sadece oyuncular aynı olsun, karakterler aynı olsun biz buna devam diyelim diye yapılan, sırf daha çok para kazanalım diye devam çekilen bir dizi. Ha izlerken zevk alıyor muyum? Fena bir şekilde. Ama eski zevki alıyor muyum? Hayır. Samantha'sız zor bir dizi, belki Samantha olsa çok daha farklı olabilirdi. Günümüzde geçiyor olması (korona, karantina) gibi konuları barındırması hoş.(kişiden kişiye değişir gerçi) Ha SATC beyaz kadınların etrafında dolaşan, POC olmayan bir dizi olduğu için eleştiriliyordu. Bunda o "hatayı" düzeltmek için eklenen tüm yanrollerin hepsi POC. (Bu da biraz abartı gerçi..) İyi de olsa kötü de olsa izlemeye devam edeceğim. Bir ümit, Kim Catrall geri dönecek diye umuyorum.. bir ümit.
veronica The Loki
satc havası kesinlikle yok. 'yeni dünyaya' uyum sağlamak adına siyahi lord konulan bridgeron'dan pek de bi farkı kalmamış. çerezlik izlenir ama satc nin devamı olarak düşünülürse hayal kırıklığına uğratmaktan başka bir şey yapmayacaktır.
Yukarı