Kaydol
Giriş yap
Vader
Anakin Skywalker
Darth Lord
Galactic Empire
Ocak 2017
All i am surrounded by is fear and dead men...
Takipçileri tümü
Bağlantıları
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
3.148 / 3.563
Filmler
T. Süre
12g 11sa
T. Film
178 / 856
 
Sosyal paylaşım duvarı
Vader Darth Lord
--- Alıntı ---

Bazen dizilerin bazı bölümlerinde altyaziyla ses uyuşmazlığı oluyor ama benden kaynakli bir hatamı bilmiorm örnek olarak fear the walking dead dizisinde yaşadım bu olayi


kullandığın cihazın rami ile alakalı bir durum. tamamen cihazından kaynaklanıyor. arka plan uygulamalarını kapatmalısın.

--- Alıntı ---

Film izleme bölümü çok yetersiz, filmler satır sütun şeklinde sadece simgeyle sıralansa ve biz üstüne gelince bilgi çıksa ve fragmanı oynatılsa çok iyi olur. Dizi bölümünde yeni eklenen diziler çok fazla sıralanıyor mesela 20 bölümlük bir anime dizisi yükleniyor sağa kaydır kaydır bi hoş oluyoz. Eklenen diziler gruplansa daha güzel olur. İzlemeye devam etmek istediğimiz diziler bölümünde de çarpı işareti olması lazım bir diziye bakmak için giriyoruz sonra çıkıyoruz anasayfada sürekli bu diziyi %10 izledin gel izle gibi simgesi çıkıyor onu çarpıya basıpta bidaha ekrana gelmemesi güzel olurdu. Sosyal bölümüne daha çok kategori gelse güzel olur (ben yazılım bölümü eklenmesi taraftarıyım ). Adamsın


https://bit.ly/3FkHt9t ???

--- Alıntı ---

müzik bölümünün anasayfasında ses düzeyini ayarlama özelliği gelirse bu güzel site çok daha güzel olur


bu özellik gelecek

--- Alıntı ---

Peaky blinders 4. Sezonda altyazı geriden geliyor neyse siktir et o kadar da olsun aq


Altyazı ile ilgilenen bir yetkili var bunu ona yazsan coktan sorunun halledilirdi buraya yazacağına kadar.

--- Alıntı ---

vader'dan korkumuzdan konuşamıyoruz :D şikayet,istek veya yarım bölümü olsa güzel olur bence (yardım bölümü olduğunu biliyorum ama onun ismi de kurallar olmalı bence..)


kurallarımız çok basit hala bu kuralları anlayamayıp korkuyorsanız bence zaten yazmamanız üyeliğiniz açısından daha iyidir. Hesabı kapanan kişilere baktığımızda sosyali aktif kullanan kimsenin hesabının kapatılmadığını tam tersi sosyali hiç kullanmamış kişilerin pat diye kural okumadan dalmasıyla hesaplarının kapandığını görmek lazım. Çok basir değil mi siteyle alakalı soru sorma, sorun belirtme, flood yapma. Bu kadar.

--- Alıntı ---

müzik player'a ve arzu edilirse profil afişindeki kısımdaki sesi direkt aç/kapa yerine ses seviyesini ayarlayabilecek bir araç olabilir. onun dışında emeklerinize sağlık <3


şarkının sayfasında bunu yapabilirsiniz ekstra olarak playlistinizi de ayrı pencerede açıp sesini dilediğiniz ayarda duzenleyebilirsiniz. Ekra olarak ana müzik bölümünde altda yer alan player'a da söylediğinizi yapacağım ama.

--- Alıntı ---

Müzik ve sosyal bölüme tema iyileştirmeleri yapılır ve çeşitli fonksiyonlar katılırsa çok daha fazla vakit geçirilebileceğine eminim. Emeklerinize sağlık, harikasınız!


aklına gelen varsa söyleseydin keşke. yapılabilir, edilebilir bunu bizlerde söylüyoruz ama fikir?

--- Alıntı ---

Poco x3 nfc, video player tam ekrana sığdırmak için videoyu zoomluyor. Nedenini çözemedim


kenarlarında şerit boşluk bırakmamak için yapiyor. telefon ayarlarınızdan tam ekran yetkisini açarsanız yapmayacaktır.

--- Alıntı ---

Müzik bölümü teorikte güzel olmakla beraber fakat bazı özellikler eksikliği dolayısı ile kullanım kolaylığı biraz zor. Gözüme çarpan bir sıkıntısı playlist oluşturduğumuzda şarkıların sırasını tekrar değiştiremiyoruz. sisteme yükleme sırası ile sondan başa doğru olmakta.


playlistinizi ayrı pencerede açarsanız orada düzenleyebilirsiniz. tek tuşla tüm listeyi karıştırabilirsiniz bile.

--- Alıntı ---

Sosyalde bazı gönderileri artık bana bunu gösterme butomu gibi bisi olsa harika olur her yeni yorum geldikçe ilgimi çekmeyen posta sürekli bakıyorum. Çözüm olarak bu bu gönderi artık gözükmesin olarak işaretlesek ve o post güncellendikce asagida kalsa yani yukarı çıkmasa sosyal daha kullanışlı olur.


Timeline'ında takılabilirsin. Görmek istemediğin yorumlar orada olmayacaktır. Sosyali sana göre eviremeyiz orası topluluk için olan bir alan.

--- Alıntı ---

ellerinize sağlık her şey çok iyi (Gibi yeni bölüm gelsin nolur).


gibi yeni bölüm geldi.

--- Alıntı ---

Telefon üzerinden kullanımı biraz karışık geliyor özellikle profilimdeki bilgileri bilgisayarda rahatça görebiliyorken aynısını pc için yaparken çok sıkıntı yaşıyorum, yıllardır dizi izliyorum çeşitli sitelerd bulundum sonunda böyle güzel bir sitede sabt kaldğım için çok mutluyum çok teşekkürler


pc ile bilgisayar aynı şey bu arada. pc yerine mobil diyecektin ama bazı şeyleri o küçük ekrana sığdırmak emin ol kolay değil. daha çok detay için pc den giriş yapmanız gerekiyor.

--- Alıntı ---

sister - pain of salvation dinle (hikayesini de öğren)


İlginç bir yorum. Görsel özellikleri için sevenler sevdikleri kişiye benziyor diye belki bu gaflete düşebilirler. Fakat sevgi kör olmaktır. Kör olduğunda ise kimsenin ona benzemediğini zaten farkedersin. İlettiğin şarkının sözlerine baktığımda aşkın ne olduğunu bulamamış ve sadece dürtüleri üzerinden aşık olduğunu sanan bir adam görüyorum. Ve bu mesaj niye bana yazıldı hala çözmeye calışıyorum.

--- Alıntı ---

Darksaber tekrar satışa sunulsun lütfen.


Üzgünüm bu ürünlerin o süre zarfında sadece satılacağı garantisi sunuldu. İnsanların güvenini sarsmamak bizim için darksaber'in getireceği ekstra kazançdan daha önemli.

--- Alıntı ---

Yaptığınız iş çok iyi ama çoklu hesap kullanımı banı yeme korkusundan kendime ait başka bir pcye girmekten korkuyorum paranoyak oldum :)


Hesabını paylaşmadığın sürece birşey olmayacağını anlasan sorun yaşamayacaksın.

--- Alıntı ---

dizi ve film kategorisinde yerli bölümü eklerseniz daha güzel olabilir


ülke olarak türkiye seçerseniz aynı etkiyi yaptığını göreceksiniz. https://zqwqz.org/filmler/ulke/Turkey/

--- Alıntı ---

room kısmını sinema olarak kullanabiliriz. Örn = popüler filmler mesela matrix 4 çıktı iste aksam 9 da roomda ilk gösterim olucak tarzı. Çoğu insan covid veya maddi nedenlerle sinemaya gidemiyor. böyle sosyal etkinlik olur. İsteyen film hakkında chatte anlık sohbette edebilir. Siteye ayrı bir külfet olur mu bilemem ama sıkıntı yaratmıyorsa neden olmasın :D -Spitznamen


yeterli bağış olursa room kısmının geliştirileceği söylenmişti. olursa güncelleştirilecektir.

--- Alıntı ---

Çok sert olmanıza gerek yok 😳


:.(

--- Alıntı ---

Lordum filmleri de diziler gibi izledik gibi bir şey işaretlesek ve ana sayfada çıkmasa iyi olur bence. Mesela bir filmi izledim bitirdim. Daha sonrasında farklı bir gün rastgele bir sahnesini izlemek için filmi açıyorum daha sonrasında ana sayfada devam etmek isteyebileceğim bölümde çıkıyor. Diziler de olduğu gibi izledim diye işaretleyebilsek ve orada sadece gerçekten sadece yarım bıraktığımız filmler kalsa çok iyi olur. Uzun zamandır bunu düşünüyorum ama bir türlü söylememiştim :D Teşekkürler bizi dinlediğiniz için.


artık var

--- Alıntı ---

medya oynatıcısı bazen donabiliyor ve neden donduğu hakkında hiçbir fikrim yok onun haricinde mükemmel bir ortam bunu sağladığınız için kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler


buna neden olabilecek faktörler: anlık internet probleminiz, spike veya lag girmesi, cache problemi, ram problemi

--- Alıntı ---

her ne kadar bi süre banlansam da:/ ziku ailesini cooook seviyorum sosyalde beni ilgilendirmeyen konusmaları bile takip ediyorum ssürekli. bagımlılık gibi bir sey oldu artık. neyse cok drama queenlik yapmıyim iyi ki varsınız xoxo ♥♥♥


sende iyi ki varsın :)

--- Alıntı ---

Siteyi severek ve özenli şekilde kullanıyorum. Özenli demek istediğim de diğer sıradan siteler gibi değil hem sosyal bölümünü takip edip hem de sıkıldıkça site içerisinde dolaşıyorum. Lordumuz sayesinde arka bahçesinde bizlere sunduğu ve izin verdiği güzellikler sayesinde daha nice güzel ve ölümsüz günler görürüz diye umut ediyorum


teşekkürler

--- Alıntı ---

bağış atamadığım için özür dilerim..


bağış atamadığın bir ülke bıraktığımız biçin ben özür dilerim.

--- Alıntı ---

telefondan dizi izlerken durdurunca alttan ileriki bölümler çıkıveriyor ve yanılşıkla basılması aşırı uyuz bir durum. ayrıca telefondayken ekranı çevirmeye gerek kalmadan oynatıcı otomatik olarak yana dönse çok daha iyi olur.


ekranaı döndürdüğün an otomatik fullsccren olur zaten. sen elinde sonunda yana döndürmeyecek misin tel izlemek için? yapman gereken sadece yana çevir ve bekle o sistemi çevirecek ve dilediğin şekilde fullscreen hale geelecektir. Eğerki otomatik çevirme kapalı değilse.

--- Alıntı ---

Sevgili Zqwqz Playerde hızlı ileri sarmalarda donma problemi yaşanıyor. Bir çok web oynatıcısında bu problemi yaşamıyorum. Belirtmek istedim, sevgilerle.


İnternet bağlantın bizim kalitemizdeki içeriği o sürede hızlı oynatman adına yeterli olmadığı için. Başkaları ile karşılaştırman internetinin problemsiz olduğunu göstermiyor tam tersi ieçriklerinin bizimkinden daha kalitesiz olduğunu gösteriyor.

--- Alıntı ---

İşim nedeni ile bazen ekranı ikiye bölmem gerekiyor ve full ekran izleme yapamıyorum. Media oynatıcısına, Full ekran izlemeden sinema modu gibi arkayı karartan bir mod gibi bir şey eklenirse süper olur. Örnek olarak sikiboxu verdiğim için üzgünüm aklıma tek bu site geldi; prnt.sc/26c9buk


PIP, pencere içinde pencere bunun için var.

--- Alıntı ---

safaride ekranı büyütünce görüntü büyümüyor.


Chrome kullan. Safari artık çok eski bir browser. Internet explorer gibi.

--- Alıntı ---

Profil fotoğraflarını ayarlama özelliğini koyabilirmisiniz. Örnek olarak en son çıkan Loki temasını ayarlamak için sisteme aynı fotoğrafı bir kaç defa yüklüyorum Facebook gibi profil fotoğrafını uyarlama yapabileceğimiz sistem yapabilirmisiniz.


Fotoğrafını biometrik olarak düşünüp o şekilde ayarlarsan daha kesin sonuclar elde edebilirsin bu sistemde.

--- Alıntı ---

Vader saçların dökülmüyor mu çok agresifsin


Bunun cevabını güncellemelerde verdim.

--- Alıntı ---

Film bölümünde bir sıkıntı vardı ama hatırlamıyorum. Sanırım izlendi olarak işaretle butonu yok. :')


playerde en sonuna kadar getirmende izledim demekle aynı şey değil mi? Beyin bedava.

--- Alıntı ---

Çok fazla film eksiği var. İngilizce altyazı çoğu içerikte mevcut değil. Diziler otomatik geçerken pencerenin de büyümesi gerekli onun amacı zaten bilgisayara dokunmamak.


Değerli Einstein ne yazıkki buna kullandığın browser izin vermiyor. Otomatik geçse bile kullanıcı ilk etkileşimi yapmadığı sürece fullscreene alamazsın. Netflix bunu nasıl yapiyor diyeceksin sayın Einstein diyeceğimki netflix de fullscreen yok tamamen normal ekranı playerden oluştuğu için sanki seana fullscreen modundaymış gibi geliyor. Bu hisse verebilmek adına netflixin tasarımı o şekilde. Ama bizde birde sosyal bölüm var film yorumları gibi. Tüm ekran medya oynatıcı koyamayız.

Yani işin özü sayın paşam, tahteravnından inip seni tekrar fullscreen tuşuna basmak zorunda buraktığımız için özür dileriz. Sen ki gökkuğbeyi tek hamlede ikiye yaran, senki ol dedin mi olduran. Affedeceksin artık bizi. Bu kadar kusur kadı kızında da bulunur.

--- Alıntı ---

Cezaevi kısmından acaba ne zaman çıkabilirim. Birkaç tane kız arkadaşımı sisteme kayıt etmek için puan kazanmıştım fakat yaptığım yanlış yüzünden silindi arkadaşlarımı davet edemedim :(


Bu sana kalmış birşey. Haksız kazanç sağladığın karmar tüm kullancııların hakkın gasptır. Eğer olurda kendin harici insanlarıda umursamaya başlar başka kişilerinde sorunsuz hizmet alması adına adım atıp bunu gösterirsen belki oradan çıkmana izin verebiliriz.

--- Alıntı ---

Sitenin bazı yerlerindeki imla hatalarına dikkat edilmeli diye düşünüyorum. Ayrıca Müzik kısmındaki kategoriler çok yetersiz. Bazen hangi müziği hangi kategoriye koymalıyım bilemiyorum.


İmla hataları konusuna gelince. Bizim adımız zikuvikuzi adımız bir anlamı yok. Bir telafuzu yok yada herhangi bir imla kuralı dahilinde değil. Adımız tek bir anlamı var. Yeri gelecek adını dahi söyleyemeyecek ama aylarca davetiye bekleyeceksiniz. Çünkü kalite isimle olmaz işle olur. Ve aynı sebepten ötürü sizi imla hatasız cümlelerle yağlayıp ballayıp kandırmayacağız, tam tersi ona vakit harcayamayız. Biz sizi anlamak için uğraşmayacağız tam tersi imla hatasıyla dolu duyurularımızı siz okumak için uğraşacaksınız. Dilerseniz anlamak zorunda değilsiniz ama cebinizde 1 tl kalmadığında netflix nasıl şak diye tüm ekranı ödeme planına yönlendiriyor ve senin bir önemin yok cebindeki önemli diyorsa biz de tam tersini diyoruz. O yüzden imla hatası gibi bir probleminiz varsa Netflix de takılabilirsiniz.

--- Alıntı ---

Medya oynatıcı Smart televizyonlardaki eski tarayıcıda çalışmıyor. Bunun dışında site tamamen mükemmel


Minimum android 6 olması gerekiyor. Söylediğin gibi eski. Çok eski...

--- Alıntı ---

Türkçe dublaj artarsa minnettar olurum
--- Alıntı ---

Müzik ve Sosyal bölümü kullanmadığımdan orta puan verdiğimi de belirtmek isterim.. Bir de keşke animelere Japonca altyazı gelse 😂 Seviliyor ve sevdiriliyorsunuz 🖤 ✨ じゃあね、さようなら👋


Kanji de gereksiz uzatma yapamazsın çünkü çizmek yazmaktan zordur. Sadece şunu demen yeterli olacaktır. さようなら :)

--- Alıntı ---

Son zamanlarda izlediğim çoğu film ve dizilerde altyazı kayması mevcut belki bilginiz yoktur.


Alt yazı ekibine bildirip çözüm sağlayabilirsiniz.

--- Alıntı ---

Takip ettiğim diziler ve filmler kısmında. Dizilerin üstüne geldiğim en son izlediğim bölüm ve sonraki bölümün gözükmesini istiyorum. Oradan sonraki bölüme tıklayarak hızlı bir şekilde hangi diziyi izleyeceğim ve nerede kaldım olayını atlatmak istiyorum. Tamam diziye girdin mi orada izlediklerin gözüküyor ama ben bütün dizileri bir sayfada görüp oradan karar vermek istiyorum. Şu ana kadar bizi idare etmiş ve hala idare eden size teşekkürlerimi sunuyorum. İyi günler.


https://bit.ly/31UwqWQ

--- Alıntı ---

lütfen şu dizi ve film öncesinde çıkan efektten vazgeçtin yahu.


hangi efektten acaba? Senelerdir duyuru okumayı bilmeyen üyelerden olabilir misin acaba? Çünkü bizde öyle bir efekt yok

--- Alıntı ---

sizi seviyorum bizi böyle bi imkanla buluşturduğunuz için teşekkürler , -ilaydab


biz de seni seviyoruz :)

--- Alıntı ---

Chromecast'im var fakat cast özelliğini kullanamıyorum, bunun dışında gayet memnunum. Bir de dizi takip edince, takipten çıkınca duyulan bildirim seslerini sevmiyorum ve kapatamadım. Site genel olarak çok güzel, teşekkürler.


Bu sorunun farkındayım ama özel cast sunucusu kurmamız gerekiyor çözüm için fakat bağışlar o kadar yetersizki yeni bir sunucuya ait bütçemiz ne yazıkki yok. İleride düzelirse durumlar ek bir custom cast server kurup sorunun üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum.

--- Alıntı ---

Sayın Vader sizi çok seviyorum keşke babam olsanız <33 (ciddiyim)


haha mutlu oldum hem de çok <33

--- Alıntı ---

Dizi izlerken bölümün bir miktarı yüklenip oraya gelince donuyor ve yeniden bir miktarın yüklenmesini bekliyorum. Sadece belirtmek isteedim. Sevgiler


internet bağlantında ciddi sorun var yada location olarak seni uzak bir notkaya atıyor ip adresin problemli olabilir. Claudflare warp kullanırsan sorunun çözülecektir.

Ve diğerlerii...

Seni seviyorum Vader adam

sizi seviyorum <3 şu durumlar biraz düzelsin bağışçı da olacağım <3

sizi seviyorum.

Umarım bu site sonsuza kadar hayatta kalır

Böyle bir hizmeti bize sunduğunuz için teşekkürler.

Müq site müq ortam

şahanesiniz, muhteşemsiniz, seviliyorsunuz <3

anketteki puanlamada 5 puan bence az kalır bazı bölümler için

Selim salih diye bir arkadaşım var fotoğraftaki aynı o

❤️

Her şey için çok teşekkür ederim. Sayenizde [insert old footballer name here, ex: Ronaldinho]'lu bet reklamları olmadan dizi/film izleyebiliyorum. Site içinde çoğu yerde bunu yazınca kelle gidiyor genelde. Ben de fırsat bulmuşken risk alarak bunu burada belirtmek istedim. İyi günler dilerim.

Mükemmel işlerinizin devamını dilerim. Kolay gelsin.

Başta böyle bir platformu bizlere sunan sevgili Lord Vader ve Ziku'yu bir aile ortamına çeviren tüm aktif üyelere sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız. (Yeni yılda bağış barının gerçekten dolup taştığını görmek ümidiyle :))

Hocam her şey güzel ama karma sanki çok nerf yedi, yine de doğrusunu siz bilirsiniz. Sağlıklı, mutlu ve iyi günler dilerim.

PARADOXLA GERÇEK HAYATTA TANIŞMA PARTİSİNİ NE ZAMAN DÜZENLEYECEKSİNİZ YOKSA POLİS Mİ ÇAĞIRMAMI İSTERSİNİZ

Ücretsiz olarak bunca hizmeti bir arada topladığınız ve insanların sosyalleşmesine olanak sağladığınız için size çok teşekkür ederim. Burası bir dizi film izleme platformundan çok daha fazlası. Buradaki etkileşim hiçbir yerde yok, olmadı ve muhtemelen de olmayacak. İyi ki varsın Lord Vader ❤️ Yaşasın Zikuvikuzi!

Ya bu fotoğraflar bende bile yok aq

Her şey gayet güzel ve yerli yerinde, Zikuvikuzi'nin insan topluluğunu, sohbet ve muhabbetlerini seviyorum böyle kaliteli bir siteyi bizlere sunan başta Vader olmak üzere yönetimdeki tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Çok güzel bir platform teşekkürleerr

ellerinize sağlık

her sey icin tesekkürler

İnteraktif etkinlikler çok güzel bir sosyalleşme olabilir. Fikir sadece :)

Elinize Kolunuza Sağlık Site Mükemmel Ötesi Arkadaşım Sayesinde Katılmıştım Siteye Fena Sardı Tekrardan Teşekkür Ediyorum.....

<3

Sitenin sürekliliği sağlanır umarım, çok başarılı bir iş...

Yaptığınız işler için elinize sağlık 🙏

Kişiye özel ana sayfa düzenleme özelliği gelirse çok güzel olur. Mesela takip ettiğim dizileri görmek isteyebilirim veya favori diziler gibi orada kendime özel (custom) bir sıralama yapabilsem çok güzel olurdu. Ayrıca devam etmek isteyebileceğin... kısmını gizlemek isteyebilirim. Tüm bu ayarları ana sayfamın sağ üst köşesine üç nokta gibi bir özelleştirme butonu ile aracılığıyla düzenleyebileceğimiz çeşitli ayarlar eklenebilir. Mesela animasyon izlemekten hoşlanıyordur. Ana sayfasına bu kategorideki en çok izlenen filmlerin bir listesini koymak ister, gibi gibi bir sürü örnek verilebilir. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Karmalara daha çok saygı gösterildiği, üstlerin altları ezebileceği bi kaç bi şey olsa çok tatlı olur :D

May the force be with us all.

Emeklerinize teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

ben teşekkür ediyorum ya sadece çok güzel bi siteyi ücretsiz olarak sunmanız muazzam bir şey. arada elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ve bunu borç olarak görüyorum çok iyi bir iş çıkartıyorsunuz tebrikler ve teşekkürler tekrardan

Film ve Dizi kısmındaki ara yüz geliştirilebilir genel olarak filmleri yan yana sıralanmış bir şekilde daha iyi bulunabileceğini düşünüyorum

harikasınız teşekkürler:)

müzik bölümünü hiç kullanmadığım için cevabımı dikkate almayın, zorunlu olduğu için işaretledim. standart bi şekilde yüklenen dizilerin haftalık tablo şeklinde gösterildiği kısım ekleyebilirsiniz. son olarak ne olacak bu fenerin hali:/? kolay gelsin

canınızın sağlığı

eğğeğeğeeğeğeğeğ şarkıyı söyleyen adama benziyor ama paradox da olabilir

güzel bir yıl olsun :) <3

Bu platform adına size teşekkürlerimi sunuyorum.

Ücretsiz kullanılan bir site için her şey mükemmel. Her ay bağış yapsaydım kendimde eleştirme hakkı bulurdum.

Seviliyorsunuz

belki sadece bana denk gelmiştir ancak dizilerde nedense kalite değiştirme seçeneği yok. KYK'da kalıyorum ve internette kota var maalesef. 360p falan da olsa bir şeyler izlemek isterim açıkçası. Bir de bu bahsettiğiniz filmi google'ın sağladığı imkan ile arayüze indirme özelliğini getirebilirseniz harika olur artık ne zaman uygun olursanız. Zikuvikuzi gerçekten çok bayılarak kullandığım bir platform. Emekleriniz için size çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. İyi yıllar.

🧿🧿🧿🧿🧿

Seviyorum sizleri.

site güzel hocam ama biraz fazla karmaşık

Vader <3

Çok kralsınız :)

Sayın Lordum, gösterdiğiniz çabaya ve emeklerinize helal olsun. 2 ufak ricam olacak, bu sene içerisinde onları da görürsem çok mutlu olucam. İlki, tema paketine ekstra temalar gelebilir, 2. si ise salon bölümünün biraz gelişmesi çok güzel olurdu (örn günün şu saatinde şu dizi veya film salonda yayınlanacak gibisinden duyuru olsa ve hep beraber izlesek harika olurmuş, mesela ben aot un orda yayınlanmasını beklemiştim ama olmadı sağlık olsun). Bunlar belki önemsiz ama güzel olurdu. Özellikle Hikaye Modunun gelmesi çok çok güzel oldu. Size ve ekibinize teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu iyi günler dilerim.

film ile müziğe pek takılmadığım için ortalama da bıraktım.

Her şey için teşekkürler

son soru efsaneydi dlsfsdmvlskdfvlsdmslvdlmfdvbdklmlksdb

arkadaşlarımızla birlikte aynı zamanda izleme yapabileceğimiz bir modülümüz olsa keyifli olurdu.(evet biliyorum yeterince bağış gelmiyor, keşke gelse.)

Sadece teşekkür edebilirim böyle kaliteli bir platformun yaratıcısı olduğunuz için

yılın saberları bayramda seyranda black marketa düşsün 1 gün bile kafi

<3

Canınızın sağlığı

Kategorize sistemini biraz daha geliştirebilirsiniz, onun dışında keyif alarak kullandığım bir site.

vallahi yok

Her ne kadar maddi bir destekte bulunamıyor olsam da Zikuvikuzi gerek dizilerle gerek sosyal bölümüyle gün içerisinde stres atmamı sağlıyor bu yüzden böyle bir hizmet verdiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim.

Sitedeki film bölümünün bence bir revizeye ihtiyacı var ve black markette karma ile alınabilecek daha fazla ürün olmalı site için teşekkürler

Verdiğiniz hizmet için sizi taktir ediyor ve teşekkürlerimi dunuyorum sayın lordum

süpersiniz

Çok güzel bir platform oluşturmuşsunuz elinize emeğinize sağlık.

please don't ever leave us :)

bazı dizilerin altyazıları geriden geliyor başka siteden altyazı indirip yüklediğimde de aynı şeyi yaşıyorum genellikle çok aşırı rastlamıyorum ama arada karşıma çıkıyor çok seviliyorsunuz

her şey için teşekkürler ☺️

öncelikle selam. chromecast cihazıma bu media player üzerinden yayın yaptıramıyorum pc üst katta ve cogu zamanımı orada geciriyorum fakat arada alt katta televizyonumda seyretmek istediğimde chromecast cihazından görüntüyü almıyor. bu tam olarak media playerlik bir sorunmu bilmiyorum. fakat bilginiz olsun istedim bilmiyorum bugüne kadar böyle bir dönüş aldınızmı.Onun haricinde her şey çok güzel emeğinize sağlık ben henüz yeniyim çok yorum yapamayacagım iyi calısmalar :)

Böyle bir aileye sahip olduğum için şanslı olmaktan başka hiç bir şey diyemiyorum

Sizi çok seviyorum ve Biliyorum uzun zamandır hiçbir desteğim olmadı.Askere gittim geldim ve sonrasında malum işssizlik , ekonomik sıkıntılar vs. zaten biliyorsunuz T.C şartlarını.Herneyse en kısa zamanda bağış yapmaya tekrar başlayacağım.Hep var olun hiçbir yere gitmeyin lütfen.Esenlikler dilerim , kendinize çok iyi bakın.

Sizi seviyoruzzz

Seviliyorsunuz.

Tam olarak 2 yıldır Zikuvikuzi kullanmaktayım. Şu ana kadar neredeyse hiç bir sorun yaşamadan kaliteli bir hizmet kullanıyorum. Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

- Anasayfadaki Devam etmek isteyebileceğin dizi bölümleri kısmınının daha işlevsel olabileceğini düşünüyorum. Aylar öncesinden sadece bir bölümü açılmış ve çok az bir kısmı izlenmiş bir dizi yerine, güncel olarak izlemekte olduğumuz dizilerin, gerek yarıda kalan, gerekse son izlediğimiz bölümünden bir sonraki bömününsd gösterilmesi daha mantıklı geliyor bana. - Takip ettiğimiz dizileri gösteren ayrı bir bölüm de olabilir anasayfada. (Takip ettiğin dizilere ait yeni bölümler kısmından bahsetmiyorum, güncel olmayan dizileri izlerken bu kısım da işimize yaramıyor) Netflix'teki My List gibi bir yerden bahsediyorum. Anasayfa bu şekilde daha kullanışlı olabilir. Sitenin teknik anlamda sağlamlığı tartışılamaz, fakat pratik unsurların geliştirilebileceğini düşünüyorum. Ellerinize, emeğinize sağlık.

Kimi altyazıların otomatik olması her ne kadar çok sorun teşkil etmese de hoş bir izlenim vermiyor.

Bir çok film ve dizi sektörü içinde kullanıcısını en çok düşünen ve bu işin karşılığını tamamen yine kullanıcıya bırakan harika site. Öğrenciliğin getirdiği külfet yüzüne destek olamıyorum ama imkanım olduğu ilk fırsatta atacağım size durumu şöyle anlatayım bağış atamıyorum diye üzüldüğüm tek mecra burası. İi geceler/günler

Film Dizi Ve Anime diye kategoriler 3'e ayrılabilir. Ayrılmasa da olur ama olsa iyi olur. Daha çok anime gelebilir.

Karşılık beklemeden verdiğiniz bu destek için çok teşekkür ediyorum. Umarım dilediğiniz her şey gerçekleşir. <3

Emekleriniz için teşekkürler 🧡

Çölde açan bir çiçeksiniz, teşekkürler.

Yapmış olduğunuz güzel hizmet için teşekkürü bir borç bilirim. Başıma bir kaza gelmeden zikuvikuzi hayatıma sonsuza kadar devam etmeyi niyaz ederim :)

yok

Room kısmı televizyon kanalı gibi haftalık yayın akışıyla aktif bir yer haline gelebilir, programa göre belirli saatlerde insanlar toplanıp sohbet edebilir, çok aktif değil gibi uzun zamandır.

Lütfen görüntü kalitesini kendimiz ayarlayabilelim.

<3

Teşekkürler her şey için

seviliyosunuz nokta

Zikuvikuzi adamdır

teşekkür

her şey için teşekkürler. Emeğiniz daim olsun.

Sizi seviyorum lordum. <3 Allah saberınızı keskin etsin! o7

Böyle güzel bir site kurup bizlere üye olma ayrıcalığı sunduğunuz için teşekkürler <3

Valla Mükemmel bir site emeğinize sağlık

Valla site bence gayet iyi çalışıyor. Elinize emeğinize sağlık

Harika bir siteniz var öncelikle bunun için çok teşekkür ederim. Yakın bir tarihte mesafelerden sebep severek ayrıldığımız manitanın davetiyle katılmıştım zqwqz'ye sanırım bana kattığı en iyi şeylerden biri de sizsiniz. Sitenize destek vermeyi çok istiyorum lakin bağışı şimdiye kadar bir kere yapabilmiştim (atanmaya çalışan bir bedenci olduğum için) pek imkan yoktu elimde zaten dolar da malumunuz. Fakat yeni bir işe başladım artık maaşı alınca ben de çorbaya tuz dahil edebilirim :)))) Sevgili Vader, huzurundan çekilmeden önce senden ufak bir ricam olacak hazır sevgililer günü de yavaş yavaş yaklaşırken severek ayrılanlara özel şöyle duygusal, ciğer yakan ve sevginin biraz da çabayla her zorluğun üstesinden gelebileceğini vurgulayan bi mesaj yayınlar mısın? İstersen yayınlama sana kalmış pek tabii ama son kez buluşacağız Şubat'ın ilk haftasında. Belki nasır tutmuş kalbi bi miktar yumuşar da mesafenin bahane olmadığını o da anlar aklı başına gelir benim gibi. Belli mi olur. Neyse, yeniden teşekkürler ve saygılar Vader. Seviliyorsunuz. 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️❤️

Cok seviyoruz :)

Siuuu

Sizi seviyorum

Her şey için teşekkürler.Gibi dizisinin yeni bölümlerini biraz daha hızlı paylaşırsanız sevinirimm:)

altyazı eleştirisi mahiyetinde değil ama -google oto çeviriden kaynaklı olabilir- bazı animelerin, vinland mesela, müzik kısmında tüm ekran farklı karakterlerle oluşmuş altyazıyla doluyor. Düzeltilebilecek bir şey mi bilmiyorum ama belirtmek istedim

Maalesef bütçem sınırlı olduğu için destek veremiyorum fakat şimdiye kadar sağladığınız bütün güzel içerikler için teşekkürler. İlerde bütçem iyileştiği vakit kuru kuruya olan bu özrün de telafisini yapacağım. Her şey için sağ olun :)

Bu güzel platform ve tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim <3

tv de de zqwqz açılsa. grunding açmıyor

hayır

şu anlık yok

İyi varsın ziku :)

<3

Herşey çok güzel dizilere 4 verme sebebim bölüm bitip uygulamadan çıkınca sıradaki diziye devam etme bölümünde %0 olarak görebilme kolaylığının olmamasından ve uygulamadan çıkınca mini oynatıcı bazen oluyor bazen olmuyor birde mobilde yarım kalan filmlerin afişleri 3 tane ya da daha çok görüyorum bilmiyorum bug mı değil mi onun dışında güzel

Teşekkürler çok iyisiniz

fakir ama umut dolu günden herkese merhaba hayırlı günleriniz olsun <3

Yarım kalan film serilerini tamamlayamaya öncelik verirseniz çok daha iyi bir arşiv olur sitede bence.

Long Live The Galactic Empire.

Mükemmelsiniz, yıllardır onaylı üyeyim. Arkadaşlarımı da üye yaptırdım alım olduğunda hepsi de çok müteşekkir. Başarılar diliyorum.

Öncelikle zikuvikuzi ailesini çok seviyorum ve umarım hiçbir zaman kapanmaz.Dizi film izlerken mobil veriden çok internet yiyor wifi harici izleyemiyoruz.Hd yanında sd izleme şansımız da var mı acaba çünkü internet paketlerinin fiyatları uçtu artık :(

Adamsın reis

Daha iyi yerlere gelmemiz dileğiyle.

Efsaneleşmiş eski dizilerin bazılarında çözünürlük problemi var. Örnek olarak The Office'i verebilirim.

Bu site hakkında en sevdiğim şey ara yüzü, netfilix gibi karmaşık bir ara yüzden ziyade estetik ve sadeliğe önem veriyor.

💜💜

Sadece teşekkür etmek istiyorum.

Böyle güzel bir platform oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim

dizi istek bölümünün geri gelmesi çok iyi olur kötü çok fazla dizi var ama çok iyi bazı diziler yok bölüm geri gelirse daha çok bağış atanlara özel olsa da olur bunun için bağış yapmaya hazırım sunduğunuz mükemmel hizmet için çook teşekkürlerr

Gibi gelsin artık

İyi ki varsınız, en yakın arkadaşlarımdan birisi bu sayfa oldu son yıllarda..

İyi ki varsınız 🤍

Çok iyisiniz

Altyazı süre ayarı eklenmeli. Altyazı kayması olduğunda birkaç saniye ileri veya geri almak kullanışlı olabilir.

İçerikleriniz çok kaliteli ve içeride belli bir kitle yaratmak için çalışıyorsunuz ve açıkçası benim yıllardır hayalini kurduğum belli bir kitle düşüncesini bu sitede uyarlamışsınız tüm bunlar için teşekkür ederim. Her imkanım olduğunda da sizi destekleyeceğimi bilmenizi isterim.

dünyanın en iyi dizi sitesi

her şey iyi teşekkürler

Sunduğunuz bu güzel hizmet için sonsuz teşekkürler.

iyi ki varsın ziku

sizi seviyorum.

Böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür etmek istedim.

ouz55

Siteniz mükemmel

Mükemmelsiniz

Teşekkürler

filmler ve diziler için daha sonra izle seçeneği güzel olabilir. seri filmler için dizilerdeki sezon sayfaları gibi bi sayfa güzel olabilir mesela aramaya hızlı ve öfkeli yazıp tıkladığımızda dizi sayfasına geçip bütün filmleri görmek. tabi bunları yapmak kolay mı zormu pek anlamam. zorsa hiç uğraşmayın . siteniz zaten piyasadaki en iyi site.

fenasınız

Bizlere hem sosyal hem dizi ve film keyfi sunduğunuz için teşekkür ederim..

her şey için teşekkürler

Kategori paneli ilk 100 dizi/anime yi gösteriyor bu panelin sayfalı olanı gelse daha güzel olabilir

İşini özenle yapan insanlara hasret kalmışız teşekkürler

Bu platform için teşekkür ederim, yakın zamanda tanıştım ama umuyorum uzun zamanlar daha birliktelik sağlayacağız. Sağlıcakla kalın, iyi çalışmalar dilerim

Son soru muhteşem bi detaydı koptumm :d

müzik ve sosyal bölümünü kullanmadığım için fikrim yoktu o yüzden ortalama 3 verdim onun harici her şey çok iyi teşekkürler

müzik ve sosyal bölümde çok takılmadığım için ortalama olan 3 puanı verdim

Harikasınız.

Yok, eyv

Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

<3

Herşey için teşekkürler.

geçen seneden önce en son gremots ile dalga geçilip ders verilen dönem girmiştim iyi ki hatırlamışım kalitenin gerçek adresi

Döndürme kilidi açıkken(shorturl.at/aeqNS) Ziku'da tam ekran tuşuna bastığımızda ekran Youtube veya Twitch'deki gibi otomatik yatay hale gelmiyor (böyle oluyor: https://ibb.co/26tKFJc) illa dönme kilidinin kaldırılması gerekiyor. Bu durumu düzeltirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bazı dizilerin ve filmlerin kalitesi (çoğunlukla filmlerin) çok düşük olabiliyor 4k falan beklemiyorum tabii ki ama en azından pixel belli olmamalı diye düşünüyorum kalite yüzünden başka platform kullanmak zqwqz'ye ihanet etmişim gibi hissettiriyor onun dışında bir problemim yok zqwqz iyi ki var iyi günler dilerim.

Bağışlar için Tron ağına bağlı USDT hesabı eklemelisiniz.

Teşekkürler

bazen medya oynatıcısında sorunlar yaşıyorum 50 mb internet ile olmaması gerektiğini düşünüyorum ama internet sağlayıcım ile de alakalı olabilme ihtimali olduğundan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Patreon üzerinden yaptığımız bağışları da arkadaşlarımızın hesabına iletebilirsek çok güzel olur. Ya da direkt Vip üyelik hediye etme.

Dizi bölümünü daha kategori edilmiş yapabilirsiniz lordum

Sağlamış olduğunuz bütün imkanlardan dolayı teşekkür ederim.

Bu zaman da bu hizmet. Çok teşekkür ederiz.

Film konusunda ünlü yönetmenlerin içeriklerini arttırabilir misiniz? Onun harici sitenizi severek kullanıyorum, teşekkür ederim emekleriniz için

kasım şeren gerçek mi?

ALL HAIL THE LORD

Site için teşekkürler admincim. (Beni ne kadar sevmesen de :) )

geçen sene bana davetiye atan arkadaşım “dikkat et şöyle şöyle kurallar var onlara uyman lazım yoksa öldürülürsün” tarzında konuşma yapmıştı oha demiştim ne kadar da havalı bi şey vaaaoovv hala öyle düşünüyorum vee gerçekten çok teşekkür ediyorum harika bi site yapmışsınız.

forum kısmında yazılan bazı şeylere çok ağır cevap veriyorsunuz gibi :/ biraz hoş görülü olsanız ne de güzel olur

Sanirim bu oneriyi daha once yazmis olabilirim, film aratildiginda ilgili filme bastigimizda direk player degilde film sayfasi acilirsa cok daha iyi. Boylece izlemek istedigimiz filmi inceleme sansimiz olur.

emeğiniz için teşekkür ediyorum.

site çok güzel ama bazen bazı filmlerin ve dizilerin olmaması çok şaşırtıyor

Çok güzel bir site böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler

Lordumuz başımızdan eksik olmasın.

sosyalde çok fazla ilgi manyağı var temizlenmeleri lazım, izlenen içeriklerden karma kazanma oranları çok düştü biraz yükseltilmesi lazım onun dışında radikal bir problem göremiyorum bizlere kaliteli içerik sunduğunuz için teşekkürler

Thanks for everything ^^

<3

Bu hizmeti bizlere sunduğunuz için ne kadar teşekkür etsek az, öğrenci olmasam elimden geldiğince bağış yapmak isterdim fakat durumun farkındasınızdır. Netflix gibi bilinen bir yerden kat kat daha kaliteli ve şık olduğunuzu bildirmek istiyorum. İyi ki varsınız, iyi ki zikudayız!

Kripto paralar ile ödeme olanağı gelse güzel olabilir. Vergilerin de düşük olması için BSC ağında busd ile ödeme yapılabilir.

Kural çekincesinden hesabım kapanır diye sosyal medya gibi diğer noktalarda pek fazla aktif olmadan efendice dizi izlemekteyim. Böyle bir platformu kaybetmek istemem. Yeni dizi taleplerini oylama ile yapabiliriz aslında Lord'umuzu da yormadan. Talep etmiş olduğum dizi 10 talep almasına rağmen her hangi bir gelişme olmaması şaşırttı. En kısa zamanda vip üyelik alacağım. Bu platforma küçük bir katkım olsun istiyorum

Selamlar, harika site. Kolay gelsin

sitenizi gerçekten çok seviyorum bilmenizi istedim teşekkürler

İyi ki varsınız

Benim gözümde mükemmelsiniz.

Her şey güzel gidiyor sitede. Umarım bu çizgiyi bozmadan ilerlersiniz

Dizi kısmında bir öneri de bulunacak olursam anasayfa da netflix de olduğu gibi dizide kaldığımız bölüm gözükebilir. Geçen Naruto izlerken 400'lü bölümlerde ctrl-f ile ya da klasik kaydırarak bölüme ulaşıyordum. Film tarafında Türkçe dublaj seçeneği biraz daha yaygın olabilir. Her şey için teşekkürler.

güzel işler çıkıyor seviyoruz.

Emekleriniz için teşekkürler

film bölümünde aradığım filmleri bulmakta biraz zorlanıyorum filmlerin adının orijinal dilinde yazılması gerektiğinden sanırım benim mallığımdan da olabilir

İyi ki böyle bir platform yapmışsın teşekkür ederim. Öpüyorum <3

Emeğiniz için teşekkürler

elinize sağlık

sizi seviyorum

Sunduğunuz harikulade hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunarım.

canınızın sağlığı

ilk oncelıkle herkesın emegıne saglık . cok cok tesekkurlerımı sunuyorum . sadece goy goy muhabbetler ve degısık resımler profıllerde cok sıkıcı geldı bana o kadar . gerı kalan hersey mukemmel

Siteyi keyifle kullanıyorum. Bağış yapmak da istiyorum. Ancak şu an iş arayışındayım. Bulduğumda bağış yapacağım. Niye yazdım bilmiyorum. Bir yerden iletmek istiyordum size. Neyse emeklerinize çok teşekkür ederim. Sevgiler.

Arkadaşımın tavsiyesi ile üniversite öğrencilerine verilen ücretsiz üyelik sayesinde katıldım ama keşke daha önce katılsaydım

Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık

Her şey için teşekkür ederim iyi ki internetin ücra köşesinde bu platformun bir parçası olmuşum.

Benzeri olmayan bir mecra yapmışsınız. Özellikle sosyal bölüm en sıradışı işiniz. Bizlere katlandığın için teşekkür ediyorum. Bazen seni çok darladığımız zaman oluyor. Farklı hayatları,insanları ve hikayeleri bir arada toplayıp kaynaştırdın. Sosyalleşmek çok güzel. Çocukken de keşke böyle bir ortam olsaydı. Pek sosyalleşemezdim.

çok iyi bir platformsunuz her şey için teşekkürler

Saygı ve Sevgiyle Yeni Yılınız Kutluyorum (:

emeğinize sağlık

Zikuvikuzi sayesinde mükemmel arkadaşlar buldum. Ev arkadaşım da zikudan ve çok iyi anlaştığım biri bilemiyorum ben mi şanslıyım yoksa cidden zikudakiler olarak aramızda çekim mi var:) teşekkürler vader bu site için. Eskiler duygulandırıyor- hades

lord'a selam, zikuvikuzi'ye devam!

Sosyal ve müzik bölümünü hiç kullanmadığımdan 3 puan verdim ne kadar iyi kötü olduğunu bilmiyorum.

Teşekkür ederim.

Ana sayfada yarim kalan bolumler gozukuyor ama bitirdigimiz bolumun sonrasindaki bolum de gozukse iyi olur. Profile gidip en son izledigim bolumlerden bulmak veya arama yapip girmek biraz zaman kaybi bence. Yaparsaniz hos yapmasaniz da caniniz sagolsun

sosyal'e 3 verdim çünkü sarmadığı için takılmıyorum. 2.el pazar sistemi gibi özelliklere 5 yıldızı basarım. İşe girsem de bağış yapsam belki daha eleştirel konuşabilme hakkı tanırım kendime :D. Her şey için teşekkürler!

Güzel bir platform umarım bu güzellikle devam eder. İyi çalışmalar

Dizi ve Film bölümlerini taktiksel çalışmalar ile daha naçizane şekilde geliştirebilirsiniz size güveniyorum.. her zaman için memnunum 🙏👑

sevgiler saygılar

Good site

Sizleri seviyorum <3

Teşekkürler❤️

Yok

Bize böyle bi plaftormda dizi ve film izleme hakkı tanıdığınız için çok teşekkür ederim mükemmelsiniz vaderım

Her şey çok güzel. Müzik kısmına pek takılmıyorum. Sosyal ağ kısmı da çok ilgimi çekmiyor. Bu tabi benim yaşımla da alakalı. Genç arkadaşlar seviyordur. Saygılarımla

Eskiden Profil Editleme vardi Black Market'te Photoshop Kullanmasini bilenler icin PSD halinde Profilin belli kisimlari satin alinip satin alan kisinin diledigi sekilde belli kurallar cercevesinde kendince tasarlayip degistirme olanagi olsa keske mükemmel olur. Hatta bunu bir tik ileriye götürüp Site ici Puan Ticaretinede dökebilirsiniz tasarim bilen insanlar o özelligi alan kisilere Puan takasi karsiligi Tasarim yapabilir ve Profiller daha kisisel sekilde güzelce editlenebilir. Salak salak isler cikmamasi icinde belli kurallar konulabilinir bence güzel olur <3 Onun haricinde bizler icin verdigin emekten ötürü ve sagladigin bu güzel platformdan dolayi sahsen tesekkür ederim ♥

keep on keeping on

Canınızın sağlığı

Iyi gunler.Cok iyi site ve cok buyuk icerige sahib.Sadece dublajli content birazcik artirilrsa iyi olur.Ama yinede her sey dord dordluk.

çoğu filmde düzgün kalite seçneği yok, ingilizce altyazıda kayma var ama dizilerde sorun yok mutlu yıllar

Kolay gelsin, başarılarınızın devamını dilerim.

site gercekten cok iyi ve cok sevdigim bir site. ama almanyada ogrenci evinde yasıyorum ben ve internet kotu oldugu zaman media playerda altyazi kaymalari oluyor. media player a 4 vermemin tek sebebi o. onun dısında her sey 10 numara 5 yildiz gercekten :)

Teşekkürler böyle güzel bir platformu bize sunduğunuz için <3

Seviliyosunuz

Form çok kaliteli, ister arayüzü, ister özellikleri her biri ayrılıkda kalite dolu. Böyle bir form için teşekkürler.

Sunduğunuz imkanlar için sağolun.

skip intro özelliğinin daha çok içeriğe implement edilmesi icin belli rank üstündekilere gecici olarak yetki verilebilir.

O7

Emekleriniz için teşekkürler

Seviliyorsun lordum-tetsuyuki

Sanırım eski isim Gremots idi fakat unutmuş olabilirim. O zamanlarda uzaktan görüp kulaktan kulağa gelen söylentilerin ardından bakmıştım. Daha sonra girişler kapatıldığında siteyi aklımdan silmişim. Fakat o zamanlar da bile çok etkilenmiştim sitenin arayüzü ve politikasından. İsminin daha sonradan Zikuvikuzi'ye dönüştüğünü bir iki yıl sonra görmüştüm zaten. Bu yılın başında da çok yakın arkadaşım davetiyem var istersen seni dahil edeyim dedi gözüm kapalı atladım nedense, uzun zamandır yokluğunu hissettiğimden mütevellit herhalde. 2021 Ocak ayından beridir de her gün en az 1-2 kez girerim, sosyal kısmı da gayet iyi geliştirilmiş pek kullanmasam da. Umarım kalitenizden hiç ödün vermezsiniz.

Her şey için teşekkürler

:*

lord sosyal bölümde milleti aşağılamaya son vermeli

Bazı dizilerin çevirilerinde (güncel devam eden diziler haricinde konuşuyorum) yakaladığım çok fazla hata var. Rahatsız edici değil asla öyle algılanmasını istemem. Misal olarak şöyle bir çeviri görmüştüm fakat üstünden çokça zaman geçtiği için hangi dizide geçtiğini hatırlayamıyorum: Amerikan insanı hani ön koltuğu kapmak için shotgun terimini kullanır ya, işte dizideki çeviride bunu direkt Pompalı silah! şeklinde çevirmişti diye hatırlıyorum. Sanırsam çeviri programları kullanarak yapıldığındandır ama çeviri belleğindeki terimlerin azlığından da yaşanmış olabilir bu sorun doğaldır eksikti belki de bellek. Bunlar ile uğraşabilecek düşük fiyatta, verebileceğiniz fiyatlar çalışabilecek bir çevirmen tarzı bir çalışan katabilirsiniz diye düşünüyorum ekibinize. Rahatsızlık değil benim belirttiklerim tekrar söylemek isterim. Sadece siteyi daha güzel yapabilecek bir öneriydi. İyi çalışmalar, iyi ki varsınız <3

iyi ki varsınız <3

Yaptığınız iş çok kaliteli ve özverili.Kendi adıma teşkkür ederim.Ömrünüz uzun olsun.

müzik bölümünü kullanmıyorum, o yüzden ne vereceğimi bilemedim. geri kalanının 4 olmasının sebebi çok daha iyisinin olabileceğini bilmemden kaynaklı sanırım. medya oynatıcının 4 olmasının sebebi, bazen bir dizinin bir bölümünde internetim iyi olmasına rağmen o kısım donuyor ve ilerlemiyor. farklı bir bölüm açtığımda kesintisiz şekilde izleyebiliyorum. ayriyetten film ve dizi skalası geliştirilebilir, elimizden geleni yapıyorsunuz ve bu şekilde düzgün bir platform oluşturmak ve bunu ücretsiz şekilde insanlara sunmak çok farklı bir durumdur eminim. bir noktada karşılığı olmayan bir durum bu. böyle bir platform için teşekkürler.

Arkadaşımı davet etmek istiyorum. Başka bir sorunum yok.

öğrenciyim para durumu bu aralar sıkıntılı ama en kısa zamanda size bağış yapmak istiyorum düzenli olarak. her şey için teşekkürler :)

medya oynatıcı güzel güncellemeler geliyor olması da güzel. zqwqz'nin güncel olmasını seviyorum teliflerin yansımıyor olmasını seviyorum reklam olmamasını seviyorum. dizi film altı yorumları ve sosyalliği sevıyorum, kurallar güzel, mobıl tarafında biraz kasıyor ama telefonumla alakalı olabılır bılmıyorum. warlordlar kibar ve sorunlarımla ilgileniyorlar o warlord da AykQ diğerleri nasıldır bılmıyorum yazmadım hıc onlara. bi ara sanırım zqwqz'yi uygulama olarak kullanabileceğimiz gibi bir güncelleme görmüştüm sanırım ama ben pek beceremedim onu. Opera Gx kullanıyorum. Umarım daha nice başarılı yıllarınız olur. üzülerekten pek bağış yapamıyorum maalesef ekonomik yönden pek iyi bir yerde değilim ama burayı seviyorum umarım kalitesini koruyarak devam eder burası. (müzik bölümünü rastgele puanladım çünkü daha önce kullanmadım kullanmıyorum)

Öğrenci olduğum ve malum ekonomik durumlardan dolayı bağış yapamıyoruz , umarım ileride bu ailenin iyi bir üyesi oluruz Lord Vader

teşekkürler

Ellerinize emeğinize sağlık :)

medya oynatıcının eski hali daha iyiydi. yani bir sonraki bölüme otomatik olarak geçmesine gerek yoktu. sağ altta bir sonraki bölümün mini oynatıcısını kapatmama rağmen otomatik olarak sıradaki bölüme geçiyor. bu durumu çözülürse daha iyi olabilir.

Böyle güzel bir platformun yapımında emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

elinize emeğinize sağlık , kolay gelsin

HARİKASINIZ

Harika bir siteniz var. Sadece dublaj seçeneği çok az dizide var, görme engeli olanlar altyazı okuyamıyor.

Her sey icin tesekkur ederim vader. Bu platformu kesfettigim icin sansliyim. Daha nice gelismelere nice yillara. Ellerine saglik.

Zuki'de Trabzonlu istemiyoruz.

sizi seviyorum

Lordum🤍

Mutlu yıllar ZQWQZ ve teşekkürler.

Ücretli veya ücretsiz hiç bir platformdan memnun olmadığım kadar memnunum... Başarılar!

Müzik bölümüne nerdeyse hiç girmediğim için o bölüme 3 verdim yoksa eminim daha fazlasını hakediyordur. ziku seviliyor <3

Dizi öneri veya film öneri bölümlerinde daha fazla öneri çıksa daha güzel olur onediodan film/dizi aramak zorunda kalmayız. Veya dizi/film bölümüne bütün dizi ve filmler konabilir

Emeğinize teşekkür ederim

her şey için çok teşekkür ederiz elinize emeğinize sağlık öğrenciler için çok güzel bi uygulama bağış yapıcak durumum yok kusura bakmayın :) iyi ki varsınız

Altyazılar geç geliyor diye sikko sitelerden dizi izliyoruz çevirmen alımı yapılsın

Bu siteye bizlere sunduğu için Lordumuza teşekkürler.

Yaptığınız işte gayet başarılı şekilde ilerliyorsunuz. Son zamanlarda kur dalgalanması nedeniyle zorlandığınızın farkındayım/farkındayız. Umarım daha iyi günler gelecek.

Seni ve samimiyetini seviyoruz zqwqz

mutlu yıllar!

Güç bizimle olsun

Teşekkür ederim.

Kralsınız

bir sürü ceza var yorum yapmaya korkuyorum.

Sayın Vader şunu iletmek istiyorum ki ana sayfamda sürekli aynı dizileri görüyorum kesinlikle haftalardır bir değişiklik yok. Netflix tarzı mesela editörlerin tercihi gibi bi kayan banner filan güzel olurdu diye düşünmekteyim. İyi Günler kolay gelsin.

çok kaliteli bir sayfasınız özellikle rütbe sistemi felan aşırı motive edici tek problem geliştiricilerin sayfa içeriği çok karışık daha basit bir anasayfa görüntüsüne sahip olabiliriz tabiki kullanmaya başlayalı bir ay olmadan bu yorumu yapıyorum ama düşüncem bu şekilde başarılar dilerim

Yolunuz bahtınız açık olsun reyizler

Mükemmel bir site <3

böyle bir platform kurduğunuz için ne kadar teşekkür etsek az, minnettarız..

Sağladığınız ücretsiz hizmet ve ortam için şahsım adına teşekkür ediyorum.

Yok teşekkürler emeğiniz için

Her şey için teşekkürler

Uzun yıllar sonra yıllık üyelik almak istedim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Sağladığınız hizmet için çok teşekkürler.

Hocam ben sizin yatırımcınız olmak istiyorum ama bilin ne eksik zjdjdfj param olmasada emrinizdeyim :)

Ayağınıza taş değmesin sayın vader

Harikasınız

Umarım yeni yılda insanlar verdiğiniz hizmetin değerini ve kalitesini anlar. İyi çalışmalar dilerim.

Benim hatam olup olmadığından emin olmamakla birlikte altyazı kayması sorununu çok sık yaşıyorum. Onun dışında reklamsız ve ücretsiz bir platform olmasına rağmen; kalitenizden, özverili çalışmanızdan ve kendimi güvende hissettiğim bir site olmanızdan dolayı sizi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Elinize emeğinize sağlık, yayın hayatınızda başarılar

Harikasınız, ailecek takip ediyoruz, sizi seviyoruz.

sizi seviyorum

İyi ki varsın :)

Reklamsız ve kaliteli içerikleri bize ulaştırdığınız için çok çok teşekkürler.

Herşey için teşekkürler.

Her şey için teşekkürler

Süpersiniz iyi ki sizi bulmuşum

Paran yoksa simit ye

altyazılar bazen kötü oluyor ya herhangi bir kural hatası yapmamak çabasıyla belirtemiyorum da, ayrıca en son attack on titan izliyordum ve o arada giren ufak notların çevrilmemesi üzmüştü çokça <3

teksiniz bu alemde

sizi seviyorum<3

sayenizde evleniyorum aro

teşekkür ederim

Hayir, her sey cok guzel Azerbaycandan sevgiler

Canınızın sağlığı, ziku gelmiş geçmiş en iyi platformdur.

İnsanların Güzel Vakit Geçirmesini Sağladığın İçin Teşekkürler

eşarbını yan bağlama

Dizilerdeki Alt Yazı kayması da giderilirse çok daha harika bir site olur

Her şey için teşekkürler. Daha nice birlikte yıllara...

Telefonlar için ziku müzik uygulaması geliştirilip vip üyelere özel yapılırsa size faydası olabilir.

Müzik dinlerken ses seviyesini değişterebilirsek çok daha iyi olur

Sizi herkese öneriyorum ama hiçbiri üye olamadığı için beni kıskanıyo <3 börüye özel bir tanıtım yapmanızı çok isterim ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi olur bence.

Bu platformu seviyorum her şey için teşekkürler.

iyi ki varsınız.

tesekkurler

Bazı filmlerinizin alt yazılarında senkron kaymaları mevcut ve öyle kısa aralıklar da değiller. Bilginize sunarım :)

harika is dewamke

İyi ki varsın...

iyi ki varsınız

Forum kuralları çok sıkı, bir tık iyileştirme yapılabilir.

öpüyorum canım

ana sayfayı biraz düzenleyebilsek iyi olurdu ama önemli değil yani teşekkürler

Siteyi kurduğunuz için teşekkür ederim. Böyle bir sitenin varlığı beni mutlu ediyor.İyi çalışmalar

İyi ki varsınız!

Altı ayda bir kayıt formunu halka açık hâle getiren, kimlik selfiesi göndermeli günlerden beridir. Arkadaşlarla toplanırsak ve Netflix açılırsa bile ihanet etmiş gibi hissederim hep. Bütün Galactic Empire ile birlikte daha aydınlık günlere (ouch! yoksa daha karanlık mı demeliyim?!).

çok kral adamsın vader abiiii

<3

teşekkür ederim

Bağımsız veya ödüllü yapımlara, dünya sinemasına ve eski kült dizilere biraz daha ağırlık verseniz, bu teknolojik özen başarınızla birleştiğinde harika bir şey çıkacak ortaya. Bir de rica ediyorum duyurularda vs. yazım hatalarından kaçının.

5 verseydim evrende olabilcek daha iyi işlere saygısızlık olurdu. daha iyisi olana dek en iyisi zikuvikuzi ve kendisi 4/5 ile kalbimin sultanı.

Film, dizi, müzikleri öneren bir algoritma geliştirmeliyiz dostum. Büyük bir kitle var ve bu kitlenin izleme dinleme alışkanlıklarından anlamlı bilgi çıkararak yeni bir şeyler izletmek dinletmek, bizi daha çok içeriğe maruz bırakmak bizi daha da mutlu eder. Doğru bir iş yapıyorsun, seviyoruz seni :)

Forum ismim docella, sizleri seviyoruz. <3
Gizlenen 1 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Vader Darth Lord
Oyumuzun rengi belli elhamdülillah. Amerikanın oyununu bu seçimde de bozuyoruz fesupanallah.
Vader Darth Lord
Zikuvikuziyi yeni yıla girmeden önce bekleyen büyük bir güncelleme var...

Array
(
[10000] => Array
(
[dark] => Stormtrooper
[light] => Recruit
)

[25000] => Array
(
[dark] => Darktrooper
[light] => Trial
)

[50000] => Array
(
[dark] => Lieutenant
[light] => Youngling Trial
)

[70000] => Array
(
[dark] => Lieutenant Commander
[light] => Youngling Newbie
)

[80000] => Array
(
[dark] => Commander
[light] => Youngling Ready
)

[90000] => Array
(
[dark] => Captain
[light] => Youngling
)

[100000] => Array
(
[dark] => Commodore
[light] => Youngling Initiate
)

[150000] => Array
(
[dark] => Admiral
[light] => Youngling Graduate
)

[200000] => Array
(
[dark] => High Admiral
[light] => Padawan
)

[300000] => Array
(
[dark] => Jedi
[light] => Jedi
)

[400000] => Array
(
[dark] => Dark Jedi
[light] => Jedi Service Corps
)

[600000] => Array
(
[dark] => Sith Apprentice
[light] => Jedi Path
)

[800000] => Array
(
[dark] => Sith Spy
[light] => Jedi Spy
)

[1000000] => Array
(
[dark] => Sith'ari
[light] => Jedi Consular
)

[1500000] => Array
(
[dark] => Sith Tyro
[light] => Jedi Guardian
)

[2000000] => Array
(
[dark] => Sith Saber
[light] => Jedi Sentinel
)

[3000000] => Array
(
[dark] => Sith Warrior
[light] => Jedi Warrior
)

[5000000] => Array
(
[dark] => Sith Sorcerer
[light] => Jedi Margrave
)

[10000000] => Array
(
[dark] => Sith Juggernaut
[light] => The Ninth Jedi
)

[15000000] => Array
(
[dark] => Sith Alchemist
[light] => Jedi the First Order
)

[20000000] => Array
(
[dark] => Sith Knight
[light] => Jedi Knight
)

[30000000] => Array
(
[dark] => Sith Combat Master
[light] => Jedi Specialist
)

[50000000] => Array
(
[dark] => Sith Master
[light] => Jedi Council Member
)

[75000000] => Array
(
[dark] => Sith Battlelord
[light] => Jedi Council Director
)

[100000000] => Array
(
[dark] => Sith Marauder
[light] => Jedi Council Master
)

[200000000] => Array
(
[dark] => Sith Lord
[light] => Jedi High Council Master
)

[500000000] => Array
(
[dark] => Dark Lord
[light] => Master of the Order
)

)
daha önce bir şeye hiç bu kadar hypelandığımı hatırlamıyorum. çok, çok iyi!
Yukarı