Sign in
Login

Adventure Time: Fionna & Cake

4.38

Fionna ve Cake - eski Buz Kralı Simon Petrikov'un yardımıyla - çoklu evrenlerde gezinen bir maceraya ve kendilerini keşfetme yolculuğuna çıkarlar. Tüm bunlar olurken, izlerini sürmeye ve onları varoluştan silmeye kararlı yeni ve güçlü bir düşman gölgelerde pusuda beklemektedir.

ÜLKE United States
SEZON 1
BÖLÜM 10
TAKİP 120
ORT. 24dk
TOPLAM 4sa 7dk
PUAN 4.38
OY 1.368
Tartışma Alanı & Künye
Yaratıcı
Adam Muto 2023 - 2023
Oyuncular
Madeleine Martin Fionna Campbell (voice)
Roz Ryan Cake (voice)
Tom Kenny Simon Petrikov (voice)
Adventure Time: Fionna & Cake hakkında izleyici düşünceleri...
nirnaeth Jedi Guardian
Adventure time evrenine tekrardan giriş yapıyoruz, o gizemli ve altmetinli ilginç karakterlerin olduğu renkli dünyayı özlemişim, hikaye adventure time sonrasında distand lands hikayelerinin de sonrasını anlatıyor şimdilik, ilk bölüm biraz daha klasik adventure time bölümüydü karışık ve garipti, ikinci bölümde asıl adventure time karakterlerini görmeye ve hikayenin devamını izlemeye başladın bakalım nasıl ilerliyecek, umarım bunu dakısa kesmezler devam eder uzun bi süre.
Oiku Stormtrooper
Normal Adventure Time’a bir türlü çocukça bulduğumdan başlayamamıştım ama bu önyargılarımı yıktı şu an. İşenişi çok hoşuma gitti. Gidip orijinal seriyi de izleyeceğim galiba.
BatuhanDaglmis Stormtrooper
Mükemmel bi çizgi dizi gerçekten
Yine çocukluğumun cn dizilerinden birisi beni çocukluğuma götüren her dizi benim için kalitelidir diyebikirim
hasanorhan Dark Jedi
Ben cidden önyargılıydım Adventure Time evreni de bozulacak diye endişeliydim, bayağı bayağı harika ilerliyor ya. Çok şaşırdım. Gittikçe de güzelleşiyor.. Gerçekten başarılı ve Adventure Time evrenine yakışır bir yapım olmuş..
Yukarı