Kaydol
Giriş yap
gamxze
G***** B**********
Sith Spy
Samsun
Eylül 2017
there's a car that runs on water man
Takipçileri göster
Playlistleri
İstatistikler
Diziler detay
T. Süre
T. Bölüm
1.864 / 1.885
Filmler
T. Süre
12sa 30dk
T. Film
8 / 8
 
Tüm Yorumları
gamxze Sith Spy duvarında paylaştı!
Bunlar kanka olunca bu posta güncelleme gelecek
Kanka değiller ama hiç bişey olmasa bile bişeyler oldu xd
gamxze Sith Spy » Sosyal » » #öneri
Selamlar arkadaşlar evde birden fazla kedi besleyeniniz varsa değerli görüşlerinizi bekliyorum

2-3 gün önce annemle bi petshopun önünden geçerken yavru cins kediler gördük. Ya ne sevimliymiş falan derken içerde daldık muhabbete. Adam baktı biz meraklıyız afedersiniz kıç kadar yerden kedi taşıma kutusunun içinde başka bi kedi çıkardı. Ailesi bunu bıraktı sahiplendirin diye falan dedi. Baktık kedi perişan leş gibi kokuyor kutunun içine kum, talaş falan atmışlar olduğu yere pislesin diye. Kim bilir kaç gündür o halde. İstanbuldaki ailesinden otobüsle samsuna başka bi aileye sahiplendirmişler. ordan da sonu petshop işte neyse. Hayvanın psikolojisini anlayın diye yazıyorum.

Neyse biz adama say söv en son aldık kediyi eve getirdik. Bizim evde de 5 yaşında insan irisi erkek bi tekir var. Birbirlerini görmesinler diye yeni kediyi başka bi odaya kapattık. İçeriye ihtiyaçlarını koyduk vs.

Yeni kedi 2 yaşında erkek kısır değil. Aşırı dengesiz ve agresif. Sevilmek istiyor seviyorum kızıyor. Hırkayı elime çekip seveyim dedim elimi haritaya çevirdi. Yavru olmadığı için yuva bulması biraz uzayacak gibi. Nasıl davranayım, bu halleri geçer mi, bizim evdekiyle bunu nasıl kaynaştırabilirim bilmiyorum. Çünkü kapalı odadayken sıkılıp bağırıyor çıkmaya çalışıyor. Arada bizimkiyle göz göze geliyolar bizimki boyundan posundan utanmayıp korkudan salyalar akıtıyor.

Bişe olmaz geçer deyip içimi rahatlatsanız ne güzel olur şimdiden teşekkürler ?
Thranduill çok teşekkür ederim şimdilik uzak tutuyorum zaten yeni gelen kendine dokundurmuyor kliniğe gidince tırnakları da kestireceğim
Kısırlaştırmak bu aşamada cidden çok önemli ya. Biz 2 kardeş kedi sahiplenmiştik sokaktan, anneleri ölmüştü. Biri dişi, biri erkek. Dişi olanı kısırlaştırdık, erkek olanın doğurmak gibi bir riski olmayacağı için gerek duymamıştık ama bizi pişman etti sağ olsun. Kızgınlık zamanı bir çığlıklar çığlıklar, kendi kardeşine kerkinmeye falan çalışıyordu. Kısırlaştırdığımız dişi ise pamuk gibiydi yazık. O yüzden kısırlaştırma kritik gibi geliyor bana. Kısırlaştırmadan sonra da koku mevzusu da önemli cidden. Bizim kedilerden birinin üzerine başka bir kedinin kokusu sinmişti bir ara. Kardeşi görür görmez saldırmaya çalıştı, bayağı takıntılılar sanırım bu konuya. Koku geçene kadar evde savaş vardı resmen. Onun dışında yaşadıklarından dolayı şu an gergindir biraz ama size alıştıktan sonra inanılmaz sevecen olacağını düşünüyorum. O mapus, sokak hayatını yaşayanlar, alıştıktan sonra cidden ayrı bir sevgi dolu oluyor. Bu arada kediciği o petshoptan kurtardığınız için teşekkürler cidden, harika birisiniz.
alışmaz olur muyuz eve çiş bırakmaya başladık bile ? Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim Herogon
gamxze Sith Spy » Sosyal » » #genel

Şu videoya denk geldiniz mi bilmiyorum izlediğimden beri sinirim tepemde. Bu nasıl bi terbiyesizlik anlamıyorum. Aynı hareketi ak partinin genel başkanını geçtim adı ak partiyle anılmış hiç kimseye yapamaz korkudan. Başına ne geleceğini bilir çünkü. Ama chpnin genel başkanına rahat rahat hakaret edebiliyor bunda bi sorun yok. Yanına kar kalacağını biliyor. Bu insanlara nezaketle yaklaşarak hiç bişey yaptıramazsın. Ancak hor görmen, korkutman, kafasına çay fırlatman gerek.
Çocuğuma dokunma diyen insanların, herkes tarafından bilinen vakıflarda çocuk istismarı olunca çenelerini kesmesi de ayrı tuhaf :)
Şimdi videodaki kadının düşüncesi ne bilmiyoruz ama karşımdaki abd başkanı da olsa rte de olsa ben de çocuğuma yaklaşmasını, dokunmasını istemem.
kadir_150 Yav 2 kafasını okşayacak ya da yanağını sıkacak, konuyu nereye sürüklemeye çalışıyorsun? Videodaki kadının düşüncesi belli. Cahil bir yobaz sevici.
Gina konuşurken baygınlık geçiriyorum
gamxze Sith Spy » Fleabag S2B2
izlerken bu aile nasıl hala birbirinin yüzüne bakabiliyo diyodum sonra kendi ailem aklıma geldi...
Yukarı