Kaydol
Giriş yap
Spitznamen
Y***** E**** T*****
Jedi Warrior
İstanbul
Ekim 2017
Henüz bize kendisinden bahsetmemiş...
En son medyalar tümü
Takip ettikleri tümü
Takipçileri tümü
Beğendiği Yorumlar
Saruman Sith Warrior » Sosyal » #genel
güzel edit yapmış paylaşmak istedim.
Ben de bayıldım bu edite kaydedilenlerde duruyor youtubede. AD Edits'in editleri de aşırı kaliteli.
mehmetv2 Sith Sorcerer » Sosyal » #genel
The Boys un herogasm bölümü yayınlanmış. Dostlar bölüm inanılmaz iyiydi, mutlaka izleyin.

Yalnız bir şeye sinirim bozuldu, diziyi hem zikuda açtım hem de prime videoda ve şunu söyleyim Prime Video seks sahnelerini kesmiş.

Bu nasıl bir mantık aklım almıyor, ya dizi +18 neden kesiyorsun abi Taliban mı yönetiyor bu ülkeyi yeter ya. Bizim insanlarımız bunu mu istiyor ? The boys u sansürlemeye çalışmışlar ya şaka gibi
Gizlenen 7 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
onlar belirlemiyo rtük belirliyor hacı rtük şurlaqrı kesilek diyor kesiliyor. sırf bu yuzden tüm online tvlerde içerikler tr ye geç geliyor. disney world de doctor strange yayınlandığı gün tr de yayınlanmadı mesela şuan yayınlandımı onuda bilmiyorum tr de yoktu var mı böyle birşeyi. 300 tl senelik ödüyorsun dünya ile doctor strangeyi aynı guz izlemek için zikuvikuziye giriyorsun.

evet multiuniversiv hala disney+ türkiye kısmında yok.

bu arada herogasm için yorumum çizgi romanda 6 çilt sürmüştü herogasm abi yani değil 1 bölüm üstüne 1 sezon çekilebilecek içerik var aslında ama sırf deyinmedik demeyelim diye yapmışlar.

Orada ölen her bir heronun ayrı aryı hikayesi vardı çünkü.
lol merak edip baktımda gay sahneleri kesmişler asşld şals dkşals kdşlas kdşsladas
Dizide en çok görmek istediğim sahnelerden biriydi abi süper kahramanlar orgy yapıyor çok orijinal bi şey bu ki sahne de öyleydi çok yaratıcı şeyler vardı djjfjdjf

O partiyi daha detaylı işlemelerini isterdim ki bahsettiğiniz gibi çizgi romanda öyle yapmışlar, daha sonra Kamera açıları tuhaf geldi merak ettim zikuda açtım yanılmamışım adamlar değiştirmişler. Tepem attı

Marvel Dc kelimelerini görünce bile midem kalkıyor artık, şu bölüm bana ilaç gibi geldi

Rtük bunları sansürletirken ne düşündü acaba ? “Buzlu dildoyu sil oğlum, evet ateşli memeler kalsın. Hayır penis görmek istemiyorum”
disney+'da strange'in olmama sebebi bu sinema yasası var. 6 ay mı ne dijitale koyamıyorsun. Şu tarihi imza var ya yalama şahanın tabiriyle.
Spitznamen ne qalakası var tr de yok sadece usa hjesaplarında var avrupa hesaplarında var sadece tr de oynamıyor alooooo. doğru okudun mu acaba.

https://www.disneyplus.com/movies/doctor-strange-in-the-multiverse-of-madness/27EiqSW4jIyH

Bak burada linki türk hesabıyla girersen sayfa açılmıyor ama sende. Şöyle boş yere boş yorum yapmadan önce bi okusanız detaylı ne anlatıyor bu adam diye vallaha 1 er mesajda birbirimizi o kadar anlayacazki okumamak gibi genel bi huyunuz var
Lordum sinema yasası da sadece Türkiye de var. Eğer sinemada vizyona girdiyse ücretli platformlarda 5 ay ücretsiz platformlarda 6 ay yayınlanamıyor. Link bulursam edit atarım.

Edit: https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/10/20191022-8.htm 3.bolum madde 10 ikinci paragraf a bakarsanız görürsünüz.
Vader Türkiye'de RTÜK'ün ücretli platformlardaki içeriklerde +18 sahneleri kaldırmasının yada sansürlemesinin kendilerince bir mantığı var mıdır, ben düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum her platformda şifre yada profiller ile bu düşük yaş grubunun izlemesini engelleniyor platformlar için. Zaten izlemek isteyen her türlü izler bunu da engelleyemezler ancak bunun ana amacı nedir her hangi bir para akışı mı dönüyor acaba.
supermanprime türkiye de nasıl parasını verip evinde kendi başına da uyuşturucu kullanamıyorsan var olan kuralları özel tv yada genel tv ayırt etmeksizin uygulanarak kurallara uygun birş ekilde izlemen gerekiyor. özel olması yada global olmasının hiç bir önemi yok.
pirilpirilogranci matrix, the batman, mrbius bunların hepsi 5 ay olmadan tüm dünya ile aynı anda kendi onloine kanallarında türkiyede vizyona girdi ilk defa mutliverse de girmedi.

onlara neden bu yasa işlemedi? Bu gönderdiğin maddeler tamamen türkiye de kurulan özel tvler için geçerli ve kendi ürettikleri değil sadece dışarıdan alınan ithal edilenler için şimdi şöyle hemen tezini cürütelim.

Yapımcı Dısneyplus+^multiverse filmini türkiyede sinemalara satıyor ok bu filmi exxen de istiyor exxene ancak 5 ay sonra yayınlayabilme koşulu ile satabilir.

Fakat Kendi yayınında Disney+ da fu filmi türkiyede dahil olmak koşuluyla yayınlayabilir çünkü içerik sahibi kendisi hiç bir yasa içerik sahibinin yayınlamasına nengel oluşturamaz. Senin gönderdiğn linkdeki yasaların hepsi ithal edilen ürünler için geçerli ve türkiye deki kuruluşları çerçeveliyor.

Öeneğin HBO o filmi türkiyede yayınlayamaz ama disney+ yayınlayabilir.

Hiç birşey sahibinin yayınlamasına engel değil. Dilerse tüm anlaşmayıda bozabilir. Disnery deseki kardeşim ben sizin sinemanıuza satmıyorum kendim yayınlayack sinemalar ağlar bak bunu yaparsa hepsi iflas edecek duruma gelir.

Yani burada şartları hereyi belirleyen disney+

O gönderdiğin yasalrın hiç birisi içerik sahibini bağlamıyor.

Edit: İçerik sahibi türkse bağlıyor ama yabancıysa bağlamıyor.

Ha eğer şöyle birşey varsa örneğin disney+ ttürkiyeye giriş yaparken aralarında bu anlaşmaya uyacağını belirten bir şey imzaladıysa o zaman tamam uymak zorunda. Ama imzalamadıysa uymak zorunda değil şahsen şu durumda disneye bunu şart koşabileceklerini sanmıyorum ekonomi bu haldeyken ülkene girecek bu firma ve tak tak kdv gelir vergis ialacxaksın türkiyede açılacak olan yen ifrma sayesinde hayır buna uyacaksın diyemezsin.

Kaldıki tr ye girmeden yine üyelikleri açar vergi dahi vermez çatır çatır kakzanmayd evam eder.
Vader Darth Lord » Sosyal » #genel
Darth Vader'ın ilk ortaya çıkışı ve orjinal ilk çizimleri
George Lucas abimiz o zamanlar genç içi kıpır kıpır Ralph McQuarrie'ye koşara gidiyor ve elinde 1. resimde bulunan samuray kalkıda var.

Ralph şaşırıyor tabii (bkz resim 2) "napiyorsun olm o elindeki ne" falan derken Darth Vader'ı yapmamız lazım gel diyor onu yapacaz. Bana ne yap et Kötü Samuray Uzayda ana fikrini temsil edecek Villianı yap diyor. Tek şart şu bu samuray kaskından yola çıkacaksın.

Neyse başlıyor çalışmaya o zmanlar kırmızı ışın kılıcı falan fikri de yok tabii tüm ışın kılıçları mavi. Vaderı çiziyor hatta birde silahlık ekleyip blaster bile koyuyor yiğidimize. Blasterlı Vader böylelikle doğuyor. Henuz ışın kılıcıda yok.

Sonra ışın kılıcı ekliyorlar mavi. Onun ustune içeride nefes aleti var diye dalgıç vari bir konsepte olsun last fightı luke ile suyun altında falan yaparlar deniyor ona göre sahne bile çiziliyor hatta bu hafta bunun figurleride satışa çıktı :) (bkz: resim 6 ve sonrası)

Sonra posterleri basılıyor falan filan. Allahtan böyle kalmamış. Force kullanmak yerine blaster çıkarıp vıj vıj ateş eden bir vader lel ha bu arada stormtrooperlarında elinde shield ve lightsaber var onlarada dikkat etmeyi unutmayın :D
38:44 aşlksdjlaksjdaslkdjkasd truva atı çok iyi ya askldjaklsjd

Çok hata var filmde. Şu kılıç sahnesi örneğin vuracakken birden adam hareketi yapmaı diye bekliyor sonra devam ediyor. Sahneyi tekrar çekebilirlermiş yani bunu niye kullanmışlar?

Aynı zamanda Cem Yılmaz'ın bize ne yaptığı işe saygısı kalmamış. Madem böyle bir içerik çekeceksiz. 1 ay önce az koş antreman yap o koca götü erit kılıçla vuramıyorsun koşamıyorsun yuvarlanan top gibisin. Kalkanı açtığı sahnede bile 1 km ileride kalkanı açmış adamı fırlatmak için bekliyor adamda mal gibi koşuyor yazık yani.

Netflix az para falan mı veriyor diye böyle oldu dieycem o zaman kabul etme abi çekme yani. 1 ay boğazını sıkıp antreman yapmak seni öldürmez.

"beyler ölen çıksın" esprisini senaryoyu yazarken gerçekten gülerek mi yazdın? bunu çok merak ediyorum.
Gizlenen 3 yanıtı da gör! Çatlarsın yoksa...
Bence kasıtlı yapılmış kısımlar bunlar :D göt büyüklüğü konusuna bir şey diyemeyeceğim ama izlemesi keyifliydi benim için :)
Lordum Cüneyt Arkın sahnelerine gönderme o kalkan sahneleri. Tek tekmede 10 adamı uçurması kalkanla adam öldürmesi falan filmlerinde çok bariz olan şeyler. Hatta kılıçla bilerek adamların kollarının yanından geçiriyorlar. Bi sahnede de yerdeki adama kılıcı sokarmış gibi yapıp üstten üstten sallıyor.
Mehmetbakir olm adam göt büyüklüğünden h areket edemiyor kolunu kaldıramıyor ne göndermesi? şakamısınız olm siz koşamıoyor adam.
Yok göt büyüklüğü konusunda yorumum yok. Ben kavga ve figüranlar için gönderme demiştim.
Mehmetbakir çenesinin altındaki bıngıldağa bak :) bir çene daha yaratmışp maaşalah. ünlü bir oyuncusun azıcık dikkat edebilirdi yani.
Karakomik filmler serisinin seviyesinde olmuş bence o beklentiyle izledim çok üzmedi ama dediğin hatalar gerçekten yakışmamış.
plutonlukiz Sith Sorcerer » Sosyal » #genel
Arkadaşlar linçlemezseniz ziku'daki 5. senemi kutlamak istiyorum. Eee eski topraklardan kim kaldıı skjmoskfjsl
Temmuz da 5 yıl oluyor benim de, zaman ne çabuk geçiyor be...
Düşünce 5 yıl çokmuş gibi geliyor ama siteye üye oluşum dün gibi Bay_Dizikolik
Çok aktif olmasam da Temmuz’da benim de beşinci senem olacak 🥰
Yukarı