Kaydol
Giriş yap
86: Eighty-Six
4.75

San Magnolia Cumhuriyeti, komşu Gidian İmparatorluğu’nun Lejyon olarak bilinen insansız hava araçları (Dron) tarafından kuşatılmıştır. Yıllarca süren özenli çalışmalardan sonra, Cumhuriyet sonunda tek taraflı mücadeleyi zayiatsız bir savaşa çevirmek için, ya da en azından hükümetin iddia ettiği buydu, kendi otonom hava araçlarını geliştirdi. Gerçekte ise kansız savaş diye bir şey yoktur. Güçlendirilmiş duvarların ötesinde Seksen Altı cumhuriyet bölgesini koruyan ve ‘varolmayan’ Seksen Altı bölgesi uzanır. Terk edilmiş bu bölgenin genç erkek ve kadınları Seksen Altı olarak damgalanır ve insanlıklarından sıyrılıp savaşta ‘insansız!’ hava araçlarına pilotluk yaparlar. Shinn, savaş alanında genç Seksen Altılıların bir müfrezesinin eylemlerini yönetiyor. Lena ise özel haberleşme denetimcisi. Bu ikisinin şiddetli ve hüzünlü veda hikayesi başlıyor!

ÜLKE Japan
SEZON 2
BÖLÜM 24
TAKİP 21
ORT. 23dk
TOPLAM 9sa 28dk
Tartışma Alanı & Künye
Oyuncular
Shoya Chiba Shinei 'Shin' Nouzen (voice)
Ikumi Hasegawa Vladilena 'Lena' Milizé (voice)
Seiichiro Yamashita Raiden Shuga (voice)
Natsumi Fujiwara Theoto Rikka (voice)
Saori Hayami Anju Emma (voice)
Sayumi Suzushiro Kurena Kukumila (voice)
86: Eighty-Six hakkında izleyici düşünceleri...
Kurapika78 Sithari
Dram türü anime seviyorsanız kaçırmayın. Özellikle endinglerini eminim çok beğeneceksiniz. Ayrıca çizimleri de yeni bir yapım olduğundan gayet güzel.
Dragd Sith Tyro
2. sezonu hala yayınlanmakta olan çok güzel bir dram animesi eğer bilim kurgu dram tarzı animeleri seviyorsanız kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim gerek diyalogları olsun gerek karakterleriyle kendini izlettiren bir seri.
2. sezon değil o 1. sezon. Firma 2. sezon olarak düşündüğ sonra fikir değiştirip 1. sezon 22 bölüm yapacağını açıkladı
bilmiyordum lordum daha önce izlediğim sitede 2. sezon başlığı altında yayınlandığı için öyle sanıyordum
Yukarı